فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری

قیمت سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری

با افزایش میزان تقاضا در بازار فروش مرغ و تخم مرغ ، به تعداد فعالان در این حرفه جهت تامین نیاز بازار افزوده شده است . هم چنین مکانیزه شدن سیستم های مورد استفاده داخل مرغ داری ها سبب راحتی کار و افزایش روند تولید و کارآیی سالن های مرغ داری می شود . از جمله تجهیزات پیشرفته مخصوص به پرورش مرغ ، می توان به سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری اشاره نمود که باعث سهولت کار مرغداری های شده است . قیمت سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری ارائه شده توسط شرکت دام و طیور ، به دلیل تمهیدات بسیار خوبی که این شرکت اندیشیده است ، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد .
سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری
از آن جایی که بیش ترین قسمت سرمایه گذاری در این صنعت مربوط به خرید دان و خوراک طیور است ، بهتر است به گونه ای صورت بگیرد که از اتلاف آن جلوگیری شود . به همین منظور سیستم مکانیزه و اتوماتیک دانخوری تولید و به بازار عرضه شد که بسیار مورد استقبال پرورش دهندگان طیور قرار گرفته است . هم چنین سیستم دانخوری اتوماتیک به شکلی است که پرنده را ترغیب به خوردن دان بیش تر و در نتیجه باعث رشد و راندمان بهتری برای مجموعه می شود . از ویژگی های بارزی که یک سیستم دانخوری خوب باید داشته باشد ، در زیر عنوان شده است :
-    کیفیت و دوام دانخوری مرغداری
-    پر بودن همیشگی دانخوری از دان و خوراک طیور
-    بدون ریختن مواد داخل دانخوری
-    برخورداری از قابلیت تنظیم مقدار مواد مورد نیاز پرنده در دوره های مختلف رشد
-    آسان بودن شست و شو و ضد عفونی کردن دانخوری در مواقع لزوم
-    استفاده آسان از آن توسط پرند برای مصرف دان و برای پرورش دهنده برای جابجایی
شرکت دام و طیور با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا ، به تولید انواع دانخوری طیور مختلف پرداخته که در دو نوع دستی و اتوماتیک قابل استفاده است . انواع دانخوری های دستی ارائه شده توسط این شرکت تولیدی تجهیزات دام و طیور ، شامل دانخوری جوجه بلدرچین ، دانخوری دو تکه کفی کوچک ، دانخوری بلدرچین و جوجه کفی بزرگ ، دانخوری دو تیکه میله آهنی ، دانخوری دو تیکه جوجه و بلدرچین ، دانخوری کوچک مینی ، سینی دانخوری جوجه ، دانخوری سطلی لبه دار ، دانخوری سه تکه بلدرچین و جوجه و دانخوری شبکه دار می باشد که هر یک به لحاظ نوع پرنده و میزان مصرف آن برای خوردن خوراک ، متفاوت می باشد و از کارآیی های مختلفی برخوردار است که هر پرورش دهنده با توجه به نیاز خود به تهیه آن می پردازد . اما با پیشرفته شدن صنایع پرورش دام و طیور و تولید نوعی از سیستم دانخوری که به صورت اتوماتیک کار می کند ، پرورش دهندگان و مرغداران اصولا به دنبال خرید تکنولوژی و تجهیزات نوین و به روز دنیا می باشد .
به همین منظور شرکت دام و طیور به تولید محصولی پیشرفته و صنعتی به نام دانخوری بشقابی پرداخته است که سیستم کار این دانخوری بر خلاف دانخوری های دستی که جهت پر شدن و تمیز شدن ، نیاز به نیروی انسانی دارد ، به صورت خودکار و با کمترین دخالت نیروی انسانی کار می کند . این مدل دانخوری پیشرفته مناسب جهت استفاده برای انواع طیور مانند مرغ ، کبک ، بلدرچین ، بوقلمون و جوجه می باشد . سیستم کار این مدل دانخوری اتوماتیک بر اساس توزیع یکنواخت مواد با توجه به نوع و سن پرنده می باشد که به صورت خودکار تنظیم می شود . هم چنین مجهز به سیستم پر کردن بشقاب ها بدون هدر رفتن مواد به محض خالی شدن می باشد . از دیگر مشخصات دان خوری اتوماتیک می توان موارد زیر را برای آن بیان نمود :
-    توزیع یکنواخت دان در کل بشقاب های دانخوری سالن
-    قابل تنظیم در شش حالت مورد نیاز پرنده برای توزیع مواد
-    قابلیت تنظیم ارتفاع بلندی دانخوری مناسب سن و جسه پرنده
-    کنترل میزان مصرف دان توسط پرنده
-    جلوگیری از هدر رفت دان و خوراک
-    امکان تعمیرات و تعویض سریع و راحت قطعات در صورت خرابی
-    امکان استفاده پرنده از دان در تمامی اطراف بشقاب
-    جلوگیری از کثیف و آلوده شدن دان توسط پرنده
-    قیمت مقرون به صرفه در مقایسه با دان خوری های دستی به لحاظ مصرف دان و توزیع خوراک
قیمت سیستم دانخوری اتوماتیک مرغداری
شرکت دام و طیور با در نظر گرفتن نیاز عمده بازار در تهیه تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک پرورش دام و طیور ، به تولید و عرضه بهترین دانخوری اتوماتیک بشقابی با کمترین هزینه پرداخته که خرید را برای مرغداران بسیار مقرون به صرفه نموده است . با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دام و طیور می توانید از خرید مستقیم سیستم دان خوری اتوماتیک مرغداری با قیمت تولیدی بهره مند گردید ، چرا که قیمت دانخوری اتوماتیک مرغداری ارائه شده توسط این شرکت معتبر ، به دلیل نبود هزینه های اضافی و سود واسطه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای مرغداران خواهد بود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  غذای بلدرچین چیست ؟
•  آموزش پرورش مرغ شاخدار
•  نکات کلیدی نگهداری سگ
•  قیمت آبخوری اتوماتیک مرغداری
•  نگاهی به برخی از سوالات جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان