فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

ویژگی های خوراک استارتر جوجه

خرید دان استارتر جوجه

دان استارتر جوجه چیست؟

اهمیت هفته ی اول پرورش جوجه از آن جایی است که جوجه ها بعد از خارج شدن از دستگاه جوجه کشی  لزوم عبور از مراحلی مثل خشک شدن پر ها ، تعیین جنسیت و واکسیناسیون را دارند و زمان خروج جوجه ها از دستگاه جوجه کشی تا انتقال آن ها به مرغداری ممکن از چند روزی طول بکشد که در این دوران آب و دان در اختیار جوجه ها قرار نمیگیرد و غذای جوجه مرغ از طریق کیسه ی زرده و بعضا از طریق ذخایر کبدی مورد استفاده قرار می گیرد.


این دوران در زندگی طیور یک دوره ی بحرانی اما طبیعی است و موجب از بین رفتن جوجه ها نمی شود. با این وجود این مسئله دلیل بر این نیست که خیالمان راحت باشد که هر چقدر هم این دوران طول بکشد به جوجه ها آسیبی نمی رسد.
جوجه های تازه تفریخ شده بهتر است این دوران را هر چه سریع تر طی کنند و خوراک استارتر جوجه باید ترکیبی مناسب داشته باشد تا علاوه بر این که نیاز های جوجه تازه تفریخ شده را فراهم می آورد و در قابلیت هضم و جذب بهتر عمل کند تا در نهایت عملکرد جوجه مرغ ها در طول دوره پرورش بهتر باشد.

لزوم خرید استارتر جوجه

برای جوجه های تازه تفریخ شده نمیتوان از دان مرغ معمولی استفاده کرد چرا که نیاز های آن ها با جوجه ها و مرغ ها در سایر سنین متفاوت است . به همین علت است که ما در فروشگاه خوراک دام و طیور در صدد تهیه دان استارتر برای جوجه های تازه تفریخ شده بر آمده ایم.

ویژگی های غذای استارتر جوجه مرغ

جوجه ها در روزهای اولیه زندگی بهتر است از غذایی استفاده کنند که بدن آن ها قادر به هضم و جذب آن باشد . لذا برای این که مصرف غذا برای جوجه ها آسان تر باشد و مواد مغذی دان استارتر جذب بدن جوجه شود .
دستگاه گوارش جوجه ها در این دوران بالغ نیست لذا باید جیره استارتر جوجه به گونه ای باشد که موجب تکامل دستگاه گوارش شده و به آن آسیبی وارد نکند چرا که رشد جوجه گوشتی و یا رشد بهینه ی اندام های حیاتی جوجه تخمگذار در گرو استفاده ی مناسب و کامل از غذای مرغ است که این خود در گرو داشتن دستگاه گوارشی سالم است.

غذای استارتر جوجه مرغ باید نرم و خرد شده باشد و میزان پروتئین آن زیاد باشد ( در حدود 22 تا 23 درصد ) و میزان کالری 2970 کیلوکالری در هر کیلوگرم است .
هر چقدر میزان انرژی دان استارتر جوجه بیشتر باشد سایر موارد هم باید افزایش یابد.
میزان پروتئین ، دارو ، ویتامین و سایر مواد در هر جیره وابسته به میزان انرژی آن جیره دارد.

لذا دان استارتر جوجه باید شامل مواد مغذی به میزان خاص باشد که هم بتواند نیاز های تغذیه جوجه مرغ را برطرف کند و هم این که این مواد در جیره استارتر جوجه با یک دیگر در تناقض نباشد تا غذای جوجه بتواند کاملا جذب بدن جوجه شود.

دان استارتر جوجه سیمرغ تهیه شده از مواد اولیه تازه و تجهیزات پیشرفته که زیر نظر متخصصین تغذیه دام و طیور تهیه می شود و در تهیه ی آن تمام استاندارد هایی که بر پایه ی علم است رعایت شده است . برای اطلاع از قیمت استارتر جوجه گوشتی و خرید دان استارتر جوجه گوشتی می توانید به صفحه ی دان استارتر جوجه گوشتی و برای خرید دان استارتر جوجه ی تخمگذار می توانید به صفحه ی دان استارتر جوجه ی تخمگذار مراجعه کنید.


استارتر جوجه باید دارای خصوصیات کمی و کیفی متناسبی باشد که در جیره های متداول یافت نمی شود.
وزن متناسب جوجه ها در هفت روزگی باید در حدود 180 گرم باشد که دستیابی به این وزن نشان دهنده این است که تغذیه جوجه ها به صورت صحیح  باشد.
با توجه به این که وزن بدن جوجه در بقیه ی مراحل رشد وابسته به وزن بدن در همان 7 روز ابتدایی است . لذا استفاده از دان استارتر جوجه که بتواند نیاز های بدن جوجه را به نحو احسن فراهم آورد دارای توجیه اقتصادی است و در نهایت موجب بازدهی بالای مرغداری خواهد شد.

برچسب
خرید دان استارتر جوجه گوشتی با بالاترین کیفیت با ارسال سریع به هر نقطه از ایران خرید دان استارتر جوجه تخمگذار با کیفیت
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  عیب یابی دستگاه جوجه کشی اسکندری و پاسخ به آن ها
•  فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ظرفیت های مختلف
•  خرید تجهیزات مرغداری از بهترین مراکز
•  تبدیل بهترین تخم مرغ ها به بهترین جوجه ها
•  اهمیت استفاده از آبخوری و دانخوری در مرغداری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان