فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ارزان

دستگاه جوجه کشی که با نام انکوباتور نیز شناخته می شود به دستگاهی گفته می‌شود که شرایط مطلوب را برای ایجاد جوجه از تخم‌های نطفه دارفراهم می کند. در تولد طبیعی جوجه ها ، رطوبت ، دما ، و چرخش تخم‌ها توسط مرغ مادر کنترل می‌شود؛ اما در جوجه کشی مصنوعی ، ماشین جوجه کشی این فاکتور ها را کنترل و تنظیم می‌کند.


انواع دستگاه جوجه کشی :
از جمله انواع ماشین جوجه کشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :
دستگاه جوجه کشی خانگی یا مینی : به ماشین جوجه کشی گفته می شود که حداکثر150 تخم ، در یک دوره ظرفیت دارند و لذا بیشتر برای جوجه کشی در خانه به کاربرده می شوند .
دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی : این دستگاه که با نام ماشین جوجه کشی مدیوم نیز شناخته می شود ظرفیتی بین  150 تا 2000 تخم در هر بار استفاده دارد و برای جوجه کشی در مرغداری ها به کاربرده می شوند .

دستگاه جوجه کشی صنعتی: دستگاه جوجه کشی ماکرو که با نام  صنعتی نیز از آن یاد می شود ، ظرفیتی بالای  2000 تخم دارند و برای جوجه کشی   در حد  تأمین نیازهای غذایی انسان‌ها در یک استان، منطقه یا کشور کاربرد دارد.

قابلیت‌های ماشین جوجه کشی مدرن :
در ساخت دستگاه‌های جوجه کشی امروزه برای بالا بردن راندمان جوجه کشی از فناوری‌هایی چون هوش مصنوعی و سنسورهای فوق حساس استفاده می‌شود.
از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1. استفاده ازمحفظه PVC به جای فلزی که عایق حرارت بوده و قابلیت ضدعفونی بالایی دارد.
2. منطق فازی وهوش مصنوعی به کار رفته شده در آنها باعث شده دستگاه قابلیت یادگیری از محیط داشته باشد و تنظیماتی چون دما و رطوبت را خودکار انجام دهد .
3. چرخش ۳۶۰ درجه ای تخم‌ها
4. با استفاده از ماشین های جوجه کشی جدید و  شانه‌های همه‌کاره به کاربرده شده در آن ها می‌توان انواع تخم‌های نطفه دارپرندگان مختلف را جوجه کشی کرد.


روش های جوجه کشی صنعتی :
به طور معمول دو روش برای جوجه کشی در دستگاه های صنعتی با توجه به انواع آن وجود دارد .
در دستگاه های جوجه کشی تک مرحله ای ، دستگاه با تخم های هم سن پر می شوند در حالیکه در دستگاه های جوجه کشی چند مرحله ای ، تخم مرغ ها معمولا دارای 3 یا 6 رده سنی متفاوت هستند .
در جوجه کشی تک مرحله ای این مزیت وجود دارد که می توان شرایط آب و هوایی دستگاه را با توجه به نیاز های دوره ای جنین تنظیم کرد ، درحالیکه در جوجه کشی چند مرحله ای ، شرایط آب و هوایی محفظه نباید برای تمام تخم ها یکسان باشد و لذا محیط باید به گونه ای باشد که بهترین شرایط را برای همه ی گروه ها فراهم آورد .
با توجه به اینکه جنین در حال رشد ، هرچه بیشتر از دوره رشدش بگذرد ، گرمای بیشتری تولید می کند ، در دستگاه های چند مرحله ای از این رخداد استفاده می شود و گرما تولید شده توسط جنین‌های بزرگتر برای گرم کردن جنین‌های جوان تر در همان دستگاه استفاده می‌شود.


قیمت دستگاه جوجه کشی :
با توجه به ابعاد و انواع متفاوت و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های جوجه کشی ، قیمت های متفاوتی برای این محصولات مشاهده خواهد شد .

برای خرید دستگاه جوجه کشی ارزان به صورت آنلاین و با قیمت کارخانه می توانید به بخش دستگاه های طیور مراجعه کرده و ضمن مشاهده ی انواع مختلف آن ها محصول مورد نظرتان را خریداری کنید .
از جمله دستگاه های جوجه کشی عرضه شده در سایت دام و طیور میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

دستگاه جوجه کشی 12 تایی
دستگاه جوجه کشی 126 عددی
دستگاه جوجه کشی 84 عددی

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  علت مرگ و میر جوجه یک روزه چیست چگونه می توان از آن جلوگیری کرد ؟
•  جوجه کشی و حمل جوجه یک روزه
•  بهترین خوراک مرغ
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  صفر تا صد جوجه کشی کبک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان