فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

ویژگی ها و خصوصیات قفس بلدرچین استاندارد

خرید قفس بلدرچین استاندارد

یکی از وسایل ضروری در پرورش بلدرچین ، قفس بلدرچین می باشد که مجموعه ای از توری های کفه ، دیواره ها و سقف می باشد . خرید قفس مخصوص بلدرچین که باکیفیت و استاندارد باشد یکی از  مهمترین اقدام اولیه در پرورش بلدرچین می باشد . فروشگاه دام و طیور ضمن عرضه قفس های بلدرچین و کبک و دیگر وسایل مورد نیاز برای پرورش طیور و پرندگان ، مطالبی ارزشمند و مفید در اختیار پرورش دهندگان قرار می دهد تا این عزیزان بتوانند در پرورش پرندگان موفق عمل کنند . در این مقاله شما می توانید یک قفس درجه یک بلدرچین را از قفس بی کیفیت تشخبص دهید .
ویژگی ها و خصوصیات قفس بلدرچین استاندارد
 توری های یک قفس بلدرچین استاندارد ، باید از جنس مفتول هایی با پوشش گالوانیزه باشد . این مفتول ها باید به صورت میل های 1.5 تا 3 به صورت کنار هم با فاصله های یک دست قرار بگیرند تا پای پرنده از آن عبور نکند . جنس ان ها نباید از آهن باشد. همچنین ، فاصله بین آن ها باید طوری باشد که به راحتی فضولات از  بین آن ها عبور کند و به پایین افتد . توری کفه باید یک خاصیت ارتجاعی داشته باشد تا اگر تخم بلدرچین به کفه برخورد کند ، دچار ترک و شکستگی نشود .
کف قفس نباید شیب تندی داشته باشد چون باعث خستگی پای بلدرچین می شود و همچنین تخم گیری پرنده کم می شود و بارودی کاهش می یابد . شیب کف قفس باید 10 تا 12 درصد باشد .
تور جلوی قفس بلدرچین باید طوری باشد که نور ، هوا را از خود عبور دهد . درهای قفس باید طوری طراحی شده باشد که خروج پرندگان به اسانی و با ایمن کامل صورت گیرد .
یک قفس باکیفیت و درجه یک بلدرچین ، دارای توری های عمودی کناری و پشتی قفس است که نقش ستون های قفس را دارد و در حقیقت مانع شکم دادن توری کف می شود . این توری ها نباید ضعیف و ظریف باشند .
توری های سقف بلدرچین به خاطر عبور جریان هوا به سمت بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند .
فاصله بین کف سقف تا کف سینی تخلیه کود باید در حدود 40 سانتی متر باشد .
آبخوری نیپل ، بهترین آبخوری قفس بلدرچین می باشد . بهترین دانخوری برای قفس بلدرچین باید به گونه ای باشد که تمامی دان ها را به پرنده برساند و طراحی دانخوری نباید مانع رسیدن پرنده به دان شود .
خرید قفس بلدرچین استاندارد
گروه دام طیور ، ارائه دهنده انواع قفس های بلدرچین و کبک می باشد . قیمت قفس های بلدرچین این شرکت به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه به قیمت تولیدی و کارخانه می باشد . در ساخت این قفس های بلدرچین درجه یک از توری های فلزی روسی استفاده شده است که ضد زنگ بوده و کیفیت فوق العاده ای دارند . شیب مناسب و استاندارد این قفس سبب می شود تا تخم ها به آسانی در یک تقطه جمع شود و بتوان به راحتی تخم ها را جمع کرد . قفس های مخصوص نگهداری بلدرچین که توسط دام و طیور عرضه می شود به صورت 4 طبقه برای بلدرچین تخم گذار و بلدرچین گوشتی می باشد . این قفس های اتوماتیک بلدرچین که از برند بلدرچین دماوند می باشد دارای آبخوری نیپل اتوماتیک می باشد و ارتفاع آن ها 180 سانتی متر است .
فروشگاه دام  و طیور فروش حضوری و فروش اینترنتی قفس های بلدرچین را برای خریداران فراهم کرده است . پرورش دهندگان می توانند با شماره نلفن های واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304 تماس گرفته و سوالات خود را با کارشناسان دام و طیور در میان بگذارند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چگونه پرورش بلدرچین را شروع کنیم؟
•  هنگام خرید دستگاه جوجه کشی چه سوالاتی از فروشنده بپرسیم؟
•  بهترین رژیم غذایی برای سگ ها چیست
•  تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها
•  فروشگاه آنلاین خوراک دام و طیور
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان