فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی که با نام انکوباتور نیز شناخته می شود به دستگاهی گفته می‌شود که شرایط مطلوب را برای ایجاد جوجه از تخم‌های نطفه دارفراهم می کند. در تولد طبیعی جوجه ها ، رطوبت ، دما ، و چرخش تخم‌ها توسط مرغ مادر کنترل می‌شود؛ اما در جوجه کشی مصنوعی ، ماشین جوجه کشی این فاکتور ها را کنترل و تنظیم می‌کند.

 

برای مشاهده لیست قیمت دستگاه جوجه کشی در فروشگاه دام و طیور کلیک کنید .

برای مشاهده صفحه مربوط به دستگاه جوجه کشی در فروشگاه دام و طیور روی لینک آن کلیک کلیک کنید .


انواع دستگاه جوجه کشی :
از جمله انواع ماشین جوجه کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
دستگاه جوجه کشی خانگی یا مینی : به ماشین جوجه کشی گفته می شود که حداکثر150 تخم ، در یک دوره ظرفیت دارند و لذا بیشتر برای جوجه کشی در خانه به کاربرده می شوند .
دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی : این دستگاه که با نام ماشین جوجه کشی مدیوم نیز شناخته می شود ظرفیتی بین  150 تا 2000 تخم در هر بار استفاده دارد و برای جوجه کشی در مرغداری ها به کاربرده می شوند .

دستگاه جوجه کشی صنعتی: دستگاه جوجه کشی ماکرو که با نام  صنعتی نیز از آن یاد می شود ، ظرفیتی بالای  2000 تخم دارند و برای جوجه کشی   در حد  تأمین نیازهای غذایی انسان‌ها در یک استان، منطقه یا کشور کاربرد دارد.

 

برای دستگاه های جوجه کشی دسته بندی های دیگری نیز به کار برده می شود ولیکن معمول ترین دسته بندی برای دستگاه جوجه کشی دسته بندی فوق می باشد که در این مقاله در سایت دام و طیور به آن اشاره شد . از عمده ترین تفاوت هایی که بین دستگاه های جوجه کشی صنعتی و دستگاه های جوجه کشی مینی و خانگی وجود دارد دقت بسیار بالاتر آن ها در عملکرد و همچنین وجود سنسور های جانبی و رزرو در آن ها برای شرایط حساس می باشد ، بنابراین می توان گفت عموما دستگاه جوجه کشی صنعتی از دقت بالاتری نسبتی به دستگاه جوجه کشی خانگی برخوردار است .

قابلیت‌های ماشین جوجه کشی مدرن :
در ساخت دستگاه‌های جوجه کشی امروزه برای بالا بردن راندمان جوجه کشی از فناوری‌هایی چون هوش مصنوعی و سنسورهای فوق حساس استفاده می‌شود.
از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1. استفاده ازمحفظه PVC به جای فلزی که عایق حرارت بوده و قابلیت ضدعفونی بالایی دارد.
2. منطق فازی وهوش مصنوعی به کار رفته شده در آنها باعث شده دستگاه قابلیت یادگیری از محیط داشته باشد و تنظیماتی چون دما و رطوبت را خودکار انجام دهد .
3. چرخش ۳۶۰ درجه ای تخم‌ها
4. با استفاده از ماشین های جوجه کشی جدید و  شانه‌های همه‌کاره به کاربرده شده در آن ها می‌توان انواع تخم‌های نطفه دارپرندگان مختلف را جوجه کشی کرد.

5. وجود سنسور های چندگانه که در پایش بهتر دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی و همچنین شرایط خارجی موثر هستند .

6. استفاده از دریچه های تخلیه دی اکسید کربن

7. امکان اتصال به باطری در شرایط قطع برق

8. امکان کنترل از راه دور

و ...  با گذشت سالیان دستگاه های جوجه کشی روند تغییر بسیار مثبتی را در پیش گرفته اند و هر روز قابلیت های جدیدی که باعث افزایش راندمان در دستگاه جوجه کشی می شود به آن ها اضافه شده تا سود حداکثری را بدون درگیری انسان در پی داشته باشند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تکنولوژی های مدرن استفاده شده در برند های مختلف دستگاه جوجه کشی در ایران می توانید به مقاله آن در وب سایت دام و طیور مراجعه نمایید .


روش های جوجه کشی صنعتی :
به طور معمول دو روش برای جوجه کشی در دستگاه های صنعتی با توجه به انواع آن وجود دارد .
در دستگاه های جوجه کشی تک مرحله ای ، دستگاه با تخم های هم سن پر می شوند در حالیکه در دستگاه های جوجه کشی چند مرحله ای ، تخم مرغ ها معمولا دارای 3 یا 6 رده سنی متفاوت هستند .
در جوجه کشی تک مرحله ای این مزیت وجود دارد که می توان شرایط آب و هوایی دستگاه را با توجه به نیاز های دوره ای جنین تنظیم کرد ، درحالیکه در جوجه کشی چند مرحله ای ، شرایط آب و هوایی محفظه نباید برای تمام تخم ها یکسان باشد و لذا محیط باید به گونه ای باشد که بهترین شرایط را برای همه ی گروه ها فراهم آورد .
با توجه به اینکه جنین در حال رشد ، هرچه بیشتر از دوره رشدش بگذرد ، گرمای بیشتری تولید می کند ، در دستگاه های چند مرحله ای از این رخداد استفاده می شود و گرما تولید شده توسط جنین‌های بزرگتر برای گرم کردن جنین‌های جوان تر در همان دستگاه استفاده می‌شود.


قیمت دستگاه جوجه کشی :
با توجه به ابعاد و انواع متفاوت و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های جوجه کشی ، قیمت های متفاوتی برای این محصولات مشاهده خواهد شد . در ایران برند های بسیار معتبری اقدام به ساخت دستگاه جوجه کشی در داخل کشور می کنند که از معتبر ترین آن ها می توان به بلدرچین دماوند ، اسکندری ، ایزی باتور ، درنا ، فاخته و ... اشاره نمود .

برای خرید دستگاه جوجه کشی ارزان به صورت آنلاین و با قیمت کارخانه می توانید به بخش دستگاه های طیور مراجعه کرده و ضمن مشاهده ی انواع مختلف آن ها محصول مورد نظرتان را خریداری کنید .
از جمله دستگاه های جوجه کشی عرضه شده در سایت دام و طیور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

دستگاه جوجه کشی 12 تایی
دستگاه جوجه کشی 126 عددی
دستگاه جوجه کشی 84 عددی

 

دام و طیور عرضه کننده اصلی دستگاه جوجه کشی برند های معتبر دستگاه جوجه کشی در ایران می باشد و شما می توانید تمامی دستگاه های جوجه کشی خانگی ، دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی ، دستگاه جوجه کشی صنعتی را از دام و طیور خرید نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  راه های تشخیص سلامت مرغ
•  نکات مهم خرید ظرف بسته بندی تخم پرندگان
•  خرید دان مرغ تخمگذار بومی
•  راهنمای خرید از فروشگاه دام و طیور
•  خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان