فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید تجهیزات مرغداری از بهترین مراکز

خرید تجهیزات مرغداری

اگر قصد احداث مرغداری را دارید و به دنبال یک فروشگاه معتبر برای خرید تجهیزات مرغداری هستید و می خواهید از صفر تا صد تجهیزات مرغداری را تهیه کنید متخصصین دام و طیور ما در ضمن دادن اطلاعات مفید به شما در زمینه پرورش طیور می توانند شما را برای خرید تجهیزات مرغداری نیز راهنمایی کنند  .

اولین نکته در احداث مرغداری انتخاب زمین و فضای مناسب برای این کار است زمین شما در هر متراژی می تواند باشد و شما می توانید حتی در زمین 20 متری یا یک انباری کوچک به پرورش انوع پرنده پرورشی بپردازید .

تجهیزات مرغداری مثل قفس مرغداری ، انواع آبخوری ، انواع دانخوری و سیستم سرمایشی مرغداری وسیستم گرمایشی مرغداری برای پرورش پرنده در تعداد کم تا چند هزار پرنده لازم است که در ادامه به کارایی هر کدام از اینتجهیزات مرغداری می پردازیم .

 

قفس مرغداری 

قفس مرغداری یکی از نیاز های یک مرغداری است که مزایایی نسبت به استفاده از بستر دارد و برای مرغ ها یک نیاز است . قفس های مختلفی برای انواع طیور و بسته به گوشتی بودن یا تخمگذار بودن پرنده وجود دارد که سیستم هر کدام از این قفس ها متفاوت خواهد بود .

 

دانخوری مرغداری 

به طور کلی برای پرنده ها دو نوع دانخوری وجود دارد دانخوری دستی و دانخوری اتوماتیک که دانخوری اتوماتیک بیشتر برای مرغداری های بزرگ استفاده قرار می گیرد و از دانخوری دستی برای مرغداری هایی با وسعت و تعداد مرغ کمتر استفاده می شود .

دانخوری مرغداری در سایز و اشکال گوناگون ساخته می شوند و شما می توانید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید دانخوری کنید .

 

آبخوری مرغداری 

آبخوری نیز یکی از تجهیزات مورد نیاز برای پرورش مرغ است . جوجه ها از یک تا دو هفتگی که کوچک هستند نیاز به آبخوری ساده دارند اما با بزرگ تر شدن جوجه ها می توان آبخوری های اتوماتیک و با سیستم های مجهز تر استفاده کرد .

باید توجه داشت که آبخوری نباید نشتی داشته باشد تا کف مرغداری ما را خیس نکند و موجب رطوبت اضافی در هوا شود زیرا رطوبت بیش از حد برای پرنده ها مناسب نیست .

 

سیستم سرمایشی مرغداری 

همان طور که رطوبت پایین برای پرنده ها مضر است رطوبت بیش از اندازه نیز سلامت آن ها را به خطر می اندازد بنابراین نیاز به یک سیستم برای کنترل رطوبت و سرمایش داخل فضای مرغداری است و از جمله تجهیزات لازم برای مرغداری است .

سیستم مه پاش یک سیستم تنظیم رطوبت ودما می باشد که با پاشیدن آب به صورت پودری موجب افزایش رطوبت هوا و کاهش دما در فصل تابستان می شود و استفاده از مه پاش در فصل تابستان ضروری است .

 

سیستم گرمایش مرغداری 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید مرغ ها در فضای سرد تخمگذاری نمی کنند و سرد بودن سالن و محل پرورش روی عمل تخمگذاری آن ها تاثیر می گذارد . برای جلوگیری از این کار نیاز به  سیستم گرمایشی مرغداری یا هیتر است این سیستم نیز بیشتر برای سالن های بزرگ به کار می رود ؛ برای گرم کردن سالن های کوچک می شود از بخاری گازی نیز استفاده کرد .

 

خرید تجهیزات مرغداری 

فروشگاه اینترنتی دام و طیور عرضه کننده تمام لوازم مورد نیاز مرغداری با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تر از سایر بازار ها می باشد و شما می توانید جهت خرید تجهیزات مرغداری به صفحه محصولات تجهیزات مرغداری و طیورمراجعه کنید .

 

همچنین فروشگاه  دام و طیور تولید و عرضه کننده انواع دان مرغ ، دان جوجه گوشتی و دان جوجه تخمگذار می باشد  برای تهیه هر کدام از این محصولات می توانید به صفحه خوراک طیور مراجعه نمایید .

برای گرفتن مشاوره در زمینه احداث مرغداری و پرورش طیور می توانید با کارشناسان و متخصصین حوزه طیور ، با شماره09133627304 تماس حاصل فرمایید .

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه تخم گذاری مرغ را افزایش دهیم !
•  تفاوت غذای کنسروی و غذای خشک سگ
•  آشنایی با تجهیزات دانخوری مرغداری
•  رسیدن به بالاترین سوددهی در پرورش طیور
•  نگهداری از مرغ بومی و اصول تغذیه ی مرغ بومی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان