فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

قیمت روز خرید اینترنتی دان مرغ

بهترین دان مرغ

همانطور که می دانید تغذیه طیور نقش بسیار مهمی در رشد آن ها دارد از این رو باید مواد مغذی و غلات مورد نیاز پرنده با استفاده از علم تغذیه تولید شده و در اختیار پرنده قرار گیرد .

فروشگاه اینترنتی دام و طیور عرضه کننده انواع خوراک طیور ، دان مرغ گوشتی و دان مرغ تخم گذار می باشد . شما می توانید جهت تهیه و خرید دان مرغ به صفحه محصولات مراجعه کرده و دان مرغی مورد نیاز خود را انتخاب کنید .

در ادامه این مقاله مختصر توضیحاتی درباره دان مرغی و روش تهیه بهترین دان مرغ داده ایم از شما دعوت به مطالعه ادامه این مطالب می نماییم .

مواد مغذی ترکیباتی ضروری هستند که باید برای نگهداری و رشد و تبدیل شدن به گوشت و تخم مرغ مورد استفاده طیور قرار گیرند .
در صورتی که املاح و ویتامین های  مورد نیاز پرنده در اختیار او قرار نگیرد و نیاز های مرغ بسته به نژاد مرغ که مرغ تخمگذار است یا مرغ گوشتی تامین نشود ؛ مرغ با کمبود یک سری غلات ضروری در بدن مواجه می شود که در روند تخم گذاری ، وزن گیری و تولید تخم تاثیر می گذارد .
برای مثال برای پرورش و رشد جوجه گوشتی و یا جوجه تازه از دستگاه بیرون آمده باید دان مرغی مخصوص جوجه ( دان استارتر جوجه ) در اختیار آن ها قرار گیرد . ما می توانیم برای افزایش وزن و رشد جوجه  ها دان استارتر را به مدت 40 تا 50 روز و با اندازه توصیه شده توسط متخصصین دام و طیور به مصرف جوجه های پرورشی برسانیم .
غذای جوجه تازه هچ شده با غذای مرغ بالغ متفاوت است و نباید از غذای مرغ بالغ به جوجه های کوچک داد زیرا سبب مشکلات گوارشی در دستگاه گوارش آن ها می شود .

در دان مرغ مواد و ترکیبات مختلفی که منشاء حیوانی ، گیاهی و معدنی دارند با هم مخلوط می شوند پس در نتیجه برای تهیه و ساخت دان مرغ ترکیبات مختلفی به کار می رود تا در نهایت یک خوراک مرغ با کیفیت و مغذی تولید شود .
فرآیند تغذیه شامل تامین خوراک ، بلعیدن ، هضم ، جذب ، انتقال و نهایتا دریافت ترکیبات شیمیایی در سطح سلول می باشد .

 

دان بلدرچین تخمگذار

بلدرچین نیز همانند سایر پرندگان سیستم بدنی خاص خود را دارد و یکی از عوامل مهم  برای رشد و سود دهی جوجه بلدرچین  ، خوراک بلدرچین با کیفیت است که باید در اختیار این پرنده قرار گیرد . خرید دان بلدرچین تخمگذار خوب سبب افزایش راندمان تخمگذاری بلدرچین ها می شود بنابراین انتخاب دان بلدرچین با کیفیت نقش بسیار زیادی در سود دهی پرورش بلدرچین دارد .

 

غذای کبک
کبک هایی که در طبیعت زندگی می کنند به وسیله برگ کوچک گیاهان ، دانه های زیر و میوه ها تغذیه می کنند اما غذای کبک صنعتی متفاوت است و در جیره آن ها حتما باید مقادیری ذرت ، گندم و کنجاله سویا وجود داشته باشد و توجه داشته باشید که غذای جوجه کبک با غذای کبک تخمگذار و همچنین با غذای کبک گوشتی متفاوت است .

میزان مصرف و تغذیه کبک در طول روز 30 گرم است و به طور میانگین در طول دوره رشد و پرورش کبک ، کبک ها 7 کیلو گرم دان کبک مصرف می کنند و در آخر دوره پرورش و زمانی که برای کشتار آماده اند وزنی حدود 5/1 دارند .


قیمت دان مرغ

دان مرغ در کیسه های 50 کیلوگرمی با 200 گرم اختلاف وزن تولید بسته بندی و عرضه می شود . قیمت دان استارتر جوجه تولید شده توسط گروه تولیدی خوراک دام و طیور با توجه به کیفیت مواد اولیه قیمت مناسبی نسبت به دیگر نمونه های موجود در بازار دارد .

 

خرید اینترنتی خوراک طیور

وبسایت دام و طیور تولید و عرضه کننده اینترنتی انواع دان مرغ ، دان مرغ تخمگذار ، دان مرغ گوشتی و خوراک جوجه پرورشی و همچنین عرضه کننده دان استارتر جوجه و مرغ می باشد و شما می توانید جهت خرید و یا اطلاع از قیمت روز خرید اینترنتی دان مرغ به صفحه محصولات فروشگاه دام و طیور بخش خوراک دام و طیور مراجعه کرده و یا با شماره 09133627403 تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  مقایسه و بررسی دستگاه جوجه کشی ایرانی و خارجی
•  معرفی انواع دانخوری موجود در بازار ایران
•  خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور
•  خرید قفس بلدرچین با کیفیت
•  بالا بردن راندمان مرغ تخمگذار
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان