فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

فروش دستگاه جوجه کشی با بهترین کیفیت

خرید دستگاه جوجه کشی ارزان

در انتخاب و خرید دستگاه جوجه کشی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟
در کل با توجه به مکان پرورش تعداد تخم های نطفه دار و ظرفیت زمین مزرعه ، دستگاه جوجه کشی را انتحاب نمائید به عنوان مثال اگر سالن شما ظرفیت نگهداری 200 قطعه جوجه را دارد باید تعداد 240 الی 250تخم نطفه دار و یک دستگاه جوجه کشی 300 تایی خریداری نمایید.


ولی اگر خودتان صاحب مزرعه مرغ و خروس هستید مرغ های شما هر روز تخم نطفه دار تولید می کنند ؛ شما فقط باید در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی با بهترین کیفیت تمرکز کنید.

یکی از مهم ترین نکات درباره ی خرید دستگاه جوجه کشی ظرفیت دستگاه است که طبق تعداد تخم های نطفه دار هر مزرعه انتخاب می شود.

خرید دستگاه جوجه کشی با کیفیت باید با تحقیق و پژوهش از شرکت های معتبر انجام شود که در صورت بروز مشکل بتوان از گارانتی آن استفاده کرد.

اما اگر دستگاه از شرکت های نامعتبر خریداری شده باشد شما با شکست هایی روبرو خواهید شد.

 توصیه مشاوران ما در زمینه تجهیزات دام وطیور استفاده از دستگاه جوجه کشی بلدرچپین دماوند و دستگاه جوجه کشی اسکندری است که هر دوی این محصول شامل 1 سال گارانتی شده و به ترتیب 5 سال  و 10 سال  خدمات پس از فروش دارند و با قیمتی کاملا به صرفه عرضه می گردد.

اما یک نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که بهتر است از دستگاه های دست ساز استفاده نکنید چون سیستم درست و قابل اطمینانی در تامین دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی نداشته و اینکه سنسور با حساسیت بالا جهت گزارش مرحله به مرحله جوجه کشی ندارند.

لازم به ذکر است که دستگاه های جوجه کشی اسکندری دارای سیستم انتخاب پرنده، سیستم روز شمار دقیق و سیستم سخنگو می باشد که شما را از فرایند جوجه کشی به صورت مرحله به مرحله مطلع خواهد ساخت که راندمان جوجه کشی را به شدت افزایش خواهد داد.

مشخصات یک دستگاه جوجه کشی خوب

یک دستگاه جوجه کشی خوب باید باید قادر به انجام 4 عمل اصلی زیر باشد :

تامین دما
تامین رطوبت
چرخش تخم ها
تهویه مناسب

اما یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت دارای سنسور های هوشمندی است که  علاوه بر چهار عمل بالا دما و رطوبت دستگاه را به طور مداوم مورد بررسی قرار داده و لحظه به لحظه دما و رطوبت  و میزان اکسیژن ونحوه چرخیدن تخم ها را در دستگاه جوجه کشی بدون نیاز به کاربر به وسیله ی هوش مصنوعی کنترل می کند به طوری که رطوبت و دمای دستگاه و محیطی که دستگاه در آن قرار دارد را مورد بررسی قرار داده و مطابق آن اقدام به تنظیم دما و رطوبت می کند.

لطفا توجه داشته باشید که یک دستگاه جوجه کشی باید به مدت ۲۱ روز به صورت مداوم و ۲۴ ساعته به برق شهری متصل باشد بنابراین اگر دستگاه  جوجه کشی شما مجهز به هوش مصنوعی نباشد، آخر سر با رقم های بالای قبض برق روبرو خواهید شد.
دستگاه های جوجه کشی اسکندری  و دستگاه های جوجه کشی دماوند قابلیت جوجه کشی اتوماتیک را دارند و خود دستگاه جوجه کشی در زمان مناسب تخم ها را خواهد چرخاند و دما و رطوبت مناسب برای تخم ها را همواره تامین خواهد کرد و در صورت نیاز نیز سیستم تهویه را روشن خواهد نمود تا هوای تازه به تخم ها برسد، بنابراین کاربر هیچ دخالتی در فرایند جوجه کشی نخواهد داشت.
اگر دستگاه جوجه کشی خریداری شده شما از نوع دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند یا دستگاه جوجه کشی اسکندری باشد  این دستگاه ها دستگاه جوجه کشی دو حالته هستند یا به عبارتی دارای سیستم ستر و هچر همزمان هستند که بسیار نیز ایده آل است به دلیل اینکه شما به صورت مدام می توانید تخم های تازه درون دستگاه قرار دهید.
بنابراین هر هفته با تخم های در آستانه هچ (نزدیک به بیرون آمدن جوجه ها) رو به رو خواهید شد اما اگر دستگاه جوجه کشی شما قابلیت ستر و هچر همزمان را نداشته باشد به اجبار باید دستگاه دیگری را برای هچ جوجه ها خریداری نمائید که هزینه دو چندان می شود.
با توجه به اینکه دستگاه جوجه کشی بعد از تخم نطفه دار اهمیت بسیار بالایی در تولید جوجه های سالم دارد، بنابراین باید در خرید دستگاه جوجه کشی نهایت دقت را به عمل آورید زیرا یک دستگاه جوجه کشی باکیفیت سرمایه شما را چند برابر خواهد کرد و یک دستگاه جوجه کشی بد سرمایه شما را نابود خواهد ساخت.
درصورت نیاز به خرید دستگاه جوجه کشی با بهترین کیفیت و دریافت مشاوره و پرسش سوالات تخصصی خود می توانید با شماره 09133627304 تماس حاصل فرمائید و یا در قسمت نظرات سوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ دهند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اثر دان مرغ مادر در جوجه در آوری
•  بهترین خوراک مرغ
•  بهترین مکمل برای گوساله پرواری
•  انواع دستگاه جوجه کشی خانگی ارزان
•  آیا غذای کنسروی برای سگ ضرر دارد؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان