فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

عوامل شکست در جوجه کشی | چگونه جوجه کشی موفق داشته باشیم ؟

عوامل موثر در جوجه کشی موفقیت آمیز

بسیاری از افراد که در امر جوجه کشی فعالیت دارند ، به دنبال آگاهی و چاره جویی از عوامل شکست در جوجه کشی هستند و همواره از کارشناسان ما می پرسند که چگونه جوجه کشی موفق داشته باشیم ؟ شرکت دام و طیور در این راستا با عرضه محصولات خود به ارائه مشاوره رایگان در زمینه آگاهی از عوامل موثر در جوجه کشی موفقیت آمیز به خریداران تا آخرین مرحله می پردازد که در این مقاله به شرح عوامل موفیقت و شکست در فرآیند جوجه کشی می پردازیم .
عوامل شکست در جوجه کشی | چگونه جوجه کشی موفق داشته باشیم ؟
عوامل مختلفی وجود دارد که باعث جوجه کشی ناموفق می شود . این عوامل بسته به شرایط محیطی و نگه داری تخم ها متفاوت است که در زیر به شرح برخی از مهم ترین آن ها می پردازیم .
-    عدم وجود نطفه در تخم مرغ : این گزینه علاوه بر مواردی چون سن پرنده ، نسبت نر به ماده ، بهداشت محیط ، نوع تغذیه ، درجه حرارت محیط ، میزان نور موجود ، بیماری های مختلف و کیفیت تخم ، دارای عوامل متعددی در ناباروری تخم در روز اول ، تخم بارور شده ولی به جوجه تبدیل نشده در روز دوم ، جنین مرده در جوجه کشی در روز سوم تا ششم ، جنین مرده فولیکول های پر روز هفتم تا هفدهم و جنین مرده روز هجدهم تا بیست و یکم می باشد که باعث نطفه دار نشدن تخم می شود .
-    پایین و بالا بودن بیش از حد دما : این عامل باعث می شود که مراحل رشد جنین کامل نشده و یا عدم جذب زرده می گردد و یا باعث مرگ جوجه در داخل پوسته می شود .
-    پایین و بالا بودن بیش از حد رطوبت : این عامل نیز مانند مورد قبلی به طرق مذکور سبب مرگ جنین و یا جوجه می شود .
-    چرخش نامناسب تخم های نطفه دار و تغییر شکل داخل تخم : علاوه بر موارد بالا سبب می شود زرده و سفیده تخم مرغ قاطی شود و غشا نامناسب را منجر می شود .
-    باز شدن درب ماشین جوجه کشی در مرحله هچ : سبب اختلال در این مرحله که به عنوان مهم ترین مرحله جوجه کشی به حساب می آید ، شده و به روش های مختلف باعث مرگ جوجه می شود .
عوامل دیگری مانند کامل نشدن جنین ، مرگ داخل پوسته ، زرده جذب نشده ، هچ زود و یا دیر هنگام جوجه ، ترکیب شده سفیده و زرده تخم مرغ ، گیر افتادن جوجه داخل پوسته در هنگام متولد شدن و خشک شدن آن هستند که باعث افت عملکرد در جوجه کشی می شود .
عوامل موثر در جوجه کشی موفقیت آمیز
اگر به دنبال روشی موثر برای یک فرآیند جوجه کشی موفقیت آمیز هستید ، پیشنهاد می دهیم با خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند از بهترین تولیدات کشور از شرکت دام و طیور به عنوان نماینده رسمی این گروه تولیدی ، تجارت خود را با بیش ترین میزان بهره وری تضمین نمایید . چرا که دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند بسیار پیشرفته و مجهز به سنسور دما و رطوبت و سیستم هشدار می باشد که تمامی مراحل را در بهترین شرایط برای یک جوجه کشی خوب به صورت خودکار و دقیق فراهم می سازد . هم چنین این شرکت همراه با ارائه محصولات خود تا آخرین مرحله تولید با مشتری همراه بوده و تجربیات و اطلاعات کارشناسان خود را به صورت رایگان مرحله به مرحله در اختیار خریداران جهت یک جوجه کشی سود آور قرار می دهد . مشتری می تواند با خرید دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند از فروشگاه آنلاین دام و طیور به صورت مستقیم از کارخانه و غیر حضوری بهره مند شده و محصول را با قیمت تولیدی خریداری نماید که همراه با گارانتی معتبر کالا ، سی دی آموزشی و دفترچه راهنما نیز ارائه می شود .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  ویژگی های مهم بدنه دستگاه های جوجه کشی چیست؟
•  خرید خوراک دام و طیور برای پرورش دام و طیور
•  بهترین دستگاه جوجه کشی با راندمان بالا
•  خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان
•  راه های افزایش تخم گذاری مرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان