فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مثلث جوجه کشی بلدرچین

پرورش بلدرچین پر سود از صفر تا صد

پرورش بلدرچین پر سود در مرکز این مثلث است

اگر شما هم میخواهید با سه راس با اهمیت مثلث جوجه کشی بلدرچین بیشتر آشنا شوید بهتر است تا پایان این مقاله را مطالعه کنید .
از آنجا که کسب سود در پرورش بلدرچین مهمترین فاکتور است بهتر است تمام مراحل پرورش بلدرچین را در راستای رسیدن به این هدف قرار دهیم.


سه راس مثلث پرورش بلدرچین شامل :
1.    دستگاه جوجه کشی بلدرچین
2.    تخم بلدرچین نطفه دار سالم
3.    تجربه ی شما
نگران نباشید ، ما اینجاییم تا شما را برای رسیدن به هر سه راس این مثلث یاری  دهیم


دستگاه جوجه کشی در نقش مادر


همانطور که میدانید هدف از استفاده از دستگاه جوجه کشی شبیه سازی شرایطی است که بلدرچین مادر برای تخم بلدرچین ها مهیا میکند . اولین راس این مثلث که یکی از مهم ترین فاکتور های جوجه کشی بلدرچین است انتخاب یک دستگاه جوجه کشی بلدرچین مناسب است که هم از نظر اندازه مطابق با شرایط شما باشد و هم بتواند شرایط ایده آل دمایی و رطوبت کافی را برای پرورش تخم بلدرچین ها مهیا کند و هم در فواصل مناسب چرخش مناسب داشته باشد و تهویه مناسب داشته باشد.


یکی از بهترین دستگاه جوجه کشی موجود در بازار را می توانید از لینک دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند شناخته  و برای خرید دستگاه جوجه کشی آن را از طریق سایت ما به صورت آنلاین سفارش دهید .


تخم نطفه دار بلدرچین سالم کیف پول شما را پر می کند


استفاده از تخم بلدرچین نطفه دار سالم برای قرار دادن در دستگاه جوجه کشی و رسیدن به بیشترین بازدهی جوجه در آوری اهمیت بالایی دارد .
نکته ای که برای داشتن بیشترین تخم بلدرچین نطفه دار سالم حائز اهمیت است چگونگی نگهداری تخم هاست تا بتوانیم قابلیت بالقوه ی آن ها  را بالفعل کنیم.


بالاترین راندمان دستگاه جوجه کشی در گرو عملیات نگهداری از تخم بلدرچین هاست که میخواهیم این فرایند را ازابتدا بررسی کنیم .


بهترین و سالم ترین تخم های نطفه دار از پرندگان مولدی به دست می آیند که در قفس های ویژه بلدرچین تخمگذار نگهداری شوند.
معمولا بلدرچین های تخمگذار عصر ها تخمگذاری می کنند که باید روزانه چندین مرتبه جمع آوری شود و با استفاده از سمباده تمیز شود . یادتان باشد برای رفع آلودگی های تخم بلدرچین آن ها را نشویید.
بهتر است نگهداری تخم  بلدرچین ها بیشتر از یک هفته نباشد تا درصد جوجه آوری تخم بلدرچین ها حفظ شود.
تخم بلدرچین های جمع آوری شده باید در شانه های مخصوص نگهداری شوند تا درصد شکستگی آن ها مینیمم شود . همچنین دمای نگهداری تخم بلدرچین ها 15 درجه ی سانتی گراد است .


بهتر است زمان و انرژی خود را روی تخم های خیلی کوچک یا خیلی بزرگ و تخم هایی که تو رفته یا برآمده اند نگذارید چون آبی از اینها گرم نمی شود و به جای پر کردن کیف پولتان زمان وهزینه شما را هم بی فایده می کنند.


تجربه ی شما


آخرین راس از مثلث  قشنگ و پولساز ما تجربه ای است که شما چه به صورت شخصی یا استفاده از تجارب دیگران باید در طی فرایند جوجه کشی بلدرچین به کار ببرید .
البته تا اینجا هم شناخت یک دستگاه جوجه کشی خوب و باکیفیت و انتخاب بهترین تخم بلدرچین ها نیاز به تجربه دارد که ما سعی داشتیم به شما انتقال دهیم .
و از اینجا به بعد تجربیاتی که شما کسب می کنید هم اهمیت بالایی دارد چون به قول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند . نحوه ی مدیریت مزرعه ی بلدرچین شما اهمیت بالایی دارد. چگونگی طراحی محل نگهداری جوجه بلدرچین ها و محل قرار گیری دستگاه جوجه کشی هم از مواردی است که توجه به آن ضروریست.


محل قرارگیری دستگاه جوجه کشی ، اخرین تیر رسیدن به سود


دستگاه جوجه کشی را در محل سر پوشیده قرار دهید و تهویه را طوری تهیه کنید که محیط برای تنفس طبیعی یک انسان معمولی مناسب باشد.
در محل قرار گیری دستگاه جوجه کشی بلدرچین به هیچ عنوان از بخاری نفتی و هیزمی یا گازوئیلی برای گرم کردن استفاده نکنید . چون اکسیژن فضا را کاهش می دهد.
دستگاه جوجه کشی را به دیوار نچسبانید و حداقل 30 سانتی متر فاصله را حفظ کنید.

آشنایی با انواع دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

> توسط محمدی
  خیلی توضیحاتون راجب پرورش بلدرچین کامل هست. به نظر شما پرورش بلدرچین تخمگذار سود بالاتری دارد یا پرورش بلدرچین گوشتی ؟
> پاسخ مدیریت :
با سلام با انجام هر دو میتوانید از سود بالایی بهره مند شوید اما با رعایت نکات بهداشتی مکان مناسب و تغذیه مناسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انواع دستگاه جوجه کشی ارزان
•  رفع مشکلات در دوره جوجه کشی
•  تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها
•  بهترین سنسور دستگاه های جوجه کشی
•  دستگاه جوجه کشی خانگی 24 تایی کره ای
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان