فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

رطوبت دستگاه جوجه کشی باید به چه مقدار باشد؟

خرید دستگاه رطوبت ساز

یکی از فاکتور های موثر در دستگاه جوجه کشی رطوبت است که برای پرورش جوجه ی تخمگذار و جوجه ی گوشتی اهمیت ویژه ای دارد .
اطلاع از مقدار رطوبت مورد نیاز در دستگاه جوجه کشی و همچنین شناخت انواع دستگاه رطوبت ساز ( دستگاه مه ساز )میتواند در مدیریت بهتر فرایند جوجه کشی ما را یاری کند.


مقدار رطوبت دستگاه جوجه کشی

دستگاه رطوبت ساز یا مه ساز ضمن رطوبت دهی به دستگاه جوجه کشی باعث کاهش دمای ماشین جوجه کشی  نیز می شود و لذا هر دو عامل رطوبت و سرمایش دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهند.
لذا وجود یک دستگاه رطوبت ساز برای دستگاه جوجه کشی میتواند بسیار مهم باشد.


برای آشنایی با انواع رطوبت ساز کلیک کنید!

رطوبت نسبی دستگاه جوجه کشی

میزان بخار آب در هوای انکوباتور را رطوبت نسبی دستگاه جوجه کشی میدانیم که تنظیم و کنترل آن در دوران رشد جنین جوجه ها اهمیت ویژه ای دارد .


تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی
یکی از ارکان تشکیل دهنده ی دستگاه جوجه کشی مکانیزم تامین رطوبت آن است.
از گذشته تا کنون برای تامین رطوبت دستگاه انکوباتور از روش های گوناگونی بهره گرفته شده است که در این جا قصد داریم به شرح متداول ترین روش های تامین رطوبت ماشین جوجه کشی بپردازیم.
که ممکن از یک ظرف آب به عنوان رطوبت ساز استفاده شود و یا با استفاده از دستگاه رطوبت ساز که  آب را به ذرات ریزی تبدیل کرده و همانند مه به محیط تزریق می کند که به همین علت به آن دستگاه مه ساز هم می گویند.
از مزایای روش استفاده از دستگاه رطوبت ساز میتوان به سرعت تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی بدون ایجاد قطره روی اجزا دستگاه جوجه کشی اشاره کرد.


تاثیر استفاده از دستگاه رطوبت ساز در سالن های مرغداری


استفاده از دستگاه رطوبت ساز یا مه ساز

یکی از روش های مطمئن برای تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی استفاده از دستگاه بخار سرد آلتراسونیک است . اما لازمه به کار گیری این روش استفاده از یک عدد رطوبت سنج دیجیتال مرتبط با دستگاه رطوبت ساز است ، بدین ترتیب میزان رطوبت ایجاد شده توسط دستگاه مه ساز در دستگاه جوجه کشی به صورت ثابت و دقیق بدون بروز نوسانات دما یا تشکیل قطره بر روی اجزا دستگاه جوجه کشی  در حد مجاز تعیین شده توسط کاربر باقی خواهد ماند و به طور قطع روشی قابل اطمینان جهت تامین رطوبت در دستگاه جوجه کشی است.


معرفی انواع دستگاه رطوبت ساز ( مه ساز )

گروه دام و طیور مفتخر به عرضه ی محصولات با کیفیت در حوزه ی دام و طیور است که دستگاه های رطوبت ساز متنوعی را عرضه میکند در این قسمت میخواهیم به معرفی چند نمونه از دستگاه مه ساز یا رطوبت ساز عرضه شده در فروشگاه دام و طیور بپردازیم.

رطوبت ساز فلر AH150

دستگاه رطوبت ساز فلر یکی از بهترین مه ساز های بازار است که توان تولیدی آن 400 میلی لیتر در ساعت است و قابلیت اتصال به انواع دستگاه انکوباتور را دارا است .

لازم به ذکر است که این دستگاه قابلیت استفاده در مصارف خانگی را هم دارد.

رطوبت ساز ALP X مدل GS526
یکی از دستگاه های عرضه شده توسط گروه دام و طیور دستگاه رطوبت ساز ای ال پی ایکس است که به روش اولتراسونیک عمل می کند و امکان تامین رطوبت ماشین جوجه کشی بزرگ را داراست.

رطوبت ساز دیسکی مدل T-20
این مه ساز برای استفاده در دستگاه جوجه کشی اتوماتیک برای ظرفیت حداکثر 600 عدد جوجه ساخته شده است که با استفاده از 40 دیسک گردان رطوبت مورد نیاز در ماشین جوجه کشی اتوماتیک را فراهم میکند.

رطوبت ساز دیسکی مدل T-40
دستگاه رطوبت ساز دیسکی قابلیت اتصال دائم به آب شهری را دارد و برای استفاده در انواع دستگاه جوجه کشی تا ظرفیت 250 تخم مرغ نطفه دار طراحی شده است .

شما می توانید تجربیات خود را در رابطه با انواع رطوبت ساز ها و همچنین سوالات خود را در بخش نظرات این مقاله با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اختلاف دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 5 با دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 6 در چیست ؟
•  آموزش جوجه کشی مرغ جامع از ایده تا عمل با کسب درآمد و شغل
•  آبخوری اتوماتیک چه مزیت هایی دارد؟
•  جی اس ام جوجه کشی چیست و چگونه کار می کند؟
•  انواع مدل های دستگاه جوجه کشی و موارد کاربرد هر یک از آن ها
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان