فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور

خرید اینترنتی خوراک دام و طیور

پرورش دام و طیور


از دیر باز تا کنون مردم در روستاها به پرورش دام و طیور می پرداخته اند تا به وسیله آن هم بتوانند کسب درامد کنند و هم نیاز های روزمره خود را از شیر و گوشت و تخم این پرندگان تهیه کنند.

با گسترش شهر ها و زندگی شهر نشینی مردم برای رفع نیاز های خود همواره اقدام به خرید این محصولات از ساکنان روستا هم می کردند. تا جایی که دامپروری و پرورش دام و طیور شغل بسیاری از روستاییان را تشکیل می داد.

اما پیشرفت تکنولوژی و صنعت در امر پرورش دام و طیور هم تغییراتی ایجاد کرد از جمله آن که این روزها کمتر کسی برای تهیه شیر و لبنیات مورد نیازش به روستا ها سر میزند.
مرغداری ها و دامداری های بزرگ اقدام به نگه داری هزاران راس گاو و گوسفند و مرغ و سایر طیور کرده و محصولات به دست آمده را در بازار های در دسترس مشتریان به فروش می رسانند.


سود دامداری و مرغداری

بسیاری از دامداری ها و مرغداری ها با تعداد کم دام و طیور شروع به کار کرده و اکنون سرمایه های هنگفتی را در چنته دارند.

یکی از فاکتور های مناسب برای شروع کار دامداری و مرغداری استفاده از تجهیزات مناسب است که این کار را به یک شغل صنعتی تبدیل کرده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات مرغداری و دامداری به صورت تخصصی ساخته شده و در اختیار دامداران و مرغداران قرار میگیرد.
در این زمینه صنعت مرغداری نیازمند تجهیزات بیشتری نسبت به صنعت دامپروری است چرا که برای پرورش طیور نیازمند تجهیزاتی مثل دانخوری و آبخوری می باشیم که در پرورش گاو و گوسفند نیازی به این موارد نیست.


خرید اینترنتی تجهیزات دام و طیور

فروشگاه اینترنتی محصولات دام و طیور ارائه دهنده انواع تجهیزات مرغداری و دامداری در پی بهبود روز به روز صنایع مرغداری و دامداری همواره محصولات و خوراک دام و طیور را با کیفیت بالا به  مشتریان خود عرضه داشته است.
با افزایش جمعیت و افزایش نیاز مردم به محصولات دام و طیور و همچنین سود بالای پرورش دام و طیور عده زیادی به کار پرورش دام و پرورش طیور مختلف روی آورده اند .


دامپروری ، صنعتی با سود بالا

دام پروری یکی از شغل های پر سود است که همواره مورد توجه کار آفرینان بوده است و می توان در این زمینه به پرورش انواع حیواناتی چون طیور ( شامل پرورش مرغ ، پرورش بوقلمون ، پرورش بلدرچین ، پرورش کبک ، پرورش غاز و ... ) ، انواع دام ( شامل پرورش گوسفند ، پرورش گاو یا گاوداری ، پرورش بز ، پرورش شتر ، پرورش اسب و ... ) و پرورش انواع آبزیان (مثل  پرورش ماهی و میگو )  پرداخت.


برای پرورش هر یک از حیواناتی که در بالا به آن ها اشاره شد توجه به نکات تخصصی لازم است.
پرورش دام و طیور علاوه بر سود بالایی که دارد ممکن است دارای ریسک بالایی هکم باشد به همین علت شروع این کار نیاز به دانش تخصصی در حوزه دام و طیور و شاخه های خوراک دام و طیور ، انواع تجهیزات دام و طیور ، بیماری های دام و طیور ، آفت ها و انگل ها و .. دارد . چرا که ممکن است گسترش یک بیماری یا آفت در میان گله دامداری یا مرغداری شما تلفات بالایی را ایجاد کند.

البته می توان گفت که گسترش بیماری در میان گله مرغداری نسبت به دامداری بیشتر بوده و از این لحاظ ریسک مرغداری نسبت به دامداری می تواند بیشتر باشد.

از جمله دیگر مواردی که باید به آن توجه نمود استفاده از خوراک دام و طیور مناسب است.
خوراک طیور حساسیت بالایی دارد و استفاده از غذای مرغ نا مناسب می تواند تلفات بالایی در مرغداری پدید آورد . همچنین سود مرغداری شما وابستگی بالایی به غذای مرغ دارد . بسیاری از غذای مرغ موجود در بازار از فرمولاسیون مناسبی برخوردار نیستند و خرید آن ها حتی اگر هزینه کمتری برای شما داشته باشد در نهایت قادر به بیشینه کردن میزان سود شما نخواهد بود و نمی توان با استفاده از این غذای طیور به راندمان بالای مرغداری رسید.

از جمله مواردی که باید در زمینه خوراک طیور به آن توجه داشته باشید این است غذای مرغ در سنین مختلف تفاوت هایی دارد مثلا دان جوجه با غذای مرغ بالغ طبیعتا تفاوت هایی دارد.


جهت شناخت بیشتر در رابطه با خوراک طیور می توانید مقاله خرید اینترنتی خوراک طیور را مطالعه فرمایید.
همچنین می توانید برای دریافت هر گونه مشاوره  با شماره تلفن 09131616534 تماس حاصل فرمایید .
کارشناسان ما در حوزه خوراک دام و طیور آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت تجهیزات دام و طیور
•  لیست غذاهای ممنوعه و خطرناک برای سگ
•  دستگاه جوجه کشی اتوماتیک 420 عددی
•  خرید غذای خشک سگ بالغ نژاد کوچک
•  کنسرو گربه و اطلاعات لازم برای خرید آن
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان