فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

جوجه کشی راحت با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

خرید دستگاه جوجه کشی و کسب درآمد خانگی

یکی از کارهای در خانه که سود بالایی دارد و افراد می توانند در کنار مشاغل دیگر به آن بپردازند ، جوجه کشی در خانه است که زود بازده و سود آور است . جوجه کشی می تواند برای پرندگان مختلف از قبیل مرغ ، بلدرچین ، شتر مرغ ، کبک و .. باشد . بر خلاف گذشته امروزه جوجه کشی در خانه به لطف تولید دستگاه های جوجه کشی خانگی اسان شده است . افراد می توانند با خرید این دستگاه ها و مشاوره قبل از خرید ، به سود کلانی دست یابند و در کمترین زمان بیشتری سود را کنند . جوجه کشی پرندگان بر خلاف دیگر شغل ها ، یک حرفه ای است که با هزینه کم می توان راه اندازی کرد و درآند بالایی دارد .
جوجه کشی راحت با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
برندهای مختلفی در بازار است که تفاوت در نوع عملکرد و گنجایش دستگاه دارند . دستگاه های اتوماتیک جوجه کشی بلدرچین دماوند عمل چرخش تخم ها ، تولید میزان دمای استاندار و رطوبت کافی را انجام می دهد . این دستگاه ها مسولیت تامین شرایط طبیعی و مناسب برای تخم های نطفه دار را دارند . عملکرد اصولی دستگاه ها تولید جوجه های سالم را به دنبال دارد . پس از دادن هزینه اولیه برای خرید دستگاه های جوجه کشی نگران نباشید چه بسا با تولید جوجه های سالم شما می توانید به سود بالایی دست پیدا کنید .
یکی از بهترین برند های دستگاه های جوجه کشی ، بلدرچین دماوند می باشد که در اندازه های مختلف ارائه می شود . این دستگاه ها برای تمامی طیور است . کوچک ترین دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند ، 84 عددی است و بزرگترین آن 1850 عددی است که برای مرغداری های صنعتی بزرگ استفاده می شود . ظرفیت این دستگاه ها بستگی به نوع طیور دارد . برای مثال دستگاه 84 عددی جوجه کشی بلدرچین دماوند برای تخم اردک ، مرغ 84 عدد ، برای تخم شتر مرغ 4 عدد ، برای تخم کبک 128 عدد و برای بوقلمون 50 عدد ظرفیت دارد .
دستگاه های دارای ظرفیت بین 50 تا 200 عددی برای پرندگان زینتی و قرقاول ها به صرفه و مناسب می باشند و دستگاه های 200 عددی به بالا برای مرغ ، اردک و غاز به صرفه می باشد .
با بالا رفتن ظرفیت دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماند ، ابعاد دستگاه نیز بیشتر می شود . این نکته را فراموش نکنید که 5 برابر فضای اشغال شده توسط دستگاه را در اختیار دستگاه جوجه کشی بگذارید .
فرایند این دستگاه ها به گونه ای است که هوا وقتی وارد دستگاه می شود اکسیژن را در خود نگه میدارد و هوای آلوده را به بیرون منتقل می کند . مرغدار بهتر است نزدیک دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند تهویه نصب کند .
رطوبت داخل دستگاه ها درتمامی ظرفیت ها از طریق تغییر و تلرانس دمای خیس و دمای خشک تنظیم می شود .
و همچنین دارنده دو سنسور LM35 می باشند که این سنسورها داخل یک کپسول که جنس اش استیل استنلس است می باشد . یکی از این دو سنسور در معرض هوای خشک قرار گرفته است و آن یکی به وسیله یک فتیله به یک منبع آب وصل است و داخل کپسول کشیده می شود .
بدنه دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند به صورت دوجداره است که بین این دو جدار یونولیت قرار داده شده است چون یونولیت عایق بسیار خوبی در برابر رطوبت و دما می باشد .
درب این دستگاه ها دارای شیشه دوجداره لاستیک خور است و دمای دستگاه را حفظ می کند و مانع ورود سرما و گرما به داخل دستگاه می شود .
موتور دستگاه جوجه کشی بهترین برند که بلدرچین دماوند است ، لاندا الکترونیک است .

نکته به مرغداران عزیز :
- قبل از خرید دستگاه جوجه کشی ، برق اضطراری را تامین کنید . قطع برق در برخی از مواقع می تواند منجر به از دست رفتن تخم های نطفه دار واز  دست رفتن سرمایه شما باشد .
- تخم هایی که در دستگاه قرار می گیرند نباید شکسته ، آلوده به خون ، کود و مدفوع باشند .
- تخم ها باید دارای اندازه طبیعی و استاندارد باشند .
- ضد عفونی کردن دستگاه جوجه کشی و چک کردن دما و رطوبت از اصول مهمی است که مرغدار باید بدان توجه کند . درجه دما برای طیور مختلف ، متفاوت است .

خرید دستگاه جوجه کشی و کسب درآمد خانگی
افرادی که مبتدی هستند می خواهند جوجه کشی در خانه را شروع کنند می توانند با مشاورین شرکت دام و طیور تماس گرفته و قبل از انجام این کار و خرید دستگاه ، مشاوره کامل انجام دهند .
شرکت دام و طیور که فروش حضوری و اینترنتی انواع دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند را انجام می دهد در وب سایت خود اطلاعات کاملی برای پروش دهندگان طیور قرار داده است .
افراد می توانند با شماره تلفن های 09133627304 تماس گرفته و سوالات خود با متخصصین مطرح کنند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چطور میتوانیم دستگاهی مناسب برای جوجه کشی تهیه کنیم ؟!
•  جوجه کشی از بوقلمون و نکات مهمی که قبل از شروع باید بدانید
•  خرید غذای جوجه مستلزم رعایت چه نکاتی است ؟
•  پرواربندی بره‌ها باید چگونه باشد؟
•  معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان