فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دان استارتر برای جوجه گوشتی

خرید دان استارتر جوجه

یکی از مسائلی که در پرورش طیور از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد ، تغذیه در مراحل اولیه تولد است . چرا که اگر این دوران با یک تغدیه کامل طی شود ، تمامی مراحل رشد نیز به خوبی پشت سر گذاشته می شود . دان استارتر برای جوجه گوشتی از الزاماتی است که مرغداران همواره در تهیه بهترین و کامل ترین نوع آن هستند ، خرید دان استارتر جوجه با توجه نوع پرنده و نژاد آن را می توانید از طریق شرکت دام و طیور انجام دهید . در ادامه به صورت مفصل به این موضوع پرداخته شده است .
دان استارتر برای جوجه گوشتی
پرورش دهندگان طیور به جهت افزایش اشتهای جوجه های گوشتی و رسیدن آن ها به حداکثر میزان رشد مطلوب نیاز به استفاده از مواد تغذیه ای با کیفیت و کامل دارند تا بدین صورت بتوانند با افزایش میزان بهره وری ، سود آوری خود را تضمین نمایند . بافت و کیفیت پیش دان جوجه گوشتی و یا همان استارتر بنا بر نیاز جوجه های گوشتی دوازده تا پانزده روزه بسیار مهم است و باید از فرمول و ترکیباتی طبق نیاز ، سن ، نوع و نژاد پرنده تهیه گردد .
فرمولاسیون این دان های استارتر با توجه به نژاد جوجه های گوشتی مختلف موجود در کشور ، توسط متخصصین شرکت دام و طیور با میزان حداکثر نیاز جوجه ها تهیه شده است تا بدین صورت بیش ترین میزان رشد و سلامت گله در 14 روزه شدن جوجه ها تضمین گردد که در طول این مدت جوجه ها باید به وزن ایده آل بین 300 تا 350 گرم رسیده باشند .
جیره استارتر جوجه گوشتی دارای ترکیباتی بسیار غنی بدون کوکسیدیواستات شامل ذرت ، سویا ، گندم ، روغن ، متیونین ، لیزین ، فسفات ، کربنات ، مکمل های معدنی ویتامینه ، آنزیم ها ، نمک و سایر افزودنی های مجاز می باشد که با حداکثر قطر 2 میلیمتر به شکل پلت تهیه شده است .
دان استارتر و یا پیش دان مناسب برای انواع طیور مانند مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون و قرقاول می باشد که با توجه به نوع و سن طیور ، مقادیر مختلفی از آن به صورت روزانه باید به آن ها خورانده شود .
قبل از استفاده از دان استارتر جوجه گوشتی برای پرنده خود باید از سلامت آن آگاه شوید و جهت جلوگیری از خراب شدن پیش دان ، از قرار دادن دان ها جلو نور خورشید و یا در محل مرطوب خودداری شود .
قیمت استارتر جوجه گوشتی
اصولا مرغداران به دنبال کسب بیش ترین میزان سود آوری به هر طریقی می خواهند سلامت و حداکثر میزان رشد گله را تامین نمایند . شرکت دام و طیور تمهیداتی اندیشیده تا با کم ترین میزان سرمایه گذاری به بیش ترین میزان سود آوری خود دست یابند و به همین منظور قیمت پیش دان جوجه گوشتی را بدون هزینه های اضافی شامل شود واسطه ها ارائه نموده است .
خرید دان استارتر جوجه
جهت خریداری پیش دان جوجه می توانید با مراجعه به فروشگاه دام و طیور ، به صورت غیر حضوری از آن بهره مند گردید و محصول مورد نظر خود را پس از بررسی کیفیت و قیمت با دیگر تولید کنندگان تهیه و خریداری نمایید . خرید پیش دان جوجه گوشتی و یا استارتر از فروشگاه آنلاین دام و طیور با کمترین میزان سرمایه امکان پذیر است و همراه با خرید محصولات این شرکت معتبر می توانید از امکان مشاوره رایگان ما در زمینه های مختلف پرورش دام و طیور مختلف از ابتدا تا به انتها ، بهره مند گردید .
جهت کسب اطلاعات بیش تر در زمینه پرورش طیور و تهیه پیش دان مناسب برای طیور و مقدار مصرف آن می توانید با شماره های 09131616534 ، 09133627304 تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تجهیزات عمومی مورد نیاز در سالن مرغداری ها
•  دستگاه جوجه کشی پرفروش 926 تایی بلدرچین دماوند
•  ویژگی آبخوری دستی کله قندی
•  قیمت دانخوری بشقابی پارس
•  دان استارتر جوجه
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان