فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

یک دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

دستگاه جوجه کشی مارک خوب

امروزه صنعت جوجه کشی به یک صنعت بسیار بزرگ تبدیل شده که هم به صورت خانگی و هم به صورت صنعتی رواج پیدا کرده است . موضوعی که در این بین بسیار حائز اهمیت است و باعث سودآوری زیادی می شود ، استفاده از دستگاه جوجه کشی مارک خوب است . اما یک دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟ ما در پاسخ این سوال مقاله ای را در این باب ارائه نموده ایم که می تواند شما را با ویژگی های یک دستگاه جوجه کشی استاندارد و خوب آشنا سازد تا طبق ان بتوانید به خرید خود بپردازید .


یک دستگاه جوجه کشی خوب چه ویژگی هایی دارد ؟
با گسترش یافتن صنعت پرورش دام و طیور ، دستگاه های جوجه کشی با مارک های مختلفی در دنیا در حال تولید است که بسته به شرکت تولید کننده ، از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشد . اما در کل یک دستگاه جوجه کشی خوب باید از لحاظ مختلف مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان با استفاده از آن یک سود آوری بسیار خوب را برای پرورش طیور بدست آورد . مواردی که در زیر بیان شده از جمله فاکتورهایی است که می توان برای یک دستگاه جوجه کشی خوب مورد بررسی قرار داد .

کیفیت دستگاه جوجه کشی خوب : قطعاتی که در دستگاه جوجه کشی مورد استفاده قرار می گیرد ، باید به لحاظ دوام و طول عمر ماندگار باشد . برای مثال فن دستگاه جوجه کشی در دو نوع معمولی و دائمی می باشد که مشخصا فن های دائمی از کیفیت و دوام بیش تری برخوردار می باشد ، در صورتی که فن های معمولی به مرور ، کارکرد اولیه خود را از دست می دهد و از صدای زیادی برخوردار می گردد .

قیمت دستگاه جوجه کشی خوب : اصولا دستگاه های جوجه کشی برند خارجی دارای قیمت بسیار بیش تری است ، چرا که شامل هزینه های گمرکی می شود و این در صورتی است که به لحاظ کارکرد و راندمان تفاوت چندانی با دستگاه های ایرانی ندارد و به همین دلیل می توان گفت با خرید یک دستگاه جوجه کشی ایرانی با کمترین سرمایه گذاری به بیش ترین میزان سود دهی دست یابید .

بدنه دستگاه جوجه کشی خوب : دستگاه های جوجه کشی اصولا با جنس بدنه محکم و مقاوم تولید می شود که بهترین مواد در تولید بدنه جنس خوب ، فلز گالوانیزه می باشد که بسیار با دوام و مقاوم می باشد و در طول دراز مدت دچار هیچ کونه آسیبی نخواهد شد .

سنسور ماشین جوجه کشی خوب : در پرورش طیور با استفاده از دستگاه های جوجه کشی ، درب دستگاه در مراحل مختلف نباید به هیچ عنوان باز شود تا باعث تلفات و خسارت نشود . به همین منظور تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی با نصب سنسورهایی ، دما و رطوبت داخل دستگاه را به جهت باز نکردن در دستگاه ، تحت کنترل و بررسی قرار می دهند که هر چه دقت سنسور بالاتر باشد ، میزان حساسیت آن برای کوچکترین تغییر دما و رطوبت مورد نیاز دستگاه بیش تر و دقیق تر خواهد بود که باعث ایجاد خسارت به فرد پرورش دهنده نخواهد شد .

شانه دستگاه جوجه کشی مارک خوب : دستگاه جوجه کشی دارای شانه به جهت نگه داری تخم ها در داخل آن می باشد . طراحی این شانه ها باید به گونه ای باشد که قابلیت نگه داری تخم هر پرنده ای را داشته باشد . تخم پرنده های پرورشی از جمله بلدرچین ، مرغ و شتر مرغ که از سایزهای مختلفی برخوردار می باشند را باید بتوان در یک دستگاه جوجه کشی با شانه مناسب مورد جوجه کشی قرار داد .

سیستم چرخش دستگاه جوجه کشی : سیستم چرخش در دستگاه های جوجه کشی خوب باید به گونه ای باشد که بسیار آرام و پیوسته و بدون ضربه خوردن به تخم پرنده انجام گیرد . با این حرکت تخم نطفه دار مراحل رشد و تولید بهتری را طی خواهد کرد .

 طراحی ماشین جوجه کشی خوب : یک ماشین جوجه کشی خوب باید به هر لحاظ از طراحی خوب و پیشرفته ای برخوردار باشد ، چه به لحاظ طراحی اصلی و بدنه دستگاه که زیاد جاگیر و بزرگ نباشد و قابل جابجایی و حمل باشد و چه به لحاظ سیستم داخلی که دستگاه باید دارای سیستم کنترل دما و رطوبت و هشدار باشد تا بتواند تمامی تغییرات داخل و خارج دستگاه به سرعت و درستی تشخیص دهد . هم چنین وجود قابلیت سیستم انتخاب پرنده ، سیستمی است که باعث می شود افراد کم تجربه به راحتی با انتخاب پرنده مورد نظر خود برای جوجه کشی را انتخاب نموده و تمامی مراحل هچ و تولید را به عهده خود دستگاه گذاشته تا به صورت خودکار تمامی مراحل را انجام دهد .


خرید دستگاه جوجه کشی مارک خوب
شرکت دام و طیور به عنوان تنها نمایند رسمی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند ، در کاشان در حال فعالیت و ارائه مستقیم محصولات این شرکت بزرگ تولیدی دستگاه های جوجه کشی در ایران می باشد . جهت خرید بهترین دستگاه جوجه کشی مارک خوب می توانید به فروشگاه اینترنتی دام و طیور مراجعه نمایید و در آن جا با مشاهده محصولات به انتخاب دستگاه جوجه کشی متناسب با بودجه و مقدار فضای تخصیص داده شده به این کار ، بپردازید . توجه داشته باشید که دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند از قابلیت جوجه کشی تخم هر نوع پرنده پرورشی برخوردار است که افراد با توجه به نوع پرنده پرورشی خود ، می توانند به خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند با قیمت کارخانه بپردازند . همواره و در هر ساعتی از شبانه روز تیم پشتیبانی دام و طیور آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص انتخاب بهترین دستگاه جوجه کشی برای خرید می باشد و شما می توانید جهت دریافت مشاوره خرید دستگاه جوجه کشی با شماره تماس 09139552810 و یا 09133627304 تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  معرفی شانه های همه کاره ی جوجه کشی و ویژگی های آن
•  انواع آبخوری اتوماتیک پرندگان
•  آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی
•  دستگاه جوجه کشی درنا 4 ظرفیت 840
•  دان بلدرچین تخمگذار چیست؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان