فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی شتر مرغ

خرید دستگاه جوجه کشی شتر مرغ

شتر مرغ  بزرگترین پرنده روی زمین است .
تخم این پرنده بسیار حساس است و با کوچک ترین نوسانات و تغییر دما احتمال ایجاد آسیب به تخم این پرنده  وجود دارد .
بهتر است در جوجه کشی از این پرنده از دستگاه جوجه کشی استفاده شود که کمترین نوسانات و تغییرات دمایی را دارد .
در غیر این صورت ممکن است باعث به بار آوردن زیان برای صاحب مرغداری  و مزرعه شود.

پیشنهاد متخصصان ما در زمینه دام و طیور استفاده از دستگاه جوجه کشی اسکندری است ؛ دستگاه جوجه کشی اسکندری دارای طراحی ویژه ای برای جوجه کشی شتر مرغ است که آن را از سایر دستگاه های جوجه کشی متمایز می کند.

دستگاه جوجه کشی شترمرغ

دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری دارای سیستم مخصوص رطوبت گیری درمرحله ستر و سیستم رطوبت دهی در مرحله هچر بوده و از شناخته شده ترین دستگاه های جوجه کشی شتر مرغ می باشد. لازم به ذکر است که هیچ دستگاه جوجه کشی شترمرغی قابلیت ستر و هچر همزمان را ندارد.

به دلیل سنگینی تخم شترمرغ نسبت به تخم سایر پرندگان  چرخش آن سخت تر است. همچنین پوسته تخم شترمرغ نسبت به سایر تخم پرندگان ضخیم تر بوده و تبادل گازها را سخت تر می کند.
به همین علت جوجه کشی تخم شتر مرغ  ، دستگاه خاص و ویژه ای را می طلبد. دستگاه جوجه کشی شترمرغ خانگی و دستگاه جوجه کشی شترمرغ صنعتی که برای جوجه کشی از سایر پرنده ها طراحی شده است برای جوجه کشی از تخم نطفه دار شتر مرغ مناسب نیست و راندمان پایینی دارد.

دستگاه های جوجه کشی هستند که شانه تخم شتر مرغ جهت جوجه کشی را دارند اما سیستم چرخش  و سیستم  دما و رطوبت رسانی مناسبی برای جوجه کشی شتر مرغ را دارا نیستند و سیستم طراحی شده آن ها فقط برای پرندگان اهلی برنامه ریزی شده است.

همان طور که گفته شد در زمان ستر باید از تخم های شتر مرغ چیده شده در دستگاه به خوبی رطوبت گیری شود که این امر مستلزم تهویه و گردش هوای خاصی است که برای سایر پرندگان مورد استفاده قرار نمی گیرد و برای جوجه کشی از آن ها مناسب نیست.


کنترلر دستگاه جوجه کشی

تمامی فرایندهای دستگاه جوجه کشی اسکندری به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر انجام می گیرد.
بنابراین کافیست کاربر فقط تخم هایی که از سلامت آن ها اطمینان حاصل کرده را داخل دستگاه قرار دهد  و میزان دما و رطوبت لازم برای جوجه کشی از تخم شترمرغ را بر روی برد 950 تنظیم نماید
تا در ادامه روند جوجه کشی انجام شود.
در ابتدا میزان دما و رطوبت توسط سنسورهای تعبیه شده در دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری چک خواهد شد ، سپس المنت ها به کار خواهد افتاد تا دما را به اندازه تعیین شده کاربر برساند و اگر میزان رطوبت موجود دردستگاه زیاد باشد ، فن ها شروع به کار کرده و آب اضافی به بیرون منتقل خواهد شد .
 در صورت کم بودن رطوبت ، فن ها از کار افتاده و رطوبت ساز آتومایزر میزان کمبود رطوبت در در داخل دستگاه را جبران خواهد کرد. در طی انجام تمامی این فرآیند ها سیستم چرخش و تهویه به کار خود به آسانی ادامه می دهد.


ظرفیت دستگاه جوجه کشی  شترمرغ اسکندری

گروه صنعتی اسکندری ازلحاظ ظرفیت شانه ، دستگاه هایی با ظرفیت 16تایی 24 تایی و 64 تایی را در لیست محصولات خود دارد. و همانطور که در بالا گفته شد هیچ کدام از دستگاه های جوجه کشی قابلیت ستر و هچر همزمان را ندارند به دلیل اینکه در مرحله ستر نیاز به رطوبت گیری بالا و در مرحله هچر نیاز به رطوبت دهی بالا داریم لذا خرید دستگاه جوجه کشی واحد برای ستر و هچر کفایت خواهد کرد .
قابل ذکر است که در ساخت این دستگاه جوجه کشی مخصوص شتر مرغ از استاندارد های روز دنیا استفاده شده است

قیمت دستگاه جوجه کشی شتر مرغ

قیمت دستگاه جوجه کشی  شتر مرغ صنعتی و دستگاه جوجه کشی شتر مرغ خانگی ، با توجه به ظرفیت آن متفاوت می باشد.
 شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه جوجه کشی و خرید دستگاه جوجه کشی شتر مرغ به صفحه ی دستگاه جوجه کشی مراجعه کنید.

گروه دام و طیور جهت راهنمایی  شما کاربران و پرورش دهندگان عزیز فعال در زمینه  پرورش شتر مرغ در بخش محصولات به معرفی و بررسی دستگاه جوجه کشی پرداخته است. در صورت وجود هر گونه سوالی در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی و مشاوره تلفنی می توانید از طریق شماره تماس 09133627304 با ما در ارتباط باشید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟
•  بهترین نوع دستگاه جوجه کشی کدام است؟
•  بهترین آبخوری مرغ چه ویژگی های باید داشته باشد؟
•  نکات مهم برای افزایش راندمان جوجه کشی در دوران هچر
•  خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان