فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دان استارتر جوجه

قیمت دان استارتر

فرمول دان استارتر جوجه اولین بار توسط یکی از بهترین و پیشرفته ترین برنامه های جیره نویسی تهیه و تولید شده است و بعد از آن توسط تولید کنندگان به صورت پلت تولید و به وسیله دستگاه کرامبلر خورد شده و به کرامبل تبدیل شده و بسته بندی شده است.

برای خرید یا دریافت قیمت دان استارتر جوجه به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید دان استارتر جوجه تخم گذار

مشاهده قیمت دان طیور

خوراک دان استارتر جوجه تخم گذار محلی را میتوانید از یک روزگی تا چهل وپنج روز استفاده نمایید.در زمانی گه جوجه از تخم بیرون می آید حتی المکان تا 24 ساعت در دستگاه جوجه کشی نگهداری نمایید و بعد از  24 ساعت از دستگاه خارج و دان استارتر و آب در اختیار جوجه قرار دهید.

 

با توجه به مهم  بودن تغذیه جوجه ها دردوران ابتدایی به منظور تحریک اشتهای جوجه ها و دستیابی به  رشد زیاد که در نهایت باعث سود بیشتر مرغدار و صاحب مزرعه می گردد ، فرمول این دان توسط متخصصین در حوزه ی دام و طیور ساخته و تهیه گردیده است.

این نوع دان با بهترین مواد اولیه به منظور برآوردن نیاز جوجه های گوشتی  از 12 تا15 روز تولید شده است.

ساخت دان استارتر

مواد تشکیل دهنده استارتر جوجه باید انداره مناسبی داشته و از مواد مرغوب تشکیل شده باشد به دلیل اینکه تاثیر فراوانی در رشد و تقویت سیستم ایمنی جوجه ها دارد.
دان استارتر جوجه از ذرت ، سویا ،گندم ، روغن ، متیونین ، لیزین ، فسفات ، کربنات ، مکمل های ویتامینه و معدنی ، آنزیم ها ، نمک و سایر افزودنی های مجاز ساخته شده است و توجه داشته باشید که این محصول فاقد کوکسیدیواستات می باشد.

در جهان امروز تولید کنندگان بزرگ در زمینه دام و طیور بیشتر به سمت تولید مرغ گوشتی و تخم مرغ حرکت کرده اند ، این تولید کنندگان برای تولید تخم مرغ فراوان از نژادهایی استفاده می کنند که ذاتا نسبت به بقیه مرغ ها تخم بیشتری می گذارند و برای تولید گوشت بیشتر نیز ، به جوجه های خود در زمانی که کوچک هستند دان استارتر جوجه و یا پیش دان مرغ می دهند و تغذیه آن ها از استارتر جوجه است .

  دان استارتر جوجه سبب وزن گیری بیشتر جوجه مرغ ها می شود و آن ها به مدت 40 تا 50 روز به بازار مصرف می رسند واین سرعت رشد حاصل نژاد خوب ، دان استارتر جوجه خوب ، دما ،  رطوبت و تهویه مناسب می باشد.

غذای مرغ تخم گذار  با غذایی که در اختیار جوجه مرغ های گوشتی قرار می گیرد تا  حدودی شبیه به هم هستند.
تقریبا پایه اصلی دان جوجه مرغ ،  سویا و ذرت و مکمل های ویتامینی و معدنی و معمولا دو اسید آمینه میتونین و لیزین می باشند که درصد های مختلفی با هم ترکیب می شوند.

پرورش دهندگان صنعتی چه در زمینه تولید جوجه گوشتی چه در زمینه تولید مرغ تخمگذار از توصیه متخصصین دام و طیور پیروی می کنند و متخصصین وبسایت دام وطیور نیز به شما کاربران گرامی و همچنین مزرعه داران توصیه می کند با خرید دان استارتر مرغ به رشد هر چه بیشتر جوجه مرغ های گوشتی خود کمک کنید.

بهترین زمان استفاده از دان استارتر جوجه

بهترین زمان استفاده از دان استارتر جوجه از یک روزگی جوجه گوشتی تا 12 الی 15 روزگی یا رسیدن به وزن 300 گرمی است. همچنین بعد از آن رسیدن به وزن و سن مورد نظر زمان تغییر از پیش دان به میان دان به صورت تدریجی و در طی چند روز است.
 
تولید پیش دان در منزل

اگر شما در منزل شروع به پرورش مرغ گوشتی کرده اید می توانید برای تهیه دان استارتر مرغ از آرد ذرت به میزان چهار پیمانه و سس سویا به اندازه یک پیمانه با توجه به تعداد جوجه ،هر 25 تا 30 جوجه یک عدد تخم

 مرغ پخته رنده شده به مدت یک هفته الی 10 روز استفاده کنیدو شاهد رشد جوجه های خود باشید و همچنین می توانید به آرامی سبزیجات و اضافه سفره خود را به آنها بدهید اما همچنان به مخلوط سویا و ذرت ادامه دهید


قیمت غذای مرغ

قیمت  دان استارتر ، از مسائل مهم برای مرغداری ها می باشد. زیرا هزینه اصلی دامداری ها و مرغداری ها مربوط به تامین خوراک دام وطیور می باشد و بی شک صرفه جویی در این بخش می تواند هزینه ها را تا حد زیادی کاهش دهد.
شما می توانید جهت اطلاع از قیمت غذای مرغ به صفحه خوراک طیور فروشگاه اینترنتی محصولات دام و طیور مراجعه کرده و یا با شماره 09133627304  تماس حاصل فرمائید.
همچنین شما می توانید پرسش ها و سوالات خود را در زمینه خوراک دام و طیور در پایین این صفحه با ما درمیان بگذرارید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تاثیر استفاده از دستگاه رطوبت ساز در سالن های مرغداری
•  آموزش کالیبره کردن سنسور دستگاه جوجه کشی
•  پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی موجود در ایران
•  اهمیت سیستم تهویه در سالن مرغداری
•  دان مرغ آماده از چه موادی تشکیل شده است ؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان