فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

آبخوری اتوماتیک چه مزیت هایی دارد؟

خرید آب خوری اتوماتیک

این موضوع یک نکته بدیهی است که پرندگان برای ادامه حیات خود همانند سایر موجودات به آب نیاز دارند. نوشیدن آب در تنظیم دمای بدن آن ها، هضم غذا و دفع مواد غیر ضروری، بسیار اهمیت دارد.

حدود ۷۰ درصد کل بدن طیور را آب تشکیل می دهد و کاملا مشخص است که آب برای آن ها از دانه نیز اهمیت بیشتری دارد. حتی اگر برای چند ساعت آب کافی در اختیار پرنده قرار نگیرد پرنده با مشکل بی آبی مواجه شده و در روند تخم گذاری آن ها تاثیر منفی خواهد گذاشت.

پیشنهاد گروه دام و طیور برای آبدهی طیور و تامین آب مورد نیاز بدن پرندگان استفاده از آبخوری های اتوماتیک به خصوص آبخوری نیپل است که با استفاده از آن شما بدون شک به رشد طبیعی پرندگان کمک شایانی خواهید کرد و می توانید در طول مدت پرورش آن ها بالا ترین بازدهی و سود مرغداری را شاهد باشید.

سیستم آبخوری اتوماتیک را با توجه به تنوع طیور طراحی کرده و ساخته اند و ظرفیت های متعددی دارند.


استفاده از آبخوری های اتوماتیک مزیت هایی دارد که درادامه این مقاله با آن ها آشنا می شویم. مزیت های استفاده از آبخوری اتوماتیک :

1.آبخوری نیپل طوری طراحی شده که ارتفاع آن قابل تنظیم است  و نیاز تمامی پرندگان را به خوبی تامین می نماید ؛ به سبب این ویژگی ، طیور برای آشامیدن آب مورد نیاز خود نباید بیش از اندازه خم و یا از روی زمین بلند شوند و کف پاهای آن ها به راحتی روی زمین قرار میگیرد.

2.آبی که به وسیله آبخوری اتوماتیک در اختیار پرندگان قرار می گیرد کاملا سالم و به دور از هرگونه آلودگی است.

3.به آسانی می توانید ویتامین ها و دارو های مورد نیاز را در داخل آن بریزید تا هر پرنده ای به میزان مناسب از ان استفاده کند.

4.آبخوری اتوماتیک مرغ ، از هدر رفتن آب جلوگیری می کند.

5. به وسیله آبخوری اتوماتیک برای واکسیناسیون آشامیدنی آن ها می توانید استفاده کنید.

6.نظافت این دستگاه ها چند مدت یک بار انجام می شود و شستشوی روزانه لازم ندارد.

7.این دستگاه ها آب مورد نیاز را از یک روزگی تا آخرین ثانیه پرورش پرنده تامین می کند.

8.پرندگانی هستند که نوک قیچی شکل دارند نوشیدن آب برای این نوع از پرندگان سخت بوده وبا توجه به طراحی آبخوری نیپل و استفاده از لوله های نیپل این پرندگان به راحتی می توانند آب مورد نیاز بدن  خود را تامین کنند.

تحقیقات نشان داده است که استفاده از انواع مختلف آبخوری نیپل این امکان را برای شما فراهم می کند تا پرندگان و طیور پر بار تر و سالم تری داشته باشید.

یکی دیگر از عواملی که در آبخوری طیور بسیار موثر است دمای مناسب محیط می باشد.

جالب است که بدانید وقتی پرندگان در دمای بالا ی 30 درجه قرار می گیرند حدود 30% تا 50% بیشتر از زمانی که در دمای 21 درجه باشند آب می خورند.

تنظیم فاصله بین نیپل ها

فاصله بین نیپل ها باید به گونه ای باشد که طیور هنگام خوردن از آب با هم رقابت نکنند و اندازه استاندارد برای قرار دادن نیپل ها 25 سانتی متر است  در این صورت است که طیور به راحتی می توانند به آب یا واکسن های خود دسترسی داشته باشند اما این اندازه طبق نظر مشتری قابل تغییر است و اگر مشتری تمایل داشته باشد می تواند فاصله آن ها را کمتر یا زیاد تر کند.


خرید آبخوری اتوماتیک

فروشگاه اینترنتی دام و طیور عرضه کننده انواع آبخوری اتوماتیک (آبخوری اتوماتیک نیپل ، آبخوری اتوماتیک جامیکو ، ابخوری اتوماتیک پلاسون ستاره ، آبخوری اتوماتیک جامبو و آبخوری اتوماتیک سوپر جامبو ) و انواع آبخوری دستی می باشد که شما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از این  آبخوری های اتوماتیک ویژگی ها و آموزش نصب و نکات مربوط به تعمیر و نگه داری آن ها را مطالعه کنید.

جهت خرید ابخوری می توانید آن را از طریق صفحه انواع آبخوری طیور به صورت آنلاین سفارش داده و یا با کار شناسان ما با شماره 09133627304 در تماس باشید.


شما می توانید سوالات انتقادات و پیشنهادات خود را در زمینه دام و طیور از طریق این صفحه با ما در میان بگذارید.


نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  قیمت دستگاه جوجه کشی شتر مرغ
•  چگونه یک مزرعه ی پر سود بوقلمون داشته باشیم؟
•  خرید دان بلدرچین تخمگذار
•  اختلاف دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 در چیست ؟
•  بررسی قیمت به روز دانخوری اتوماتیک مرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان