فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

چه ویتامین هایی باید به مرغ تخم گذار بدهیم ؟

مکمل ویتامینه و معدنی مرغ تخم گذار

بسیاری از مرغداران در جهت سودآوری بیش تر در حرفه خود ، همواره این سوال برایشان وجود دارد که چه ویتامین هایی باید به مرغ تخم گذار بدهیم ؟ تا سبب افزایش تولید تخم توسط آن ها شود . بدن طیور نیز همانند دیگر موجودات احتیاج به یک سری از نیازهای اساسی مانند آب و غذا دارد که باید به طور مرتب چک شود ، زیرا کمبود و یا نبود هر یک برای پرنده ، سبب بروز بیماری های مختلفی در بدن او می شود که ممکن است باعث کاهش تخم گذاری شود . مکمل ویتامینه و معدنی مرغ تخم گذار در درجه دوم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در شرایط مختلف فصلی ، محیطی ، بهداشتی باید به جهت جلوگیری از کاهش میزان تخم گذاری و حتی افزایش تخم گذاری مرغ برای آن ها در نظر گرفته شود .
چه ویتامین هایی باید به مرغ تخم گذار بدهیم ؟
مرغ های تخم گذار به عنوان تنها پرنده ای که از لحاظ تولید تخم ، دارای بیش ترین میزان سود آوری هستند ، برای مرغداران از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، به صورتی که همواره در یافتن راه و روشی برای افزایش میزان تولید تخم مرغ می باشند . ما در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مواد ویتامینه و معدنی مورد نیاز بدن انواع مرغ تخم گذار با توجه به نژاد آن ها که توسط گروه دام و طیور ارائه شده است ، آشنا سازیم .
-    ویتامین های مورد نیاز مرغ تخم گذار : مرغ های تخم گذار بر اساس نوع نژادشان به مقادیر مختلفی از مکمل ویتامین های مختلف برای ادامه حیات و بهره وری بهتر نیاز دارند که می توان انواع ویتامین های شامل ویتامین آ ، ویتامین دی ، ویتامین ای ، ویتامین کا 3 ، انواع ویتامین های ب 1 تا ب 12 ، بیوتین ، کولین کلراید و ویتامین آنتی اکسیدان که مقدار مصرف این مکمل ویتامینه در یک تن خوراک طیور باید ، دو و نیم کیلو باشد . هم چنین مقدار استفاده شده از هر ویتامین به صورت جداگانه در دو نیم کیلو در نژادهای مختلف مرغ تخم گذار بر اساس نیاز بدنی شان تفاوت می کند .
-    ویتامین های مورد نیاز مرغ تخم گذار نژاد لاینمکمل ویتامینه مرغ تخم گذار نژاد لاین نیز همان ویتامین های مرغ تخم گذار قبلی است که تنها میزان مقدار استفاده شده این ویتامین ها در اندازه دو و نیم کیلو متفاوت است .
-    ویتامین های مورد نیاز مرغ تخم گذار نژاد ال اس ال : مکمل ویتامینه مرغ تخم گذار نژاد ال اس ال دارای انواع ویتامین های A  ، D ، E ، K3 ، B1 تا B12 ، H2 ، Choline ، Antioxidant می باشد که هر یک دارای مقدار متفاوتی از میان مصرف در 5/2 کیلو با توجه به نژادهای قبلی می باشد .
مواد معدنی مورد نیاز مرغ تخم گذار
علاوه بر ویتامین های مختلف ، مواد معدنی هستند که بدن مرغ تخم گذار جهت تولید تخم مناسب به آن ها نیاز اساسی دارد . انواع مواد معدنی مورد نیاز مرغ های تخم گذار نژاد لاین و ال اس ال و دیگر مرغ های تخم گذار شامل مس ، منگنز ، سلنیوم ، روی ، آهن و ید می باشد . تولید کنندگان انواع مکمل های ویتامینه و معدنی دام و طیور ، با توجه به نژاد مرغ مقادیر مختلفی از این مواد معدنی را برای تولید 2.5 کیلو مواد معدنی در یک تن خوراک مرغ تخم گذار در نظر می گیرند .
خرید مکمل ویتامینه و معدنی مرغ تخم گذار
شرکت دام و طیور به عنوان نمایندگی رسمی گروه ویتارال ، بهترین تولید کننده انواع مکمل و کنسانتره و استارتر دام و طیور در کاشان شناخته می شود که مرغداران عزیز با توجه به نژاد مرغ های تخم گذار خود می توانند جهت خرید مکمل ویتامینه و معدنی مرغ تخم گذار از این شرکت به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید . در هر دو روش عرضه مکمل های ویتامینه و دیگر محصولات ارائه شده توسط این شرکت معتبر ، به  صورت مستقیم می باشد که خریدار هیچ مبلغی را به عنوان سود واسطه پرداخت نخواهد نمود و به نوعی می تواند از خرید مستقیم مکمل های ویتامینه و معدنی با قیمت تولیدی همراه با ضمانت کالا بهره مند گردد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی چیست ؟
•  دستگاه جوجه کشی
•  اصول پرورش گوسفند
•  خرید تجهیزات مرغداری از بهترین مراکز
•  10 مدل بهترین دستگاه جوجه کشی اتوماتیک خانگی با قیمت مناسب
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان