فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

مواد اولیه انرژی زا در تغذیه طیور

مواد غذایی طیور | ماده مکمل انرژی زا برای طیور

در پرورش طیور مختلف فاکتورهای بسیار مهمی دخیل است تا منجر به بیش ترین و بهترین سودآوری گردد . به کارگیری از مواد اولیه انرژی زا در تغذیه طیور یکی از عواملی است که می تواند در تامین سلامت ، رشد و بازدهی بیش تر نقش بسیار مهمی را ایفا نماید . از جمله مواد غذایی طیور که به عنوان ماده مکمل انرژی زا برای طیور مورد استفاده پرورش دهندگان به ویژه در مرغداری ها قرار می گیرد ، می توان جو ، گندم و ذرت را نام برد که به مقادیر متفاوت مورد مصرف برای طیور مختلف قرار می گیرد . در ادامه می توانید با ترکیبات مغذی این مواد انرژی زا و تاثیرات به کارگیری آن در خوراک طیور بیش تر آشنا شوید .
مواد اولیه انرژی زا در تغذیه طیور
در تغذیه طیور مختلف ، پرورش دهندگان جهت رشد ، سلامتی و بازدهی بیش تر ، مواد انرژی زا مخصوص طیور را نیز لحاظ می نمایند تا بدین وسیله بتوانند بسیار راحت تر و سریع تر و بدون تلفات به سود آوری دست یابند . اصولا مواد انرژی زا در دو مدل هیدروکربنه و چربی وجود دارد که ما در این نوشتار ترجیح داده ایم اختصاصا به تشریح مواد انرژی زای هیدروکربنه ای یا همان نشاسته دار بپردازیم تا بتوانید بهتر با تاثیرات آن در رشد طیور آشنا شوید . در ادامه به توضیح مفصلی در مورد هر یک از این مواد مغذی هیدروکربنه مخصوص طیور پرداخته شده که می توانید مطالعه فرمایید .
جو : از ترکیباتی که در این ماده غذایی انرژی زا وجود دارد می توان به فسفر ، کلسیم ، چربی ، مواد معدنی ، ماده سلولزی ، ماده ازته و ماده خشک اشاره نمود که هر یک با درصد های مختلف در جو وجود دارد و تاثیرات بسیار خوبی در رشد پرندگان می گذارد . مواد ازته در جو بسیار کم و به همین دلیل از ترکیب جو و ذرت با یکدیگر استفاده می شود تا به نوعی کمبود این مواد جبران گردد .
گندم : از گران ترین غلات انرژی محسوب می شود که جهت مصارف انسانی کشت می شود و به علت برخورداری بالاترین درصد انرژی ، برای دام و طیور نیز مورد استفاده قرار می گیرد . با ترکیب نمودن گندم و ذرت ، پرورش دهندگان به بهترین خوراک انرژی زا برای طیور دست می یابند که از بهترین فرمول غذایی برخوردار می باشد . ترکیبات شیمیایی گندم همانند ماده انرژی زای قبلی یعنی جو می باشد که تمامی آن ها در این ماده به مقدار مختلف یافت می شود ، اما به دلیل کمبود گندم در ایران و واردات کمتر آن به کشور ، اصولا از گندم های غیر قابل تبدیل به آرد مناسب مصرف انسان و پسماندهای غیر قابل مصرف سیلوها ، برای تغذیه دام و طیور استفاده می شود که دارای همان خاصیت می باشد .
ذرت : ذرت از پر مصرف ترین دانه های غذایی انرژی زا در مصارف دام و طیور می باشد ، چرا که دارای انرژی به مراتب بیش تر از جو و گندم می باشد ، اما به دلیل کمبود فیبر ، پروتئین ، کلسیم و فسفر در ذرت ، اصولا از ترکیب منابع پروتئینه حاوی این مواد غذایی با ذرت در تغذیه طیور استفاده می شود تا به نوعی کمبود این مواد جبران گردد . انواع ذرت سفید ، زرد ، بنفش ، نوک تیز و دندان اسبی وجود دارد که ذرت زرد برای تغذیه دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد . دان های مختلفی که توسط شرکت دام و طیور برای پرندگان مختلف ارائه شده ، تماما دارای مقادیر مختلف ذرت با توجه به نیاز پرنده می باشد . انواع دان حاوی ذرت و دیگر مواد معدنی و ویتامینه ارائه شده توسط گروه تولیدی دام و طیور شامل موارد زیر می باشد :
-    دان تخمگذار مرغ
-    دان استارتر جوجه گوشتی
-    دان استارتر جوجه تخم گذار
-    دان تخمگذار بلدرچین
-    دان پرورشی جوجه نیمچه
-    دان مرغ تخمگذار زرین
مواد غذایی طیور ، ماده مکمل انرژی زا برای طیور
فروشگاه اینترنتی دام و طیور مکانی معتبر جهت خرید انواع مواد غذایی دام و طیور مختلف می باشد که متقاضیان می توانند جهت تامین بهترین ماده مکمل انرژی زا برای طیور بدان مراجعه نمایند . فروش محصولات متنوع دام و طیور به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه ، با قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه صورت می پذیرد و به نوعی مشتری می تواند از خرید مواد غذایی انرژی زا طیور با قیمت درب کارخانه بهره مند گردد و با کم ترین میزان سرمایه گذاری به بیش ترین مقدار سود آوری دست یابد . تمامی محصولات دام و طیور زیر نظر تاییدیه سازمان دامپزشکی کشور تولید و عرضه می گردد مورد رضایت خریداران نیز قرار گرفته ، چرا که کارشناسان تولید مکمل های غذایی انرژی زا در این شرکت تولیدی ، با به کارگیری از تخصص و تجربه خود ، به تولید بهترین مواد غذایی مخصوص طیور مختلف با بیش ترین میزان بهره وری دست یافته اند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فروشگاه آنلاین خوراک دام و طیور
•  خرید تجهیزات مرغداری از بهترین مراکز
•  دان بلدرچین تخم گذار
•  بالا بردن راندمان مرغ تخمگذار
•  کرچ شدن مرغ چیست و چگونه است؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان