فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

راهنمای تعمیر دستگاه جوجه کشی و رفع مشکلات و سرویس دستگاه جوجه کشی

عیب یابی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

یکی از کسب و کار هایی که امروزه رونق فراوانی گرفته است و عده ایی از افراد در پی راه اندازی آن هستند پرورش دام و طیور می باشد . برای پرورش دادن طیور نیازمند امکانات و تجهیزاتی هستیم که به ما در بالا بردن راندمان کار کمک های فراوانی می کند و تاثیر بسزایی در عملکرد ما دارد . یکی از دستگاه های مورد نیاز دستگاه جوجه کشی می باشد . شما باید اطلاعاتی را درباره نحوه کار و همچنین عیب یابی و رفع مشکلات این دستگاه را داشته باشید . دستگاه های جوجه کشی که شرکت دام و طیور آن ها را تولید می کند از بهترین نوع دستگاه ها می باشند چرا که مواد اولیه درجه یکی در آن ها به کار رفته است . دستگاه های جوجه کشی بخش اعظمی از بازار را تصاحب کرده اند و از مجموعه قطعاتی که در دستگاه های جوجه کشی به کار رفته است می توانیم به بدنه فلزی ، کنترلر هوشمند ، سنسور NTC  و ...... اشاره کنیم .
نمایید .
راهنمای تعمیر دستگاه جوجه کشی و رفع مشکلات و سرویس دستگاه جوجه کشی
شما می توانید با دانستن اطلاعاتی دستگاه های جوجه کشی خود را تعمیر و مشکلات آن ها را رفع نمایید . چرا که کسانی که با دستگاه های جوجه کشی سروکار دارند همواره با مشکلات زیادی در رابطه با دستگاه جوجه کشی مواجه هستند و به علت عدم دسترسی سریع و به موقع به واحد های پشتیبانی شرکت تولید کننده دستگاه های جوجه کشی و همچنین نداشتن دانش صحیح و عدم آشنایی با دستگاه های جوجه کشی ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را آن ها وارد کند .
دستگا های جوجه کشی از چه بخش هایی تشکیل می شوند ؟
1- سیستم کنترل
2- فن های سیر کوله هوا
3- هیتر
4- رطوبت ساز
5- راک چرخاننده تخم مرغ
6- فن تهویه
7- سنسور ها
8- سنسور رطوبت
راهنمای تعمیر دستگاه جوجه کشی و رفع مشکلات و سرویس دستگاه جوجه کشی
برق گرفتگی بدنه دستگاه جوجه کشی
ممکن است شما هنگام لمس کردن بدنه دستگاه دچار برق گرفتگی شوید چرا که دستگاه شما با وجود برق یا الکتریسته نمی تواند جریان را به خوبی از خود عبور دهد . به ساختار کلی و نوع دستگاه های جوجه کشی که خریداری کرده اید توجه کنید و با وجود برد کنترل و موتور گردان ، فن و .... بدنه دستگاه های جوجه کشی در قسمت هایی مانند پرچ و راک ها و ... یک نوع الکتریسته ساکن و القایی را دارا می باشند بنابراین با وصل کردن یک سیم ارت دستگاه به سیستم ارتینگ محل جوجه کشی اقدام به خنثی سازی این نوع برق ها کنید .
مشکل نوسان دما و رطوبت در دستگاه های جوجه کشی
زمانی که شما دستگاه را روشن می کنید کم کم دستگاه شروع به افزایش دما و رطوبت می کند و همچنین شروع به آلارم زدن نیز می کند . ممکن است هنگامی که شما دستگاه جوجه کشی را روشن می کنید میزان دما و رطوبت از حالت استاندارد خارج شود و تا حدودی کم یا زیاد تر از حد طبیعی شود و نوسان پیدا کند . البته این نوسانات در ابتدای شروع کار دستگاه های کاملا طبیعی است و با مرور زمان از شدت آن ها کاسته می شود .
ولی اگر این نوسانات در طول دوره جوجه کشی بیش از اندازه از حالت طبیعی و استاندارد خود خارج شود در چنین شرایطی شما باید اقدام به تعمیر اساسی دستگاه کنید اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید می توانید خودتان آن را تعمیر کنید در صورتی که شما توانایی انجام این ندارید با بخش کنترل و همچنین با بخش خدمات شرکت تولید کننده تماس بگیرید .
دمای استاندارد برای دستگاه های جوجه کشی بین 20 الی 25 درجه سانتی گراد با رطوبت مناسب می باشد .
مشکل در نمایش دقیق دما و رطوبت ( سنسور های دستگاه )
در صورتی که نمایش دما و رطوبت در مدار کنترل و یا اعداد غیر واقعی و غیر طبیعی دما و رطوبت نشان داده شود شما باید کار های زیر انجام دهید :
در صورتی که نمایش دما و همچنین  رطوبت بر روی کنترل به درستی صورت نگیرد شما ابتدا قبل از هر انجام کاری دستگاه را خاموش کنید . دومین کاری که شما باید انجام دهید این است که سوکت سنسور دما و همچنین رطوبت را از جای خود در بیاورید و زمانی که کنترل های لازم را انجام دادید و عیب های ان ها را برطرف کردید آن ها را دوباره به سوکت نر متصل می کنیم و دستگاه را دوباره روشن می کنیم و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه اعداد باید به صورت قابل توجهی نمایش داده شوند .
عیب یابی سنسور های دستگاه جوجه کشی
زمانی که پارامتر های دما و همچنین رطوبت یه صورت صعودی بالا بروند شما باید اقدام به کار های زیر کنید :
این را به خاطر داشته باشید قبل از این که مشکل دستگاه را برطرف کنید دستگاه را خاموش کنید و سپس سنسور رطوبت را کاملا کنترل کنیم تا هر گونه مشکلی مانند پارگی یا زدگی در سیم و ..... در ظاهر برد و سنسور وجود نداشته باشد و سپس به سراغ سوکت نری و مادگی سنسور و برد برویم .
خرید دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند از شرکت دام و طیور
از بزرگ ترین  و معتبر ترین شرکت هایی که در زمینه دامی و و همچنین پرورش طیور در شهرستان کاشان فعالیت می کند و همواره در تلاش است تا به موفقیت های بزرگ تری دست پیدا کند شرکت دام و طیور می باشد . شرکت دام و طیور فروشگاهی را راه اندازی کرده است که تمامی تجهیزات و دستگاه های روز دنیاز از جمله دستگاه های جوجه کشی را در آن قرار داده است و شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به آن دستگاه جوجه کشی مورد نظر خود که از نظر کیفیت در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد خریداری کنید . همچنین جهت مشاوره و ارتباط با واحد فروش با شماره های زیر تماس بگیرید .
واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304

> توسط مختار غیاثی
  سلام بنده از سایت شما دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماند 126تهیه کردم. عیب یابی دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند بسیار کار آسانی هستش و خیلی کم پیش میاد که دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماند دچار مشکل شود.
> پاسخ مدیریت :
با سلام دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند به علت طراحی ساده و در عین حال بسیار کاربردی کمتر دچار مشکل و عیب در داخل میشود.
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آموزش جوجه کشی از مرغ و خروس لاری
•  مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  جوجه کشی صحیح با راندمان بالا
•  بررسی تخصصی دستگاه جوجه کشی 504 تایی اسکندری
•  خرید دستگاه جوجه کشی در افغانستان
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان