فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

رسیدن به بالاترین سوددهی در پرورش طیور

پرورش طیور و بالاترین سود دهی

عوامل موثر در افزایش سود پرورش طیور

برای رسیدن به بالاترین سود دهی در پرورش طیور عوامل موثری وجود دارند که میخواهیم به بررسی آن ها بپردازیم.

استفاده از سالن های استاندارد و تجهیزات مرغداری مکانیزه

چون جوجه ها در روزهای اول و زمانی که رشد خود را آغاز می کنند از حساسیت بالایی برخوردارند دما و رطوبت و تهویه ی سالن اهمیت بالایی دارد و سهل انگاری در مهیا کردن یک شرایط مطلوب برای جوجه ها می تواند خسارت آفرین باشد .


جوجه ها در روز های اولیه ی زندگی خود نمی توانند دمای بدن خود را تنظیم کنند به همین علت سالن پرورش طیور باید از سیستم گرمایشی مناسبی برخوردار باشد. همچنین به علت فعالیت پرندگان گازهای سمی به وجود می آید که وجود آن ها در سالن پرورش پرندگان خطرناک است و باید از طریق تهویه خارج شوند  تا باعث بروز مشکلات خسارت بار برای سالن مرغداری نشوند.
سالن پرورش مناسب برای جوجه ریزی

بهتر است سالن پرورش طیور بستر پاستوریزه داشته باشد و تجهیزات مرغداری سالم و ضدعفونی شده باشند تا از بروز عوامل میکروبی جلوگیری کنند و در نهایت سرعت رشد جوجه ها به حداکثر برسد تا بالاترین بازدهی مرغداری داشته باشیم.
 اگر در زمان آماده سازی سالن پرورش طیور و تجهیزات مرغداری سهل انگاری کنید ممکن است هر گونه بیماری میان جوجه ها رشد و تکثیر پیدا کند و کل سالن را تحت تاثیر قرار دهد که یک علت کاهش سود مرغداری است.


قطعا هزینه ضد عفونی سالن پرورش طیور بسیار کمتر از عدم ضدعفونی آن خواهد بود چرا که اگر در سالن پرورش پرندگان بیماری ای رشد کند حداقل کار این است که جوجه های بیمار را جدا کنیم و برای درمان آن ها از داروهای تخصصی استفاده کنیم.


انتقال جوجه ها به داخل سالن پرورش پرنده
وقتی می خواهیم جوجه ها را از طریق جعبه های حمل جوجه به داخل سالن پرورش طیور منتقل کنیم بهتر است دمای داخل جعبه ها را کنترل کرده وم تهویه ی مناسبی برای جوجه ها قرار دهیم.
در این حالت استرس را از آن ها گرفته ایم و شرایط مناسب را برای انتقال جوجه ها به سالن پرورش مهیا کرده ایم .
برای انتقال جوجه ها به سالن پرورش طیور از وسایل مناسب برای حمل و نقل استفاده کنید که احتمال خرابی آن ها پایین است زیرا انتقال جوجه ها به محل پرورش باید در کوتاه ترین زمان انجام شود و جوجه ها در داخل سالن در اطراف آبخوری ها تخلیه شوند.


بعد از ورود جوجه ها به سالن چکار کنیم؟
بعد از این که شرایط مناسب سالن پرورش را مهیا کردیم و جوجه ها را وارد سالن پرورش طیور کردیم باید تجهیزات مرغداری مثل دانخوری را اماده سازی کنیم. دانخوری ها را از دان جوجه پر کنید تا غذای جوجه به راحتی در اختیارش قرار گیرد.
شدت نور سالن پرورش نباید کمتر از 20 لوکس باشد . آبخوری جوجه باید به تعداد کافی باشد تا جوجه ها بتوانند به آب دسترسی داشته باشند.
در روزهای اولیه دان جوجه در دانخوری باید مقدار مناسبی باشد تا از هدر رفتن آن توسط جوجه ها جلوگیری شود.
بعد از چند روز دان مصرف شده توسط مقدار مشخصی از جوجه ها را بررسی کنید و از این طریق مقدار دان جوجه مصرفی توسط هر جوجه را بررسی کنید تا استاندارد مصرف دان جوجه را بفهمید.
دان جوجه باید به نسبت ریز شود تا خوردن دان جوجه راحت تر باشد.
هفته اول پرورش می تواند بالاترین بازدهی مرغداری را برای شما مشخص کند.


غذای جوجه ها در حین مرحله ی پرورش
در روز های اولیه دان جوجه کمتری در داخل دانخوری ها استفاده کنید تا بعدا غذای جوجه تازه تازه به دست آن ها  برسد. و از هدر رفتگی دان جوجه هم جلوگیری شود.
اندازه ی دان ها باید ریز باشد تا جوجه ها بتوانند از آن ها استفاده کنند.


اگر در داخل سینی های دانخوری مقدار زیادی دان جوجه بریزید علاوه بر این که ممکن است توسط جوجه ها هدر برود ممکن است با مدفوع جوجه ها مخلوط شود و باعث شود از کیفیت دان جوجه پرورشی کاسته شود.
دان جوجه پرورشی باید به گونه ای فرموله دشده باشد که جوجه ها مواد مغذی ، کربوهیدرات ها ، چربی ها ، پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی را به اندازه ی لازم داشته باشد. تا بتوان کیفیت محصولات را افزایش داد و در نهایت به سود بالا در جوجه کشی رسید.


ما در فروشگاه دام و طیور عرضه کننده ی انواع دان جوجه و دان مرغ با کیفیت هستیم که توسط بهترین متخصصین حوزه دام و طیور فرموله شده است و بالاترین بازدهی مرغداری را به شما می دهد .
اگر برای شما هم بالا رفتن سود پرورش جوجه اهمیت بسزایی دارد همین الان  با سفارش دان جوجه با کیفیت یک قدم به سمت بالاترین سود دهی بردارید!

> توسط رضا عطایی فرد
  سلام ممنون بابت مطالب جامع و کاملتون.
> پاسخ مدیریت :
ممنون از این که ما را همراهی می کنید.
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟
•  اطلاعاتی در مورد دانخوری دستی مرغ شبکه ای
•  پیشرفته ترین دستگاه های جوجه کشی موجود در ایران
•  نکاتی که باید در مورد پرورش بوقلمون بدانید
•  اطلاعاتی راجع به پرفروش ترین آبخوری نیپل مرغداری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان