فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی

درامد زایی با دستگاه جوجه کشی

چرا باید از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم؟

با افزایش جمعیت نیاز مردم به مواد غذایی از جمله تخم مرغ بیشتر از قبل احساس میشود. اما آیا با استفاده از جوجه کشی طبیعی این نیاز رفع میشود؟


خب مسلما خیر! متاسفانه جوجه کشی طبیعی نمی تواند این نیاز را رفع کند به همین خاطر برای رفع این نیاز از جوجه کشی مصنوعی که مزایای زیادی نسبت به جوجه کشی طبیعی دارد استفاده می کنیم.
امروزه با پیشترفت علم و صنعت ، جهان به سمت صنعتی شدن می رود و اغلب روش های سنتی جای خود را به روش های صنعتی می دهند و یا به طور کلی برای راحتی کار و حل مشکلاتی که در روش های طبیعی وجود دارد روش مصنوعی پدید می آید که تمام خلل ها و کمبود ها را در روش طبیعی جبران کند.


به دلیل مشکلاتی که در جوجه کشی طبیعی داریم از جمله جوجه کشی محدود، شرایط آب و هوایی نامناسب، واز این قبیل مشکلات ، با استفاده از دستگاه های جوجه کشی ، جوجه کشی می نماییم که این عمل را جوجه کشی مصنوعی می گوییم. در کل می توان گفت که جوجه کشی به دو روش طبیعی و مصنوعی انجام میشود. که جوجه کشی طبیعی همان روش معمول در طبیعت است اما جوجه کشی مصنوعی با استفاده از دستگاه های جوجه کشی صورت میگیرد.


در روش جوجه کشی طبیعی در طبیعیت وقتی پرنده مادر بر روی تخم ها می خوابد یا در زمان کرچ شدن است با این کار تمام شرایط از جمله رطوبت و دما را فراهم میکند و همینطور با منقار خود تخم ها را میچرخاند. با پدید آمدن دستگاه جوجه کشی تمامی این شرایط محیا می شود و عمل جوجه کشی را در هر شرایط آب و هوایی با تنظیم کردن رطوبت و دمای مناسب میتوانیم انجام دهیم.


دستگاه جوجه کشی و درآمد زایی

کار با دستگاه جوجه کشی نیاز به رعایت یک سری اصول و تنظیم دما دارد در غیر این صورت باعث مشکلاتی از جمله مرگ جوجه ها می شوند.
کاربران ما در وب سایت فروشگاه دام و طیور اغلب علت مرگ جوجه در دستگاه جوجه کشی را جویا میشوند اگر دما را به خوبی تنظیم نکنیم یا تخم ها را بیش از حد در داخل دستگاه جوجه کشی قرار دهیم و یا هر یک از اصول دیگر باعث مرگ جوجه در دستگاه جوجه کشی می شویم.
اگر به اطلاعات بیشتر در این زمینه نیاز دارید مقاله علت مرگ جوجه ها در دستگاه جوجه کشی را از دست ندهید.

از طرفی کسانی که چگونگی کار با دستگاه جوجه کشی و تنظیمات دستگاه جوجه کشی را به طور کامل بلد باشند می توانند با خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی کسب و کاری را راه اندازی کنند وبه درآمد برسند. البته لازم به ذکر است که قیمت دستگاه جوجه کشی با توجه به نوع آن (دستگاه جوجه کشی دماوند ، دستگاه جوجه کشی آرکام ، دستگاه جوجه کشی اسکندری  ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ، دستگاه جوجه کشی سولری و...) و همچنین اندازه و ابعاد دستگاه جوجه کشی متفاوت است.

فروشگاه دام و طیور در راستای رفع نیاز مشتریان خود اقدام به فروش دستگاه جوجه کشی کرده است که در انواع گوناگون موجود است.
بهترین دستگاه جوجه کشی برای شما آن است که نیاز شما را رفع می کند.
شما می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی با شماره 09131616534 تماس حاصل فرمایید.
قیمت دستگاه جوجه کشی وابسته به برند آن و ظرفیت آن می تواند متفاوت باشد. جهت کسب اطلاع از لیست قیمت دستگاه جوجه کشی می توانید به صفحه فروش دستگاه جوجه کشی مراجعه کنید.


مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی

استفاده از دستگاه جوجه کشی مصنوعی با توجه به شرایط و جمعیت حال حاضر مزایایی زیادی دارد که در ادامه این مزایا را به اختصار شرح می دهم.
   در جوجه کشی طبیعی ما می توانیم از 20 الی 30 تخم  را جوجه کشی نماییم که این آمار هم تضمینی نیست اما در جوجه کشی مصنوعی با استفاده از دستگاه های جوجه کشی مصنوعی ما می توانیم هزاران برابر جوجه کشی طبیعی ، جوجه کشی کنیم به این صورت که می توانیم هزاران تخم را به صورت همزمان در داخل دستگاه قرار دهیم و یکجا از همه آن تخم ها جوجه کشی نماییم.

 با استفاده از دستگاه های جوجه کشی در روش جوجه کشی طبیعی می توانیم در هر زمان و مکانی صرف نظر از فصل خاص جوجه کشی نماییم درواقع تمامی شرایط برای تخم از جمله رطوبت، دما، چرخش و هر آنچه نیاز است را میتوانیم به دلخواه تنظیم کنیم اما در جوجه کشی طبیعی صرفا ما میتوانیم در یک سری از فصل های خاص جوجه کشی نماییم. برای ثابت نگه داشتن دما از قرار دادن دستگاه جوجه کشی در کنار پنجره، دریچه کولر و از این قبیل خودداری کنیم.

در جوجه کشی طبیعی پرنده مادر معمولا هر 35 دقیقه یک بار به منظور جلوگیری از چسبیدن زده به تخم مرغ و از بین رفتن جوجه ها به منقار خود تخم ها را می چرخاند. در دستگاه جوجه کشی برای این کار ما دو روش داریم: دستی و صنعتی
در دستگاه جوجه کشی دستی به دلیل اینکه دست به تخم مرغ ها می خورد و هر یک ساعت یک باز این عمل انجام میشود شرایط دما و رطوبت نامناسب میشود اما در دستگاه جوجه کشی صنعتی و پیشرفته به صورت خودکار هر یک ساعت یک بار یا هر چند ساعت یکبار دستگاه جوجه کشی را تنظیم می کنیم که به صورت خودکار این عمل را انجام دهد.


 از نظر درآمد زایی با دستگاه های جوجه کشی مصنوعی ما میتوانیم چند صد هزار جوجه تولید کنیم که این تعداد جوجه از نظر درآمد برای کاربر خیلی به صرفه و عالی است و در نهایت با این وجود با به کار گیری دستگاه های جوجه کشی صنعتی می توانیم اشتغال زایی کنیم و به درآمد برسیم . اما در جوجه کشی طبیعی این امکان وجود ندارد.


دستگاه جوجه کشی اتوماتیک در هنگام قطع برق چگونه کار می کند ؟

به طور کلی جوجه کشی با استفاده از دستگاه های جوجه کشی صنعتی و پیشترفته ای که در بازار وجود دارد خیلی مزایا دارد و خیلی از محدودیت هایی که در جوجه کشی طبیعی وجود دارد را از بین میبرد تنها معایبی که دارد این است که برق زیادی مصرف میکند. خیلی ها سوال میپرسند که در صورت قطع برق ، دستگاه جوجه کشی صنعتی چند ساعت یا چند دقیقه دوام می آورد؟

 در واقع هیچ جواب قطعی و دقیقی برای این سوال نیست چون در هنگام قطع برق تحمل دستگاه جوجه کشی به شرایط محیطی و آب و هوایی آن مکان بستگی دارد. در هنگام قطع برق جدا از اینکه می توانیم از باتری ها و یا برق اضطراری استفاده کنیم با استفاده از روش های خلاقانه می توانیم دمای دستگاه جوجه کشی و در نهایت دمای محیط را افزایش دهیم.
اگر حدود 45 تا نیم ساعت برق قطع شد می توانیم یک بطری معمولی را از آب جوش پر کنیم و در سر بطری یک سوراخ خیلی کوچیک ایجاد کنیم. و بطری را به صورت ایستاده در داخل دستگاه قرار بدیم این روش باعث میشود در مواقع ضروری و زمان کم مقدار دما تنظیم شود البته لازم به ذکر است که از این خلاقیت را می توانیم در دستگاه های جوجه کشی سوپرمینیاتور استفاده کنیم و استفاده در دستگاه های جوجه کشی خانگی ایزدی امکان پذیر نیست.


دستگاه جوجه کشی 210 عددی بلدرچین دماوند

دستگاه جوجه کشی 210 تایی بلدرچین دماوند  به علت جنس بدنه (سبک و مقاوم، تمام فلز گالوانیزه، پوشش رنگ الکترو استاتیک و ضد خش) جز دستگاه های پرفروش بازار است. با خرید دستگاه 210 تایی بلدرچین دماوند از فروشگاه دام و طیور می توانید از آن  به عنوان دستگاه جوجه کشی 210 عددی تخم مرغ، دستگاه جوجه کشی 420 عددی بلدرچین ، دستگاه جوجه کشی320 عددی کبک، دستگاه جوجه کشی 125 عددی بوقلمون ، دستگاه جوجه کشی 75 عددی غاز ، دستگاه جوجه کشی 8 عددی شتر مرغ ، دستگاه جوجه کشی210 عددی اردک مورد استفاده قرار دهید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فروشگاه خوراک دام و طیور
•  آبخوری و دانخوری مرغ را از کجا بخریم ؟
•  اصول پرورش گاو شیری
•  آسیاب و میکسر مرغداری
•  فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ظرفیت های مختلف
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان