فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مقایسه دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

خرید دستگاه جوجه کشی شترمرغ

جوجه کشی شترمرغ

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند در سایز های مختلف با کیفیت بالایی ساخته شده است که شما می توانید از آن برای جوجه کشی انواع طیور از جمله جوجه کشی شتر مرغ استفاده کنید.


از طرفی دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری اختصاصا برای قرار دادن تخم های بزرگ شترمرغ در آن ساخته شده است و ویژگی های منحصر به فردی برای جوجه کشی شتر مرغ دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


در این مقاله می خواهیم بدانیم آیا خرید دستگاه جوجه کشی شتر مرغ برای کسی که منحصرا کار پرورش شتر مرغ و یا جوجه کشی شتر مرغ انجام می دهد می تواند به صرفه باشد یا خیر.


ویژگی های تخم شتر مرغ

همانطور که می دانید شتر مرغ تخم های بزرگی دارد که نسبت با سایر طیور سنگین تر و درشت تر است به همین علت جوجه کشی شترمرغ  باید تحت شرایط خاصی انجام شود که نسبت به سایر طیور اندکی متفاوت است.
شما می توانید در دستگاه جوجه کشی 210 تایی بلدرچین دماوند هم تخم شتر مرغ قرار دهید اما این دستگاه منحصرا برای شتر مرغ ساخته نشده و به همین علت شرایط عمومی جوجه کشی طیور را داراست . اگر می خواهید شرایط خاص جوجه کشی شتر مرغ را تحقق دهید بهتر است از دستگاه جوجه کشی استفاده کنید که مخصوص پرورش شتر مرغ است.

در ادامه این مقاله به ویژگی های خاص دستگاه جوجه کشی شترمرغ اسکندری خواهیم پرداخت.


رطوبت دستگاه جوجه کشی شتر مرغ ، اولین و مهمترین چالش

یکی از مواردی که باید به آن در امر جوجه کشی بسیار توجه داشت رطوبت دستگاه جوجه کشی است . معمولا برای تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی در جوجه کشی عمده طیور باید از منبعی برای افزایش رطوبت دستگاه استفاده کرد که این منبع می تواند دستگاه رطوبت ساز باشد . یا در دستگاه های جوجه کشی کوچک استفاده از یک ظرف آب می تواند رطوبت دستگاه جوجه کشی را به میزان رطوبت مورد نیاز پرندگان برساند.

اما چیزی که در جوجه کشی شتر مرغ جالب توجه است این است که در دوران ستر جوجه کشی شتر مرغ باید از تخم های شتر مرغ رطوبت بگیریم !

رطوبت ایده آل برای جوجه کشی شتر مرغ بین 20 تا 25 درصد می باشد این در حالی است که رطوبت ایده آل سایر طیور بالای 50 درصد و گاهی 60 یا 70 درصدد است.
رطوبت گیری در دوران هچ باید به گونه ای باشد که وزن تخم شتر مرغ ها حداقل 15 درصد کاهش پیدا کند اگر این میزان کاهش را در وزن تخم شتر مرغ مشاهده کردید می توانید دریابید که که مرحله رطوبت گیری را به درستی انجام داده اید .


حال یکی از چالش های پیش رو برای دستگاه جوجه کشی این است که تخم شتر مرغ پوسته ضخیمی دارد که کار رطوبت گیری و انتفال گاز ها از این دیواره را دشوار می کند. به همین علت سیستم چرخشی دستگاه جوجه کشی شتر مرغ باید قوی تر از دستگاه جوجه کشی سایر طیور باشد.


راندمان دستگاه جوجه کشی شتر مرغ

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند قابل استفاده برای انواع طیور است که کیفیت بالایی دارد و شما می توانید با استفاده از این دستگاه راندمان بالایی در جوجه کشی طیور داشته باشید.
اما چیزی که استفاده از دستگاه جوجه کشی شترمرغی اسکندری را برای جوجه کشی شترمرغ ارجحیت می دهد این است که این دستگاه تماما مطابق با شرایط خاص جوجه کشی شتر مرغ ساخته شده است و در جوجه کشی تخم نطفه دار شتر مرغ عملکردی بسیار بهتر دارد و راندمان جوجه کشی را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد.


گروه صنعتی اسکندری ارائه دهنده دستگاه های جوجه کشی شترمرغی است که دارای سیستم رطوبت گیری است که این امکان در دستگاه های جوجه کشی معمولی وجود ندارد.


به همین علت فروشگاه اینترنتی تجهیزات دام و طیور به شما توصیه می کند  برای کسب سود بیشتر از جوجه کشی شتر مرغ از دستگاه جوجه کشی شترمرغ اسکندری استفاده کنید تا با قابلیت های ویژه جوجه کشی شترمرغ تاثیر به سزایی در فرایند جوجه کشی شتر مرغ شما داشته باشد  و راندمان بالای جوجه کشی را برای شما به ارمغان آورد.
فروشگاه آنلاین دام و طیور ارائه دهنده انواع تجهیزات مرغداری و دامداری و خوراک طیور است . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی در زمینه خرید دستگاه جوجه کشی با شماره 09131616534 تماس حاصل فرمایید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند
•  لوازم و تجهیزات مرغداری
•  معیارهای انتخاب دستگاه جوجه کشی با کیفیت و استاندارد
•  آموزش کالیبره کردن سنسور دستگاه جوجه کشی
•  راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی خوب
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان