فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک و هوشمند

در انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر جزو کسانی هستید که تاکنون تجربه جوجه کشی نداشته اید و اولین بار است که می خواهید جوجه کشی مرغ را انجام دهید ،  بهتر است با توجه به ظرفیت زمین یا مکان پرورش و تعداد تخم های نطفه دار خریداری شده، دستگاه جوجه کشی مناسب را انتخاب نمایید، به عنوان مثال اگر سالن پرورش شما ظرفیت نگهداری ۱۰۰ قطعه جوجه را دارد باید تعداد ۱۴۰ الی ۱۵۰ تخم نطفه دار و یک دستگاه جوجه کشی 210 تایی خریداری نمایید. یا می توانید محافظه کارانه تر عمل کرده و با خرید یک دستگاه جوجه کشی 12 تایی ایزی باتور 5 کار خود را شروع کنید .


اما اگر خودتان صاحب مرغ و خروس هستید و مرغ های شما روزانه تخم نطفه دار تولید می کند. باید دستگاهی بخرید که ظرفیت قرارگیری ۴۰۰ الی ۵۰۰ تخم را داشته باشد تا روزانه تخم ها را درون دستگاه جوجه کشی  قرار دهید. (البته ظرفیت دستگاه به تعداد مرغ های شما بستگی خواهد داشت.)


دستگاه ها را هرگز از شرکت های نامعتبر و کوچک خریداری نکنید زیرا دستگاهجوجه کشی شما در آینده نیاز به تعمیر خواهند داشت ، در صورتی که فروشنده یا سازنده دستگاه ها گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی  خود را تامین نکند ، شما با مشکلات و شکست هایی زیادی روبرو خواهید شد.


بهتر است از دستگاه های جوجه کشی دست ساز استفاده نکنید چون نه تامین دما و رطوبت مناسبی دارند و نه از سنسور ها و سیستم هوشمندی برخوردار هستند که مرحله به مرحله جوجه کشی را به شما گزارش دهند.
لازم به ذکر است که دستگاه های جوجه کشی اسکندری دارای سیستم انتخاب پرنده، سیستم روز شمار دقیق و سیستم سخنگو می باشد که شما را از فرایند جوجه کشی به صورت مرحله به مرحله مطلع خواهد ساخت و راندمان جوجه کشی را به شدت افزایش خواهد داد.


یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک و حرفه ای چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
یک دستگاه جوجه کشی خوب و ایده آل باید قادر به انجام ۴ عمل زیر باشد:
تامین دما
تامین رطوبت
چرخش تخم ها
تهویه مناسب

ولی داشتن ویژگی های زیر برای یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک مزیت محسوب شده و باعث بالا رفتن راندمان آن می شود :

جنس بدنه مناسب

برد دستگاه جوجه کشی کارآمد

سنسور های دما و رطوبت حساس

قابلیت کنترل از راه دور

تهویه برنامه ریزی شده و کارآمد

و ...


دستگاه جوجه کشی حرفه ای نه تنها چهار عمل فوق را به صورت همزمان انجام خواهد داد، بلکه دارای سنسور های هوشمند و فوق العاده پیشرفته ای است که دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی را به صورت مداوم مورد سنجش قرار داده و به صورت لحظه ای دما و رطوبت ، میزان اکسیژن و نحوه چرخش تخم ها را در کنترل خود دارد و هیچ نیازی به دخالت کاربر نخواهد داشت.
به عنوان مثال مکانیزم  یک ماشین جوجه کشی بر اساس هوش مصنوعی می باشد که دما و رطوبت دستگاه و محیطی که دستگاه در آن قرار دارد را بررسی نموده و مطابق با ان اقدام به تنظیم دما و رطوبت می کند .


فرض کنید که دستگاه شما در اتاقی قرار دارد که دمای آن ۳۰ درجه سانتی گراد است ، در این صورت اگر دستگاه جوجه کشی شما هوشمند نباشد به صورت پیشفرض شروع به تولید دمای ۳۷ درجه سانتی گراد خواهد نمود (بدون اینکه به دمای محیط توجهی داشته باشد) و مصرف برق را به صورت قابل توجهی افزایش خواهد داد .


در حالی که یک دستگاه جوجه کشی اتوماتیک و هوشمند دمای محیط را خواهد سنجید و مطابق با آن دمای داخل دستگاه را تعیین خواهد نمود و از مصرف بی رویه برق جلوگیری خواهد کرد. در دستگاه های جوجه کشی اسکندری دمای محیط و دمای داخل دستگاه به کمک سنسورهای فوق العاده دقیق  تعیین می گردد و هوش مصنوعی دستگاه قابلیت مطابق کردن  دمای داخل دستگاه با محیط را دارد.


لطفا توجه فرمایید که یک دستگاه جوجه کشی باید به مدت ۲۱ روز به صورت مداوم و ۲۴ ساعته به برق شهری متصل باشد بنابراین اگر دستگاه شما هوشمند نباشد ، آخر سر با اعداد نجومی فیش برق روبرو خواهید شد. تمامی دستگاه های جوجه کشی اسکندری قابلیت جوجه کشی خودکار را دارند و در زمان مناسب تخم ها را خواهد چرخاند و دما و رطوبت مناسب برای تخم ها را همواره تامین خواهد کرد و در صورت نیاز نیز سیستم تهویه را روشن خواهد نمود تا هوای تازه به تخم ها برسد، بنابراین کاربر هیچ دخالتی در فرایند جوجه کشی نخواهد داشت و از همه مهمتر اینکه سیستم سخنگوی دستگاه کاربر را از وضعیت جوجه کشی مطلع خواهد ساخت.


اگر دستگاه جوجه کشی شما دارای سیستم ستر و هچر همزمان باشد ، بسیار ایده آل خواهد بود زیرا شما به صورت مداوم تخم های تازه درون دستگاه قرار می دهید بنابراین هر هفته با تخم های در آستانه هچ (نزدیک به بیرون آمدن جوجه ها) رو به رو خواهید شد و اگر دستگاه شما سیستم هچر نداشته باشد ، به اجبار باید دستگاه دیگری را به منظور هچ جوجه ها خریداری نمایید که هزینه دو چندان خواهد داشت. گروه صنعتی اسکندری به منظور افزایش راندمان دستگاه جوجه کشی و افزایش رضایت کاربرها تمام دستگاه های خود را به صورت ستر و هچر همزمان به بازار ارائه می کند.


با توجه به اینکه دستگاه جوجه کشی بعد از تخم نطفه دار اهمیت بسیار بالایی در تولید جوجه های سالم دارد، بنابراین باید در خرید دستگاه جوجه کشی نهایت دقت را به عمل آورید زیرا یک دستگاه جوجه کشی خوب و ایده آل سرمایه شما را چند برابر خواهد کرد و یک دستگاه جوجه کشی بد سرمایه شما را نابود خواهد ساخت.

 وب سایت دام و طیور ارائه دهنده انواع دستگاه های جوجه کشی به قیمت درب کارخانه است . شما می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت انواع دستگاه جوجه کشی می توانید به صفحه خرید دستگاه جوجه کشی مراجعه کنید.

همچنین همواره می توانید در خصوص دریافت مشاوره خرید دستگاه جوجه کشی اصل با شماره های 09139552810 و یا 09133627304 مربوط به کارشناسان پشتیبانی دام و طیور تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آموزش مراقبت و نگهداری از طیور در سرما و فصل زمستان
•  غذای اصلی بلدرچین
•  غذای بوقلمون گوشتی چگونه باشد تا سود بیشتری کسب کنیم؟
•  اطلاعاتی در مورد کنسرو آماده گوشت قرمز سگ
•  راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی کاسکو
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان