فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟

خرید دستگاه جوجه کشی خانگی با آموزش استفاده

امروزه بسیاری از افراد خود ترجیح به تولید محصولات مرغ و تخم مرغ خانه خود می دهند و یا این که با استفاده از دستگاه های جوجه کشی در سایز کوچک قصد دارند به کسب و کار خانگی بپردازند . راه انداختن کسب و کاری خانگی در هر شغل و زمینه ای نیازمند دانستن اطلاعات و آگاهی هایی در این مورد می باشد که از سوخت شدن سرمایه اولیه افراد جلوگیری شود . اما چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟ این مطلبی است که بسیاری از خریداران در هنگام خرید از فروشنده می پرسند . خرید دستگاه جوجه کشی خانگی با آموزش استفاده از آن را می توانید از طریق فروشگاه دام و طیور انجام دهید که از هر لحاظ بسیار مناسب و مطلوب خواهد بود .
چگونه از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم ؟
شرکت دام و طیور عرضه کننده انواع دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند جهت مصارف مختلف صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی می باشد که افراد با توجه به نیاز و بودجه خود می توانند دستگاه جوجه کشی در سایز دلخواه خود را از این شرکت تولیدی همراه با آموزش ها و راهنمای استفاده از آن را خریداری نمایند . در ادامه با توجه شرایط مختلف می توانید راهنمای کار با دستگاه جوجه کشی خانگی بلدرچین دماوند را مطالعه فرمایید و طبق آن به بیش ترین بهره وری و سود آوری برسید .
خرید تخم نطفه دار : در روند یک جوجه کشی موفق اولین نکته که حائز اهمیت است ، تهیه تخم نطفه دار است که بدین منظور باید دقت داشته باشید تا حتما فروشنده های معتبر در این زمینه را شناسایی کنید تا از نطفه دار بودن تخم های خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید . علاوه بر آن باید دقت داشته باشید که خرید تخم نطفه دار یک هفته تولید شده ، امکان دارد در شرایط محیطی نامناسب نطفه از بین رود و به همین جهت پیشنهاد می دهیم از خرید غیر حضوری تخم های نطفه دار خودداری کنید و سعی کنید حتما از فروشنده های معتبر خرید نمایید . دقت در وجود پرنده های نر در گله به منظور وجود نطفه در تخم ها ، بسیار الزامی است .
خرید تخم نطفه دار تازه : تازه متولد شدن تخم ها از دیگر نکاتی است که برای یک جوجه کشی موفق امری بسیار مهم و ضروری می باشد . پس توجه به مساوی بودن تعداد تخم های خریداری شده با تعداد پرنده های ماده موجود در سالن از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در هنگام خرید باید مد نظر قرار داد . چرا که اگر تعداد تخم ها از پرندگان مادر بیش تر باشد حاکی از قدیمی بودن تخم است .
تغذیه کامل پرندگان : کیفیت تخم های نطفه دار پرندگانی که از تغذیه کامل و سالم برخوردار بوده اند بسیار بیش تر از تخم های پرنده هایی است که از پسماند غذاها تغذیه می شده اند .
خرید تخم سالم : تخم هایی که دارای ترک خوردگی ، دو زرده ، خون و فضله ، سایز زیاد بزرگ یا کوچک و یا پوسته ای نرم و به شکل دایره می باشد ، تخم هایی بی کیفیت هستند که هیچ بازدهی نخواهند داشت .
دما و رطوبت لازم : دمای مورد نیاز برای نگه داری تخم از زمان خرید تا زمان قرار دادن در دستگاه جوجه کشی باید 15 درجه باشد و رطوبت نیز لازمه زنده ماندن نطفه داخل تخم می باشد .
در ادامه به جهت قرار دادن تخم های نطفه دار در داخل دستگاه جوجه کشی خانگی بلدرچین دماوند ، جهت تمیز و ضد عفونی کردن تخم های نطفه دار از پارچه جنس و مسواک استفاده گردد و از شستن تخم ها با آب سرد خودداری کنید تا موجب از بین رفتن لایه محافظ تخم ها و نفوذ باکتری به داخل تخم نشود . محل قرار گیری دستگاه های جوجه کشی نیز باید در دمایی بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد باشد . وجود فن تهویه و سیستم برق اضطراری نیز لازمه کار با دستگاه های جوجه کشی به منظور تولیدی موفقیت آمیز می باشد .
خرید دستگاه جوجه کشی خانگی با آموزش استفاده
شرکت دام و طیور ارائه دهنده انواع دستگاه های جوجه کشی در مدل های مختلف خانگی و صنعتی می باشد که خریداران می توانند بدین طریق از خرید دستگاه جوجه کشی همراه با آموزش کارکرد به صورت دفترچه و سی دی راهنما و یا کسب آموزش های دوره توسط کارشناسان دام و طیور بهره مند گردند . ارائه تمامی محصولات شرکت دام و طیور به عنوان نماینده رسمی گروه تولیدی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند ، به صورت مستقیم و بی واسطه همراه با آموزش های لازم برای شروع کسب و کار خانگی توسط افراد کم تجربه ، صورت می پذیرد که باعث کاهش هزینه های مشتری و بیش ترین میزان سود آوری و کمترین میزان تلفات خواهد شد . استفاده از دفترچه راهنما ، استفاده از آموزش افراد با تجربه در جوجه کشی و استفاده از راهنمایی های دستگاه های جوجه کشی سخنگو بلدرچین دماوند از دیگر روش های برای خرید دستگاه جوجه کشی خانگی همراه با اطلاعات لازم می باشد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  عملیات پس از جوجه کشی و خروج جوجه ها از دستگاه جوجه کشی
•  نکاتی در خصوص گندم مورد استفاده در خوراک طیور
•  مقایسه ی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور
•  خرید دستگاه جوجه کشی ارزان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان