فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مرغ تخم گذار چه ویتامین هایی را برای تولید تخم مرغ نیاز دارد ؟

ویتامین های مرغ تخم گذار | تغذیه مرغ تخم گذار

اصول تخم گذاری برای یک مرغ تخم گذار به این صورت است که از ابتدای تولد باید در بهترین شرایط محیطی رشد نماید و از نظر تغذیه ای مورد توجه پرورش دهنده قرار گیرد تا بتوان از رشد ، سلامت و تخم گذاری مطلوبی برخودار گردد . علاوه بر موارد ذکر شده در تغذیه مرغ تخم گذار ، ویتامین های مرغ تخم گذار نیز باید به صورت کامل تامین گردد . اما مرغ تخم گذار چه ویتامین هایی را برای تولید تخم مرغ نیاز دارد ؟ این موضوعی است که قصد داریم برای آشنایی هر چه بهتر شما عزیزان در این مقاله به آن بپردازیم و شما را در خرید ویتامین های مرغ تخم گذار راهنمایی نماییم .
مرغ تخم گذار چه ویتامین هایی را برای تولید تخم مرغ نیاز دارد ؟
همان طور که در بالا اشاره شد ، مرغ تخم گذار باید از لحاظ رشد و سلامت مورد نظر پرورش دهندگان و مرغ داران باشد تا از تلفات ناشی از تغذیه نامناسب و کمبود ویتامین ها برای مرغ دار جلوگیری شود ، پس اهمیت دادن به خوراک و ویتامین های مورد نیاز بدن مرغ ، سبب افزایش میزان تخم گذاری توسط او و سود آوری هر چه بیش تر برای تان خواهد شد که نباید به هیچ عنوان از آن غافل شد . وجود ویتامین در خوراک مرغ تخم گذار بسیار مهم و ضروری است که در صورت نبود آن ، میزان تخم گذاری مرغ به دلیل تامین احتیاجات اولیه بدن خود ، کاهش یافته و یا تخم گذاری مرغ را به تعویق می اندازد . از سری ویتامین های محلول در چربی مورد نیاز ضروری برای بدن مرغ تخم گذار می توان موارد زیر را نام برد که وجود آن باعث افزایش تخم گذاری و کیفیت تخم مرغ خواهد شد :
-    ویتامین آ مورد نیاز مرغ تخم گذار : کمبود این ویتامین در بدن مرغ تخم گذار سبب کوچک شدن تخم مرغ و بی کیفیت شدن زرده آن خواهد شد که در صورت تامین این ویتامین سایز تخم مرغ بزرگ تر و رنگ زرده شفاف و روشن خواهد شد .
-    ویتامین بی مورد نیاز مرغ تخم گذار : انواع ویتامین B1 , B2 , B6 , B12 مورد نیاز برای جلوگیری از مشکلات ماهیچه ای و پوستی و نارسایی پوشش پرده و پنجه نرم در مرغ تخم گذار می باشد که کمبود آن موجب بروز مشکلات جدید در عملکرد سیستم بدنی مرغ خواهد شد .
-    ویتامین دی مورد نیاز مرغ تخم گذار : در صورت عدم تامین ویتامین D برای مرغ تخم گذار ، پوسته تخم مرغ کاملا نرم و نازک خواهد بود . جهت تامین این ویتامین به صورت طبیعی بهتر است مرغ در معرض نور خورشید که منبع ویتامین دی است ، قرار گیرد .
-    ویتامین ای مورد نیاز مرغ تخم گذار : ویتامین E برای بارور شدن تخم مرغ بسیار ضروری است که در صورت نبود و یا کمبود آن ، تخم مرغ قرار گرفته در دستگاه جوجه کشی جهت جوجه شدن به دلیل نداشتن نطفه ، هیچ نتیجه ای نخواهد داد .
تامین ویتامین های مرغ تخم گذار و تغذیه مرغ تخم گذار
فروشگاه دام و طیور از فروشگاه های معتبری است که با توجه به دانش و تخصص خود که طی سال ها مطالعه ، تحقیق و تفحص در زمینه دام و طیور به دست آورده ، توانسته بهترین خوراک دام و طیور را طبق احتیاجات سیستم بدنی هر یک از آن ها تولید و عرضه نماید . این فروشگاه معتبر به جهت تامین ویتامین های مرغ تخم گذار در تغذیه آن ، بهترین خوراک مرغ تخم گذار را با به کارگیری از تمامی ویتامین های مورد نیاز سیستم ایمنی بدن مرغ تولید و عرضه نموده است . متقاضیان جهت خرید ویتامین های مرغ تخم گذار به صورت خوراک و دان ، می توانند به فروشگاه اینترنتی دام و طیور مراجعه نموده و در آن جا از خرید دان مرغ تخم گذار حاوی تمامی ویتامین های مورد نیاز مرغ با قیمت تولیدی بهره مند گردند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آبخوری اتوماتیک جامیکو
•  مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  چگونه یک مزرعه ی پر سود بوقلمون داشته باشیم؟
•  نحوه استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  بهترین کارخانه دستگاه جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان