فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

خرید دستگاه جوجه کشی

بهترین دستگاه جوجه کشی

دستگاه های جوجه کشی انواع گوناگونی دارند. بعضی از دستگاه های جوجه کشی به صورت خانگی ساخته می شوند و ابزار های مورد استفاده در آن را وسایلی تشکیل می دهد که در خانه موجود است.


این دستگاه های جوجه کشی قابلیت بالایی ندارند و برای جوجه کشی صنعتی نمیتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.
از طرفی استفاده از این دستگاه های جوجه کشی بازدهی بالایی ندارند و نمیتوان از آن ها جوجه کشی زیادی کرد.


دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی صنعتی که با استفاده از استاندارد های علمی به صورت تکنولوژیک طراحی شده اند دارای بخش های مختلف و صنعتی مثل ترنر دستگاه جوجه کشی و یا بخش کنترلر دستگاه جوجه کشی اند.
دستگاه های جوجه کشی صنعتی هم انواع گوناگونی دارند. در ایران برند های گوناگونی در حوزه تولید دستگاه جوجه کشی فعالیت دارند.


خرید دستگاه جوجه کشی

خرید دستگاه جوجه کشی یکی از دغدغه هایی است که هر پرورش دهنده ای با آن رو به رو است . تنوع محصولات موجود در بازار باعث سردرگمی در خرید دستگاه جوجه کشی شده و تشخیص بهترین دستگاه جوجه کشی را برای افراد سخت می کند.
خرید دستگاه جوجه کشی به عوامل بسیاری بستگی دارد.


دستگاه جوجه کشی برای انواع طیور

در درجه اول شما باید بدانید که دستگاه جوجه کشی را برای جوجه کشی چه پرنده ای تهیه می کنید.
دستگاه های جوجه کشی جدید موجود در بازار معمولا قابلیت جوجه کشی انواع طیور را دارند اما مشخص بودن نوع پرنده ای که می خواهید جوجه کشی کنید به شما در مراحل بعدی جوجه کشی کمک میکنید. چرا که ظرفیت انواع دستگاه جوجه کشی برای جوجه کشی پرندگان مختلف متفاوت است به همین علت ابتدا باید بدانید که خرید دستگاه جوجه کشی را برای جوجه کشی کدام پرنده می خواهید انجام دهید .

سپس با مشخص شدن نوع پرنده باید بدانید که جوجه کشی را در چه سطحی می خواهید انجام دهید . یا به طور واضح تر چه تعداد تخم پرنده مورد نظر را می خواهید در طول یک دوره جوجه کشی کنید.

بعد از مشخص شدن تعداد تخم ها مرحله بعد این است که در نظر بگیرید فضایی که می خواهید به دستگاه جوجه کشی اختصاص دهید چقدر است و ابعاد دستگاه جوجه کشی که خریداری می کنید باید حداکثر چه مقدار باشد.

مرحله بعدی این است که بدانید چه مقدار زمان در طول روز می خواهید روی کار دستگاه جوجه کشی بگذارید و از این طریق مشخص کنید که باید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک خریداری کنید یا خیر.

بهتر است از همان ابتدا بدانید که سرمایه ای که می خواهید به خرید دستگاه جوجه کشی اختصاص دهید چقدر است. تا در طول این مراحل با مشکلی رو به رو نشوید.

در نهایت شما می توانید دستگاه جوجه کشی ایده آل خود را از میان برند های موجود در بازار یافته و خرید دستگاه جوجه کشی را به صورت اصولی تکمیل کنید.

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک

این روزها کلمه ی اتوماتیک را زیاد می شنویم چرا که با پیشرفت تکنولوژی تقریبا همه ی کار ها دارد به دست ماشین ها سپرده می شود و این ربات ها هستند که کار را برای ما ساده می کنند.
دستگاه جوجه کشی اتوماتیک هم قابلیت های ویژه ای دارد که نیاز شما به نیروی انسانی را به حداقل می رساند و از این لحاظ خرید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک می تواند برای شما به صرفه باشد.

از طرفی در کار دستگاه جوجه کشی اتوماتیک احتمال خطا به حداقل می رسد برای مثال در چرخش تخم ها در دستگاه جوجه کشی دیگر امکان این که تخم ها دچار شکستگی شوند و یا به مقدار مورد نظر نچرخند و یا جا بمانند وجود ندارد چرا که در دستگاه جوجه کشی اتوماتیک تمام تخم ها به میزان مشخصی به صورت ایمن توسط راک دستگاه جوجه کشی می چرخند.

قیمت دستگاه جوجه کشی

همانطور که پیش تر هم گفته شد بهتر است در ابتدای فرایند انتخاب دستگاه جوجه کشی ایده آلتان در نظر داشته باشید که چه مقدار سرمایه را می خواهید به خرید دستگاه جوجه کشی اختصاص دهید.
قیمت دستگاه جوجه کشی بسته اندازه و ظرفیت و ابعاد دستگاه جوجه کشی می تواند متفاوت باشد . همچنین قیمت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک طبیعتا از دستگاه جوجه کشی غیر اتوماتیک بیشتر است.

حتی قیمت دستگاه جوجه کشی برند های مختلف هم متفاوت است . به همین علت است که شما از ابتدای کار باید بدانید که چه سرمایه ای برای خرید دستگاه جوجه کشی دارید.
دستگاه های جوجه کشی کوچکتر معمولا قیمت پایین تری هم دارند . شما حتی می توانید با سرمایه بسیار کم هم دستگاه جوجه کشی تهیه کنید و اگر نیاز به دستگاه جوجه کشی در سطح صنعتی داشته باشید طبیعتا به سرمایه بیشتری هم نیاز دارید.
شما می توانید جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه جوجه کشی و همچنین خرید دستگاه جوجه کشی از طریق وب سایت دام و طیور اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.
اگر باز هم برای شما سوالاتی در رابطه با خرید دستگاه جوجه کشی وجود دارد می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و یا با شماره تلفن 09131616534 تماس حاصل بفرمایید . همکاران ما در پشتیبانی فروشگاه اینترنتی دام و طیور پاسخگوی شما عزیزان هستند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نقش پروتئین در غذای سگ
•  معرفی انواع برند دستگاه جوجه کشی
•  چرا برخی از دستگاه های جوجه کشی، گران قیمت هستند؟
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  معرفی بهترین نژاد های دام و طیور اهلی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان