فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

راه های افزایش تخم گذاری مرغ

کنسانتره مرغ تخم گذار و عملکرد آن بر تخم گذاری

یکی از روش های کسب و کار که در زمینه کسب در آمد توانسته رونقی زیاد را به بازار برای پرورش مرغ ماده در جهت تخم گذاری افزایش دهد بازار خوب تخم مرغ می باشد که سود بالایی را برای پرورش دهندگان یا کسانی که در این زمینه به فعالیت می پردازند دارا می باشد . اما مهم ترین نکته در این زمینه راه های افزایش تخم گذاری مرغ می باشد که به عنوان یک کسب و کار پر در آمد بتواند پرورش دهندگان را به سودی قابل توجه برساند که این موضوع مستلزم آگاهی در زمینه راه های مربوطه به افزایش تخم گذاری می باشد . در راستای کسب اطلاعات در این زمینه به ادامه مقاله توجه نمایید .
راه های افزایش تخم گذاری مرغ
مقاله مرتبط در این زمینه : چگونه تخم گذاری مرغ را افزایش دهیم ؟
یکی از مهم ترین عوامل در بحث پرورش دام و طیور چه در زمینه پرورش مرغ های گوشتی و چه در زمینه مرغ های تخم گذار را می توان مرتبط با فضای مناسب و به دور از استرس بیان نمود . استفاده از سالن های مجهز با امکانات کافی به دور از تنش و استرس برای مرغ های تخم گذار مهم ترین عامل در بحث افزایش تخم گذاری مرغ می گردد که در راستای تجهیزات مناسب برای سالن های مرغداری می توانید به مقاله مربوطه در این زمینه با عنوان تجهیزات مورد نیاز در سالن مرغداری ها مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات به ایجاد فضایی مناسب در راستای افزایش تخم گذاری مرغ دست یابید .
در کنار این مورد می توان سن مرغ را نیز در ارائه مقدار تخم مرغ موثر دانست بهترین زمان سنی برای مرغ های تخم گذار را می توان سنی بین 3 تا 4 سال بیان نمود که بیشترین تخم گذاری در آن صورت می گیرد اما سنین بالاتر نیز در صورت سلامت مرغ امکان تخم گذاری را میسر می سازد ولی از نظر تعداد کمترین تعداد را نسبت به تخمگذاری در سنین کمتر ارائه می دهد .
علاوه بر بحث سن و فضای مناسب ، نوردهی نیز از عوامل دیگر به عنوان راه افزایش تخم گذاری مرغ می باشد که همین نوردهی نیز با توجه به سن مرغ با مقدار نور متفاوت صورت پذیر می باشد .
یکی دیگر از عوامل افزایش تخم گذاری مرغ را می توان دمای محیط بیان نمود که معمولا در سالن ها باید به صورت دمای 22 تا 26 درجه سانتی گراد فراهم باشد تا مرغ با توجه به سایر عوامل به همراه این موضوع به تخم گذاری بپردازد .
از مهم ترین عامل در بحث افزایش تخم گذاری مرغ می توان به تغذیه اشاره نمود که بیشترین تاثیر را در کنار المان های بیان شده برای افزایش تخم گذاری مرغ به همراه دارد که در این زمینه می توان به تاثیر فوق العاده کنسانتره مرغ تخم گذار و عملکرد آن در تخم گذاری اشاره نمود . تغذیه در پرورش مرغ های تخم گذار و مرغ های گوشتی با توجه به سنین آن ها با مقادیر متفاوتی همراه می باشد که رعایت آن و کسب آگاهی در این زمینه می تواند بیشترین تاثیر در افزایش تخم گذاری مرغ را به همراه داشته باشد . به طور مثال می توان به مقدار کلسیم مواد غذایی مرغ های تخم گذاشته که بر روی تخم خوابیده اند اشاره نمود که بیشتر از مرغ های تخم گذاری هستند که هنوز به تخم نیامده اند . در باب معرفی مکمل یا همان کنسانتره مورد نیاز مرغ های تخم گذار می توان به مکمل نیم درصد مرغ تخمگذار اشاره نمود .
مقاله مربوطه : خوراک مرغ تخم گذار
کنسانتره مرغ تخم گذار و عملکرد آن در تخم گذاری
کنسانتره به عنوان یک مواد مغذی در بحث تغذیه با دارا بودن پروتئین ، چربی ، کربوهیدرات ، ویتامین و مواد معدنی ترکیب شده به مقدار لازم با توجه به نوع مصرفی دام یا طیور در بحث پرورش به عنوان یک مواد مغذی سبب ارائه بهترین عملکرد دام و طیور می شود که در راستای افزایش تخم گذاری مرغ می توان از کنسانتره مربوط به آن از شرکت دام و طیور با راهنمایی از مشاورین و واحد پشتیبانی به خرید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام نمایید .
برای مشاوره و خرید کنسانتره مرغ های تخم گذار می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید :
شماره تلفن : 03155448608 و شماره همراه : 09131616534 - 09133627304

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ظرفیت های مختلف
•  کاربرد دستگاه رطوبت ساز طیور
•  آموزش مراقبت و نگهداری از طیور در سرما و فصل زمستان
•  صفر تا صد جوجه کشی کبک
•  پرورش بوقلمون
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان