فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

انواع دستگاه پرکن مرغ

خرید دستگاه پرکن مرغ

در پرورش طیور در انواع مختلف از بلدرچین گرفته تا مرغ و طیور بزرگ تر یکی از تجهیزات لازم و ضروری مرغداری لازم و ضروری که توسط فناوری به روز جایگزین روش سنتی پرکنی طیور شده است را می توان دستگاه پرکن مرغ معرفی نمود که مناسب ترین وسیله در فروشگاه های طیور ، کشتارگاه ها ، روستاها و محل های پرورش طیور به حساب می آید . دستگاه پرکن که در اصل وظیفه جداسازی پر و کرک طیور را دارا می باشد باید در کمترین زمان ممکن توانایی لازم برای تمیز کردن لاشه طیور بدون وارد شدن آسیب به آن را داشته باشد که در راستای خرید دستگاه پرکن مرغ و آشنایی با انواع دستگاه پرکن مرغ ، فروشگاه دام و طیور به ارائه این مقاله در باب آشنایی با این تجهیزات طیور و مرغداری پرداخته است .
دستگاه پرکن مرغ
یکی از مهم ترین مباحث در بحث خرید دستگاه پرکن مرغ را باید تولید و ارائه آن بر اساس موازین وزرات بهداشت بیان نمود که این موضوع با رعایت پروتکل و استاندارد های لازم در فروشگاه دام و طیور به خریداران ارائه می گردد . از جمله استاندراد های رعایت شده در تولید دستگاه پرکن مرغ را می توان جنس نوع بدنه ، ضد زنگ بودن ، قابلیت پرکنی در کوتاه ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت بدون صدمه به لاشه طیور ، خروجی مناسب برای کرک و پر و ... بیان نمود که تمامی استارندارد های گفته شده را می توان در انواع دستگاه های پرکن مرغ در فروشگاه دام و طیور مشاهده نمود . با توجه به استاندارد های بیان شده در بالا می توان تمامی پروتکل ها را به نوعی از مزایای دستگاه پرکن مرغ معرفی نمود که در ادامه به شرح  هر یک از آن ها می پردازیم :
- جنس نوع بدنه یا ضد زنگ بودن دستگاه پرکن : یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکته در زمینه ارائه لاشه طیور به صورت رعایت موزاین بهداشتی را می توان خرید دستگاه پرکن مرغ با جنس بدنه مقاوم و ضد زنگ بیان نمود که این موضوع در دستگاه های پرکن مرغ فروشگاه دام و طیور به صورت جنس بدنه تمام گالوانیزه با پوشش رنگی کوره ایی که از مزایای ضد زنگ بودن دستگاه می باشد را بیان نمود .
- زمان مناسب پرکنی با کیفیت بالا : یکی دیگر از مزایای دستگاه پرکن مرغ را باید مرتبط با بهترین زمان و بالاترین راندمان در نظر گرفت که در فروشگاه دام و طیور این موضوع در کوتاه ترین زمان ممکن بر اساس ظرفیت دستگاه پرکنی مرغ با بالاترین کیفیت بدون پارگی و آسیب به لاشه انجام می گیرد .
- خروجی مناسب برای کرک و پر : یکی دیگر از مزایای دستگاه های پرکن مرغ می باشد تا پر و کرک جدا شده از طیور توسط دستگاه در قسمتی جداگانه قرار گیرد تا امکان تمیز نمودن و شستشوی راحت آن مهیا باشد .
در کنار مزایای بیان شده در دستگاه پرکن مرغ فروشگاه دام و طیور بر اساس پروتکل های وزارت بهداشت از ویژگی های دیگر دستگاه پر کن مرغ در این فروشگاه می توان به موراد دیگر نیز اشاره نمود .
ویژگی دستگاه پرکن مرغ
1. از ویژگی های ضروری در دستگاه های پرکن مرغ را می توان امکان اتصال لوله کشی آب در جهت پرکنی و شست و شوی لاشه بیان نمود که این موضوع در دستگاه پرکن فروشگاه دام و طیور به صورت لوله کشی آب سرد مهیا می باشد .
2. داراری سیستم پروانه ایی
3. قطر بدنه از 60 تا 80 
4. قدرت 1.5 تا 5.5 اسب بخار
انوع دستگاه پرکن طیور
دستگاه های پرکن را می توان بر اساس ظرفیت آن در دسته بندی های مختلف بر اساس نوع طیور به عنوان دستگاه پرکن خانگی یا دستگاه پرکن صنعتی معرفی نمود . در فروشگاه دام و طیور می توان این نوع از دستگاه را به دو نوع
1. دستگاه پرکن بلدرچین : برای طیور کوچک هم چون بلدرچین در ظرفیت های مختلف
- پرکن بلدرچین 35 عددی : یعنی ظرفیت پرکنی 35 عدد طیور کوچک را دارامی باشد
- پرکن بلدرچین 25 عددی : با توانایی ظرفیت پرکنی 25 عدد طیور
2. دستگاه پرکن مرغ : برای طیور با سایز بزرگ تر از بلدرچین هم چون مرغ و اردک در ظرفیت های
- پرکن مرغ 7 عددی : با امکان پرکنی 7 عدد مرغ
- پرکن مرغ 5 عددی : با امکان پرکنی 5 عدد مرغ
معرفی نمود . که بسته به نوع استفاده و توان مالی می توانید از این دستگاه های پرکن مرغ یا بلدرچین در راستای تحویل لاشه به مشتریان خود استفاده نمایید .
زمان استفاده از دستگاه پرکن مرغ یا بلدرچین
در راستای پرورش مرغ های گوشتی برای فعالان در این عرصه و تحویل به صورت کشتار به خریداران به صورت لاشه به ویژه در کشتارگاه ها استفاده از دستگاه پرکن مرغ ضرورت پیدا می کند . با توجه به این مطلب می توان به سوال افرادی که می پرسند آیا استفاده از دستگاه پرکن مرغ ضرورت دارد یا نه می توان با توجه به پیشرفت تکنولوژی و صرف کمترین زمان و ارائه بهترین کیفیت در این زمینه استفاده از این دستگاه را امری ضروری تلقی نمود . زیرا پرکنی به روش سنتی یک فعالیت زمان بر برای تحویل طیور به خریداران می باشد .
خرید انواع دستگاه پرکن مرغ
با توجه به مطالب فوق و آشنایی با انواع دستگاه پرکن مرغ و ویژگی آن می توان در راستای خرید این ابزار لازم در صنعت پرورش مرغ های گوشتی به فروشگاه پرتو دانه سیمرغ یا همان فروشگاه آنلاین دام و طیور مراجعه نمود و بر اساس نیاز و با راهنمایی گرفتن از واحد مشاوره و پشتیبانی از این فروشگاه به محصول مورد نظر خود به صورت حضوری یا آنلاین دست یابید . خرید دستگاه پرکن مرغ از این فروشگاه به سبب ارائه محصولات بدون حضور واسطه به صورت دستگاه پرکن مرغ قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران قرار می گیرد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دان مرغ تخمگذار باکیفیت = تخم مرغ باکیفیت
•  راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی
•  مزایای استفاده از دانخوری تمام اتوماتیک در مرغداری ها چیست؟
•  عوامل شکست در جوجه کشی | چگونه جوجه کشی موفق داشته باشیم ؟
•  انتخاب بهترین نوع دانخوری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان