فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

چگونه یک مزرعه ی پر سود بوقلمون داشته باشیم؟

خرید بهترین دستگاه جوجه کشی


سود بیشتر در پرورش بوقلمون در گرو اصولی است که باید رعایت کنیم تا بالاترین بازدهی از عملیات پرورش بوقلمون را کسب کنیم .
یکی از مهمترین فاکتور های سوددهی استفاده از تجهیزات مناسبی است که در فرایند پرورش بوقلمون از آن ها استفاده می شود.
دستگاه جوجه کشی با کیفیت برای بوقلمون می تواند از بین رفتن تخم ها را به حداقل برساند . زیرا در پرورش بوقلمون به دلیل ازدیاد تخم ها نمی توان از روش طبیعی استفاده کرد و باید برای داشتن یک مزرعه ی بوقلمون پر سود از جوجه کشی مصنوعی بوقلمون استفاده شود .


جوجه کشی مصنوعی بوقلمون
تخم بوقلمون باید هر چه سریع تر از مزرعه جمع آوری شود تا مجددا آلوده  و دهیدراته نشود . برای این که تخم بوقلمون با کیفیت تر داشته باشید و از شکستن تخم ها جلوگیری کنید بهتر است از لانه تخمگذاری استفاده کنید.لانه تخمگذاری باید چند روز قبل از شروع تخمگذاری نصب شود تا بوقلمون های مولد به آن عادت کنند.


برای هر 4 تا 5 بوقلمون ماده یک لانه انفرادی کافی است . بوقلمون ها برای تخمگذاری محیط آرام و کم نور را بیشتر دوست دارند لذا برای داشتن تخم بوقلمون های بیشتر بهتر است لانه ها در قسمت های کم نور آشیانه ساخته شوند.


البته کم نور شدن بیش از حد آشیانه باعث تحریک بوقلمون ها به کرچی می شود.
برای نگهداری تخم بوقلمون بهتر است زمان نگداری به بیشتر از 5 یا 6 روز نرسد. اگر زمان نگهداری تخم بوقلمون به بیش از سه هفته برسد  احتمال جوجه دهی بوقلمون به صفر میرسد .


برای داشتن بیشترین بازدهی جوجه کشی بوقلمون جوجه ها را در یک محیط با رطوبت نسبی 70 تا 80 درصد و دمای حدود 10 تا 15 درجه ی سانتی گراد  نگهداری شود که بهترین دما برای نگهداری تخم بوقلمون 13 درجه ی سانتی گراد است .در هنگام نگهداری تخم ها نوک کوچک آن به سمت پایین باشد . برای افزایش احتمال جوجه آوری تخم بوقلمون بهتر است تخم ها مکررا چرخانده شوند.


تخم های بسیار بزرگ یا بسیار کوچک برای جوجه کشی بوقلمون مناسب نیستند. و تخم بوقلمون مناسب برای جوجه کشی باید شکل مناسب و پوسته ی سالمی داشته باشد.


دوره ی جوجه کشی برای بوقلمون 28 روز است که اگر از دستگاه جوجه کشی یک حالته استفاده می کنید  25 روز آن باید در دستگاه هچر استفاده شود و قبل از چیدن آن ها در دستگاه ستر باید 24 ساعت در خارج از دستگاه قرار داشته باشند.تخم بوقلمون در دستگاه ستر باید به گونه ای چیده شود که انتهای پهن آن رو به بالا باشد و روزانه 6 تا 10 بار در محل خود چرخانده شود.  تخم بوقلمون در هر چرخش خود باید 45 درجه حول محور خود چرخش کند.


بهترین راه برای جوجه کشی مصنوعی بوقلمون استفاده از دستگاهی است که هر دو حالت هچر و ستر را به صورت خودکار انجام دهد که به این دستگاه دستگاه جوجه کشی دو حالته گفته می شود .


ما در فروشگاه دام و طیور عرضه کننده ی بهترین دستگاه جوجه کشی برای پرورش بوقلمون هستیم که در ظرفیت های مختلف عرضه می شود . شما با خرید دستگاه جوجه کشی دو حالته برای پرورش بوقلمون دیگر نیاز به جا به جایی تخم ها ندارید که این مسئله از بین رفتن تخم بوقلمون را به حداقل می رساند و شما میتوانید بیشترین بازدهی از پرورش بوقلمون در مزرعه ی خود داشته باشید .


فروشگاه دام و طیور متشکل از بهترین متخصصان در حوزه ی دام و طیور است که قطعا بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد می دهد.


ما نماینده ی فروش بهترین دستگاه های جوجه کشی از برند دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند هستیم که ظرفیت های گوناگونی را دارد . شما می تواند برای خرید بهترین دستگاه جوجه کشی این دستگاه را به صورت آنلاین از طریق وب سایت دام و طیور سفارش دهید و آن را درب منزل یا محل مرغداریتان تحویل بگیرید .

دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند بهترین انواع دستگاه جوجه کشی برای پرورش بوقلمون اند که در ظرفیت های متفاوت به بازار عرضه شده اند.

 

> توسط علی اصغر
  باتشکر از مقاله تان بهره بردیم
> پاسخ مدیریت :
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  برای نگهداری جوجه یکروزه به چه لوازمی نیاز است؟
•  قیمت دان مرغ به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
•  آموزش مراقبت و نگهداری از طیور در سرما و فصل زمستان
•  غذای بلدرچین چیست ؟
•  نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان