فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

همه چیز در مورد دستگاه جوجه کشی استاندارد

خرید دستگاه جوجه کشی استاندارد

یکی از شغل هایی که امروزه بسیاری از افراد را جذب خود کرده است و تا کنون کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند توانسته اند درآمد خوبی را به دست بیاورند پرورش طیور می باشد و این افراد از دستگاه های جوجه کشی استفاده می کنند . در واقع می توان بیان کرد که دستگاه های جوجه کشی ، دستگاه هایی هستند که به  تولید کنندگان  عزیز کمک می کنند تا شرایط لازم را برای تخم های نطفه دار فراهم کند تا آن ها تبدیل به جوجه شوند و اما نکته ایی که حائز اهمیتی که باید در این جا به آن اشاره کرد و مورد توجه داشت  این است که دستگاه جوجه کشی مورد استفاده تمامی استاندارد های لازم را دارا باشند و یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکنند ای که به عرضه بهترین برند دستگاه های جوجه کشی اشتغال دارد شرکت دام و طیور می باشد که برای ساخت محصولات خود از بهترین مواد اولیه درجه یک استفاده می کند  . به نوعی می توان بیان کرد که عموما جوجه کشی به دو گروه تقسیم می شوند که عبارت اند از : 1- روش طبیعی   2- روش مصنوعی  
روش های طبیعی توسط مرغ مادر انجام می شود و روش طبیعی در واقع همان استفاده کردن از دستگاه های جوجه کشی می باشد که مورد استفاده کسانی است که به پرورش طیور اشتغال دارند . یک دستگاه جوجه کشی استاندارد باید دارای یک سری ویژگی ها و مزایایی باشد که در ادامه به توضیح هر یک به صورت جداگانه می پردازیم .
بدنه دستگاه جوجه کشی استاندارد
یکی از ویژگی های اساسی دستگاه های جوجه کشی استاندارد ، بدنه دستگاه های جوجه کشی می باشد . به دلیل این که شما می توانید از این دستگاه برای سالیان متمادی و زیادی استفاده کنید لازم است که جنس بدنه دستگاه جوجه کشی از موادی تشکیل شده باشد که در برابر عوامل بیرونی و درونی مقاوم باشد و دچار آسیب نشود . تولید کنندگان دستگاه های جوجه کشی ، جنس بدنه دستگاه های جوجه کشی را از جنس فلز استفاده می کنند . فلزی که در ساخت این بدنه مورد استفاده قرار می گیرد فلز گالوانیزه می باشد که از بهترین و با کیفیت ترین فلزات می باشد . مهم ترین و کاربردی ترین ویژگی که برای این فلز می توانیم بیان کنیم این است که در مقایسه با سایر فلزات بسیار مقاوم تر است و در برابر حرارت و گرما نیز بسیار دیرتر از فلزات از خود واکنش نشان  می دهند .
کیفیت قطعات به کار رفته در دستگاه جوجه کشی استاندارد
شما زمانی که می خواهید یک دستگاه جوجه کشی را خریداری کنید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که قطعاتی که برای ساخت دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند با کیفیت ترین قطعات باشند به طور مثال ما دو دستگاه جوجه کشی داریم که یکی از آن ها با فن دائم کار می کند و دیگری با فن معمولی . هر دو این دستگاه ها دارای فن می باشند شاید در ظاهر هر دوی این فن ها به خوبی کار کنند اما پس از گذشت  مدت زمانی خواهید دید که فن معمولی زود تر از بین می رود و فن دائم برای سالیان زیادی بدون این که کمترین آسیبی ببیند به خوبی کار می کند . نکته ایی که شما در هنگام خرید دستگاه های جوجه کشی استاندارد باید به آن توجه کنید این است که همیشه فن هایی که بزرگ تر هستند یا سایر قطعات نشان دهنده با کیفیت بودن دستگاه نیستند .
دما و رطوبت در دستگاه های جوجه کشی استاندارد
به علت حرارت هایی که در درون دستگاه جوجه کشی وجود دارد مقداری از آب درون تخم ها تبخیر می شوند و شما باید این میزان از آب تبخیر شده را برطرف کنید بنابراین همواره باید مقدار مشخصی رطوبت در ماشین وجود داشته باشد تا از تلفات جنین در داخل تخم ها جلوگیری می شود . به بیانی دیگر اگر رطوبت دستگاه جوجه کشی کم باشد تبخیر سریع تر و همچنین وسعت کیسه های هوایی داخل تخم مرغ بیشتر از حد طبیعی می شود و به این ترتیب نوک جوجه ها زود تر به اتاقک هوا می رسد و اگر این مورد برعکس اتفاق بیافتد یعنی اگر رطوبت زیاد باشد کیسه هوا دیر تر از زمان معمول خود  وسعت پیدا می کند و دیگر جوجه ها قادر به تنفس نخواهند بود از دیگر نکته هایی که درباره دمای دستگاه های جوجه کشی استاندارد باید به آن توجه کنید این است که دما و رطوبت در ماشین ها بسته به نوع تخم ها نیز متفاوت خواهند بود .
سنسور دستگاه جوجه کشی استاندارد
دستگاه های جوجه کشی خانگی
باید دارای سنسورهای بسیار حساس و قوی باشند که این توانایی را داشته باشند تا کوچکترین میزان تغییرات دما و رطوبت را تشخیص دهند و آن را به کاربر منتقل کنند و در واقع به کاربر خود گزارش لحظه به لحظه بدهد چرا که کوچک ترین بی دقتی می تواند خسارت های جبران ناپدیری را به شما منتقل کند به طور کلی سنسورها به چند دسته تقسیم می شوند سنسورها یکی از کارآمدترین قطعاتی هستند که این وظیقه را دارند تا دما و رطوبت های مورد نیاز تخم های نطفه دار را در دستگاه جوجه کشی بسنجند .
خرید بهترین برند دستگاه جوجه کشی باکیفیت از شرکت دام و طیور
شرکت دام و طیور
با راه اندازی فروشگاهی بزرگ این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا کسانی که به این حرفه اشتغال دارند تمامی مواد و ابزارآلات مورد نیاز خود را از این سابت با نازل ترین قیمت خریداری کنند . همچنین اگر شما مشتریان عزیز سوالاتی را درباره نحوه استفاده دستگاه ها و دیگر موارد در خصوص پروش طیور داشتید می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  بهترین قیمت تجهیزات دام و طیور
•  نکات مهم برای افزایش راندمان جوجه کشی در دوران هچر
•  مزایای استفاده از دانخوری تمام اتوماتیک در مرغداری ها چیست؟
•  نکاتی که باید در مورد پرورش بوقلمون بدانید
•  خرید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان