فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

همه چیز مورد انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب

بهترین دستگاه جوجه کشی

اگر به دنبال خرید دستگاه جوجه کشی خانگی خوب و با کیفیت هستید ما دراین مطلب ویژگی های یک دستگاه خوب و نحوه خرید دستگاه را شرح می دهیم ؛ و یا حتی اگر دستگاه مورد نظر خود را خریداری کرده اید مطالعه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

 

بررسی لیست قیمت دستگاه جوجه کشی و مشخصات انواع دستگاه های جوجه کشی .

دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟


کیفیت و قیمت مناسب دستگاه جوجه کشی

یک دستگاه جوجه کشی خانگی را عموما با کیفیت آن باید بسنجید ؛ برخی دستگاه های جوجه کشی خارجی هستند که با قیمت گزافی به فروش می رسند اما از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی با دستگاه جوجه کشی خانگی ایرانی مثل دستگاه جوجه کشی دماوند ندارد واگر قرار باشد از100به این دو نمره دهیم دستگاه جوجه کشی ایرانی 95 و دستگاه جوجه کشی خارجی نمره 97 را به خود اختصاص می دهد و درکل قیمت بالای یک محصول به معنی کیفیت بی نظیر آن نیست.


استحکام بدنه دستگاه جوجه کشی

شما می خواهید سالیان سال از این محصول استفاده کنید و به وسیله آن جوجه های پرندگان مختلفی را به وجود آورید پس استحکام بدنه یک نکته بسیار مهم است ؛ لذا دقت داشته باشید که بدنه دستگاه جوجه کشی شما از پلاستیک تازه باشد تا مدت زمان بیشتری بتوانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

قطعات به کار رفته مرغوب در دستگاه جوجه کشی

شاید باورتان نشود ، اما کیفیت قطعات استفاده شده در دستگاه جوجه کشی خانگی در راندمان جوجه کشی نیز تاثیر دارد مثلا اگر فن یا همان خنک کننده دستگاه جوجه کشی شما از قطعات مرغوب و باکیفیت درست نشده باشد  در میانه های جوجه کشی از کار خواهد افتاد البته این یک مثال بود تا شما درک کنید کیفیت قطعات چه تاثیری در جوجه کشی خانگی دارد.

سنسور دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی باید دارای سنسور بسیار حساس باشد تا کمترین تغییرات رطوبت و دما را حس کند و نسبت به تامین دما و رطوبت مورد نیاز و دقیق ، گزارشات را مرتب به کنترلر دستگاه جوجه کشی ارسال کند.


شانه های دستگاه جوجه کشی

امروزه با ساخت شانه های همه کاره ؛ دستگاه های جوجه کشی قادرند که از هر تخم پرنده ای با هر سایزی جوجه کشی نمایند اما درگذشته های نه چندان دور دستگاه های جوجه کشی خانگی عموما تک کاره بود و فقط  می توانستند از یک یا نهایتا دو نوع تخم جوجه کشی کنند.


یکی از دستگاه های جوجه کشی همه کاره خانگی دستگاه جوجه کشی دماوند است که قابلیت جوجه کشی
از پرندگانی مثل مرغ ، بلدرچین ،کبک ، بوقلمون ، غاز و شتر مرغ را دارد و مکانیزم این دستگاه مجهز به ستر و هچر می باشد ؛

نوع دیگر از دستگاه های جوجه کشی که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و توانایی استفاده به عنوان دستگاه ستر و هچر همزمان را نیز دارد دستگاه جوجه کشی درنا می باشد . در ادامه کاربرد ستر و هچر را مطالعه می کنید:


ستر و هچر در دستگاه جوجه کشی

به طور کلی از زمان قرار دادن تخم نطفه دار داخل دستگاه جوجه کشی شاهد دو مرحله هستیم ستر و هچر. که بعضی از دو دستگاه برای این دو فرآیند و بعضی از یک دستگاه که هر دو قابلیت را داشته باشد استفاده می کنند و اما...


 ستر دستگاه جوجه کشی چیست؟

 ستر مرحله ای است که در آن تخم نطفه دار نیاز به دما و رطوبت و چرخش مخصوص به خود دارد. دوره ی ستر معمولا نیازمند رطوبت کمتر از هچر و همچنین دما بیشتر است و از همه مهم تر تخم در دوران ستر نیازمند چرخش است و مدت زمان  ماندن تخم ها در دوره ستر بسته به نوع هر تخم متغیر است برای مثال مرحله ماندن تخم مرغ در ستر 18 روز و  تخم کبک 21 روز است و بعد از آن
 به مرحله هچر می روند.


هچرچیست؟

 هچر سه روز آخر جوجه کشی است یعنی برای مثال کبک که 21 روز در مرحله ستر بوده حالا 3 روز دیگر نیز در مرحله هچر می ماند که در کل مرحله جوجه کشی کبک 24 روز می شود در مرحله هچر نطفه در داخل تخم به اندازه کافی رشد کرده است و به جوجه تبدیل شده است و آماده شکستن پوسته و خروج از تخم می باشد ، دراین مرحله از جوجه کشی دیگر نیاز به چرخش نیست و دما نیز همانطور که گفته شد اندکی پائین تر از مرحله ستر میاید و نیازمند رطوبت بیشتری خواهیم بود. حالا پس از مطالعه و اطلاع از ویژگی های دوران هچر و ستر به بحث اصلی این مقاله یعنی ویزگی های دستگاه  جوجه کشی خوب باز میگردیم.


یکی دیگر از ویژگی های دستگاه جوجه کشی خوب:


سیستم چرخشی دستگاه جوجه کشی

سیستم چرخشی دستگاه جوجه کشی نیز از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است.

در صورت انجام ناصحیح چرخش و کند یا تند بودن آن باعث آسیب به تخم ها خواهیم شد.

مثلا اگر چرخش دستگاه تند باشد تخم ها ضربه خورده و می شکند و اگر کند هم باشد نطفه ها به پوسته می چسپد به همین علت چرخش با سرعت آهسته و پیوسته برای تخم نطفه دار بسیار مفید است و اما برای اینکه احتمال آسیب دیدگی تخم ها به صفر برسد  حتما قبل از چیدن تخم ها داخل دستگاه ، دستگاه را از لحاظ شدت چرخش تست کنید. به این صورت که دست خود را روی شانه ها بگذارید و لرزش را بسنجید.


طراحی محصول

طراحی دستگاه جوجه کشی باید به گونه ای باشد که برای افراد مبتدی که تازه وارد کار جوجه کشی شده اند نیز مفید باشد و مثل برخی دستگاه های جوجه کشی حتما لزومی به گذراندن چند دوره جوجه کشی نباشند و با فشردن چند دکمه به راحتی بتوان از آن ها استفاده نمود و پرنده مورد نظر را انتخاب کرد و از آن جوجه کشی کرد .

نام سیستمی که به کاربر کمک می کند که پرنده مورد نظر خود را انتخاب کند همانطور که از اسمش پیداست سیستم انتخاب پرنده است. با استفاده از این سیستم شما میتوانید تخم های نطفه دار پرنده مورد نظر را خریداری نموده و به راحتی درون دستگاه قرار دهید ، سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستگاه را روشن نمایید و بر روی پرنده مورد نظر تنظیم نمائید تا تمامی عملیات جوجه کشی به صورت خودکار انجام شود ؛ استفاده از این نوع دستگاه ها برای افرادی که هیچ آشنایی قبلی با جوجه کشی ندارند بسیار مفید است.


هدف متخصصان پرورش دام وطیور از گردآوری این مقاله کمک به شما کاربران عزیزدر زمینه  خرید دستگاه جوجه کشی باکیفیت می باشد .

خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند یک گزینه مناسب برای داشتن یک دستگاه جوجه کشی با کارکرد آسان و کیفیت بالا  است.

خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور یک گزینه بسیار مناسب برای جوجه کشی در فضا های بسیار کوچک می باشد و این دستگاه جوجه کشی در عین حال که فضای بسیار کمی را اشغال می کند از راندمان بسیار بالایی نیز برخوردار است و همه این ها دستگاه جوجه شکی ایزی باتور را به بهترین دستگاه جوجه کشی خانگی تبدیل کرده است .

خرید دستگاه جوجه کشی درنا بیشتر برای آن دسته از افرادی مناسب است که قصد دستیابی به راندمان بالا دارند . این دستگاه جوجه کشی از کیفیت ساخت و قابلیت های بی نظیر فراوانی برخوردار است .

خرید دستگاه جوجه کشی اسکندری بیشتر در به دلیل کیفیت ساخت بالا استفاده از بدنه PVC و همچنین قابلیت های این برند برای تبدیل شدن به دستگاه جوجه کشی صنعتی حائز اهمیت است .

شما می توانید همه روزه برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید دستگاه جوجه کشی با کارشناسان ما در دام و طیور به شماره 09139552810 و یا 09133627304 تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  معرفی تولید کننده برتر دستگاه جوجه کشی در ایران
•  خرید غذای جوجه مستلزم رعایت چه نکاتی است ؟
•  خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور
•  نقش مکمل های معدنی برای دام
•  در کارخانه ی جوجه کشی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان