فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

جی اس ام جوجه کشی چیست و چگونه کار می کند؟

کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی

کنترل دستگاه جوجه کشی از طریق موبایل

در این روز ها که در هر روز آن شاهد شگفتی های تکنولوژی هستیم صنعت جوجه کشی هم از این رقابت باز نمانده است و برای پا گذاشتن به عرصه ی تکنولوژی تلاش کرده است.


در این روز ها تلفن های همراه تمام زندگی ما را فرا گرفته اند و در هر زمینه ای آسان ترین راه را پیش روی ما می گذارند دانشمندان برای آسان شدن کار مرغداران و کسانی که از دستگاه جوجه کشی استفاده می کنند تکنولوژی خلق کرده اند که کنترل دستگاه جوجه کشی از راه دور مهیا شود . این تکنولوژی فوق العاده که به آن جی اس ام ( GSM-INCU) دستگاه جوجه کشی گفته می شود به ما کمک میکند که ماشین جوجه کشی را از هر کجا که هستیم رصد و کنترل کنیم .


اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که برای کنترل دستگاه جوجه کشی از رفت و آمد های بسیار به اتاق جوجه کشی خسته شده اید بهتر است اقدام به خرید یک دستگاه جی اس ام ماشین جوجه کشی کنید .


فروشگاه دام و طیور عرضه کننده ی انواع دستگاه جوجه کشی است که بهترین تجهیزات مورد نیاز برای جوجه کشی و تجهیزات مرغداری را به شما عرضه می کند .


ویژگی های دستگاه جی اس ام دستگاه جوجه کشی


این دستگاه سامانه ی کنترل و مانیتورینگ دستگاه جوجه کشی است که به شما در کنترل و مدیریت و بهبود فرایند جوجه کشی بسیار کمک می کند .
دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف و در کاربرد های متفاوت تولید شده است که به شما در امر جوجه کشی مصنوعی کمک شایانی می کند.


دستگاه جی ام اس جوجه کشی در هر زمان و مکانی که شما میخواهید با استفاده از سخت افزارGSM  و یک اپلیکیشن که روی موبایلتان نصب می شود  به شما کمک می کند تا ماشین جوجه کشی خود را کنترل کرده و آن را مدیریت کنید.
تکنولوژی مدیریت از راه دور دستگاه انکوباتور قابلیت اتصال به انواع دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند را داراست .


سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی شما با اتصال به جی اس ام ماشین جوجه کشی به یک ربات هوشمند و گوش به فرمان شما تبدیل می شود که علاوه بر این که توان نظارتی شما را در استفاده از دستگاه جوجه کشی افزایش می دهد نیاز شما را به نیروی انسانی هم کاهش خواهد داد . و شما نیازی به اپراتور دستگاه جوجه کشی نخواهید داشت.


موارد استنفاده از دستگاه جی اس ام انکوباتور


شما با استفاده از دستگاه جی اس ام جوجه کشی می توانید وضعیت فعلی دستگاه خود و مواردی که حائز اهمیت هستند مانند دمای دستگاه جوجه کشی ، رطوبت دستگاه جوجه کشی ، خاموش یا روشن بودن هیتر و دیگر موارد وابسطه به آن را کنترل و نظارت کنید.


شما با نصب جی  اس ام روی انکوباتور میتوانید با استفاده از تلفن همراهتان و نصب یک اپلیکیشن روی آن تمام تنظیمات پارامتر های دستگاه جوجه کشی را  تغییر دهید و آن ها را به بهینه ترین حالت ممکن تبدیل کنید.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه جی اس ام انکوباتور این است که در زمان اضطرار و خطر به شما پیامک ارسال می کند و در این صورت شما در هر مکانی که باشید می توانید از اشکال دستگاه جوجه کشی خود مطلع شوید و آن را برطرف کنید .
استفاده از نرم افزار موبایل دستگاه جی اس ام برای خریداران آن رایگاه خواهد بود و کارکرد آسان آن دسترسی به مدیریت و کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی را برای  هر فردی میسر میکند.


شما برای استفاده از دستگاه جی اس ام ماشین جوجه کشی و قابلیت پیامک آن نیازی به اینترنت و یا تایپ پیامک ندارید و این موارد برای شما تعریف شده است.
استفاده از تکنولوژی پیشرفته جی اس ام جوجه به تدریج در میان مرغداران امری رایج شده است که شما هم می توانید با خرید دستگاه کنترل از راه دور دستگاه جوجه کشی راحتی مدیریت جوجه کشی را تجربه کنید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دستگاه جوجه کشی هچر و دستگاه ستر همزمان چیست؟
•  آموزش راه اندازی و کار با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  غذای بلدرچین چیست ؟
•  قیمت آبخوری جوجه یکروزه
•  فواید استفاده از کنسانتره در تغذیه دام
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان