فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

بهترین مکمل برای گوساله پرواری

خرید بهترین مکمل گوساله

تمام حیوانات ، از جمله گاو ها و گوساله ها مراحل زندگی متفاوتی را دارند ، گوساله از همان ابتدای تولد و زندگی به یک تغذیه مناسب احتیاج دارد و باید بتواند نیاز خود را برطرف کند تا رشد خوبی داشته باشد . گوساله ها معمولا بر اساس میزان تولید ، تغذیه مورد نظر خود را انجام می دهند . جیره یا مکمل به مجموعه ای از غذاها گفته می شود که باید در طول شبانه روز به گوساله داده شود . این روز ها با توجه به این که تمام فعالیت های بشر از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صورت می گیرد ، فروشگاه های مختلفی هستند که شما می توانید از طریق آن محصولات و مکمل های دامی را برای گوساله ها و طیور خود سفارش و خریداری کنید . یکی از این فروشگاه های اینترنتی ، فروشگاه دام و طیور می باشد و تا به الان پیشرفت بسیار خوبی را داشته است و توانسته است در طی این مدت به صورت اینترنتی فروش بسیار خوب و چشم گیری داشته باشد .

بهترین مکمل برای گوساله پرواری چیست ؟
مکمل هایی که برای گوساله ها مورد استفاده قرار می گیرند از مواد مختلفی از جمله یونجه که ارزش غذایی زیادی دارد و دارای پروتئین و کلسیم فراوانی می باشد ، علف باغی که تاثیر زیادی روی شیر گاو دارد ، کاه که بسیار خشک و حجم زیادی دارد ، سیلاژ ، کنسانتره دامی که دارای انواع ویتامین ها ، مواد معدنی و تمامی مکمل ها می باشد ، تشکیل شده است . استفاده زیاد از کنسانتره سبب می شود که شیر گاو چرب شود به همین دلیل باید در کنار آن از از مقداری علف نیز استفاده کرد . تغذیه گوساله ها نیز مانند هر حیوان دیگری دارای برنامه ریزی می باشد . معمولا گوساله ها هنگامی که به دنیا می آیند باید به حدود 3 کیلو شیر آغوز بخورند تا رشد بهتری داشته باشند . برای این که آغوز به راحتی به بدن گوساله برسد ، باید آن را دوشید و از طریق بطری و یا پستانک آن را به گوساله داد .
نگه داری از گوساله کار بسیار سخت و دشواری می باشد و اهمیت زیادی نیز دارد . این که شما در این دوران از چه موادی برای تغذیه گوساله استفاده می کنید خیلی اهمیت دارد . زمان از شیر گرفتن گوساله و این که شما از چه زمانی به بعد می توانید در کنار شیر به گوساله غذایی دیگر بدهید ، همه دارای ارزش و اهمیت می باشد و دانستن آن می تواند کمک زیادی به شما کند . گوساله هنگامی که به دنیا می آید نیاز به مکمل های مختلفی دارد ، شما می توانید بعد از هفته سوم شیردهی گوساله را کم تر کنید . بعد از تمام شدن هفته سوم گوساله شما می توانید گوساله را از شیر بگیرید و برای تغذیه آن از مکمل های دیگری استفاده کنید .
در هفته دوم می توانید در کنار شیر به گوساله مقداری آب هم بدهید و حتی می توانید قبل از آن هم از مقداری نمک و پودر استخوان به مکمل های قبلی اضافه کنید . در این مدت شما می توانید بعد از شیر و آب و نمک به گوساله مقداری مکمل های آردی مثل ذرت و کنجاله و ... بدهید .

روش هایی برای تنظیم جیره گوساله پرواری
روش های متفاوتی برای گوساله پرواری وجود دارد که اکثرا بر اساس سن ، جنس و نژاد آن ها صورت می گیرد . پروار گوساله شیری ، پروار گوساله نر جوان و پروار گوساله بالغ همه و همه متفاوت می باشد . گوساله های شیری سن 3 تا 5 ماه دارند و معمولا در این مدت پروار می کنند . گوساله های نر جوان در سن 8 الی 12 سال هستند که می توانند پروار کنند و گوساله های بالغ در سن 24 الی 30 ماه می توانند پروار کنند . به طور کلی گوساله ها بین 6 تا 9 ماه پروار می شوند و بعد از آن برای فروش به بازار فرستاده می شوند . مکمل گوساله پرواری باید به گونه تنظیم شود که بتواند به راحتی احتیاجات و نیاز های گوساله را در تمامی سنین برطرف کند . تنظیم مکمل گوساله پرواری در دوره اول ، دوم و سوم متفاوت می باشد . که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .
تنظیم مکمل گوساله پرواری در اولین دوره : در این مدت گوساله سه ماه می باشد و بدن آن از نظر فیزیکی در حال رشد و استخوان بندی است . به همین دلیل در این مدت مکملی باید برای آن در نظر گرفته شود که به خوبی برطرف کننده نیاز های گوساله باشد . یکی از مهم ترین احتیاج هایی که در این مدت گوساله دارد ، پروتئین است . که می توان از طریق یونجه ، پودر استخوان و ... تامین کرد . از آن جایی که در این زمان هنوز دستگاه گوارش گوساله به خوبی شکل نگرفته است ، پس بهتر است در هنگام استفاده از کنسانتره دقت داشته باشید و مقدار مناسبی را استفاده کنید .
تنظیم مکمل گوساله پرواری در دومین دوره : در این مدت گوساله در 6 ماهگی به سر می برد و به نظر می رسد که رشد اولیه خود را کرده است ولی هنوز هم جایی برای رشد بیشتر خواهد داشت . در این دوره گوساله پرواری باید کم کم و به آرامی تغییر پیدا کند . در این مدت سعی کنید جیره مورد استفاده را برای گوساله تبدیل به کنسانتره کنید .
تنظیم مکمل گوساله پرواری در سومین دوره : در این مدت گوساله 9 ماه شده است . همان طور که می دانید ، هدف از پروار کردن گوساله ، این است که گوساله به نهایت رشد خود برسد . پس ما در اینجا مجبور خواهیم بود تا میزان تغذیه گوساله را تا حدود زیادی تغییر دهیم و برای تغذیه گوساله از کنسانتره بیشتری استفاده کنیم . برای گوساله پرواری باید از باارزش ترین غذا ها استفاده کنید تا شاهد رشد روز افزون گوساله باشید . در این مدت میزان کنسانتره ای که باید در اختیار گوساله قرار بگیرد ، باید افزایش پیدا کند .

خرید بهترین مکمل گوساله از فروشگاه اینترنتی دام و طیور
شرکت دام و طیور محصولات خود را هم به صورت اینترنتی ذو هم به صورت حضوری در اختیار مشتریان خود می گذارد و شما می توانید هر طور که راحت تر هستید محصول و مکمل مورد نظر خود را برای دام و گوساله مورد نظر خود سفارش و خریداری کنید . تمام مکمل های موجود در این فروشگاه اینترنتی با برند ویتارال تولید شده است که یکی از برترین و بهترین برند های تولید کننده غذای دامی و مکمل های دامی می باشد . برای این که خریدی راحت تر و بدون دردسر داشته باشید ، می توانید به فروشگاه اینترنتی دام و طیور مراجعه کنید و پس از انتخاب مکمل مورد نیاز خود ، آن را سفارش دهید . محصولات این فروشگاه اینترنتی همگی به قیمت درب کارخانه می باشد و دارای کیفیت بالایی می باشد . در خرید اینترنتی شما می توانید موفق به دریافت ضمانت نامه از طرف فروشگاه آنلاین مورد نظر خود باشید . برای خرید بهتری مکمل گوساله پرواری به فروشگاه اینترنتی دام و طیور در تمام ساعات شبانه روز می توانید مراجعه کنید و از خرید خود اطمینان داشته باشید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نکات کلیدی برای تغذیه جوجه و مرغ
•  اصول جوجه کشی و پرورش شترمرغ
•  جوجه کشی و حمل جوجه یک روزه
•  دستگاه جوجه کشی اتوماتیک 420 عددی
•  اصول جوجه کشی موفق چیست؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان