فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

آیا داشتن دستگاه جوجه کشی برای پرورش بلدرچین ضروری است

دستگاه های جوجه کشی مورد نیاز برای پرورش بلدرچین

امروزه پرورش بلدرچین های بومی ایران نیز نسبت به سال های گذشته به نسبت های زیادی کاهش پیدا کرده است و در واقع جای خود را به پرورش بلدرچین های ژاپنی داده است بنابراین برای برگرداندن چرخه تولید پرورش بلدرچین های رایج ایران باید به فکر تهیه ماشین جوجه کشی برای واحد های پرورش ( چرخه تولید کامل ) که لازم وضروری است باشیم . اگر پرورش دهندگان و تولید کنندگانی هستند که فضای کافی و امکانات لازم را برای نگهداری تخم ها ندارند می توانند تخم های نطفه دار تولید شده را به موسسات و واحد های جوجه کشی تحویل دهند و متعاقبا بعد از سپری شدن 17 روز جوجه های یک روزه بلدرچین خود را نیز تحویل نمایند . اما به طور کلی سود و منفعت تولید جوجه های یک روزه در واحد های پرورشی که از نظر سلامت و بهداشت و همچنین مدیرتی و اقتصادی توجه زیادی به آن ها می شود بیشتر و بهتر است . به طور معمول در کشور ما عموما واحد هایی که پرورش بلدرچین می پردازند دارای یک چرخه تولید کاملی می باشند و این بدان معناست که تخم های نطفه دار ، جوجه بلدرچین و بلدرچین های گوشتی و مولد تماما توسط همان واحد پرورش دهنده پروش می یابند و مورد بررسی قرار می گیرند . برای پرورش کار و حرفه خود عوامل زیادی مهم هستند از جمله آن ها می توان به داشتن اطلاعات کافی درباره پرورش طیور و همچنین نوع و کیفیت دستگاه های جوجه کشی می باشد . جوجه های یک روزه بلدرچین باید در شرایطی کاملا ویژه قرار بگیرند به گونه ایی آن ها رشد می کنند که به عنوان مثال نور کافی و همچنین دما و حرارت مطلوب خود را نیز دریافت کنند .
کدامیک از انواع دستگاه های جوجه کشی بهتر است ؟
دستگاه های جوجه کشی فراوان در بازار تولید و پرورش جوجه های بلدرچین وجود دارند که هر پرورش دهندایی بسته به نوع نیاز و حجم کار آن ها را خریداری می کند و مورد استفاده قرار می دهد . یکی از بزرگ ترین شرکت هایی که این ماشین های جوجه کشی را با کیفیتی بالا تولید می کند شرکت دام و طیور می باشد و از آن جایی این کسب و کار گسترش پیدا کرده است خریداران در انتخاب دستگاه های جوجه کشی سردرگم می شوند . اما نکته ایی که خریداران عزیز باید به آن توجه کنند این است که همیشه قیمت بالای وسایل نشان دهنده و دلیل با کیفیت بودن آن دستگاه نیست بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم تا از مکان هایی خریداری کنید که از کیفیت محصولاتش اطمینان کافی را حاصل کرده باشید چرا که متاسفانه امروزه سایت های فراوانی هستند که با تبلیغ های فراوان بسیاری از خریداران را به اشتباه می اندازند .
آیا داشتن دستگاه جوجه کشی برای پرورش بلدرچین ضروری است ؟
در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله شما برای پرورش بلدرچین نیاز است تا از دستگاه های جوجه کشی با کیفیت مرتبط استفاده کنید . برای این که در خرید خود اشتباه نکنید بهتر است به توصیه های زیر عمل کنید .
1- دستگاه های جوجه کشی مورد نیاز خود را از موسسات صاحب نام و آن هایی که برند های معروف و مشهوری دارند خریداری کنید . در این راستا می توانید برای این کار از مشتریان قبلی آن موسسات در باره عملکرد و کیفیت دستگاه های خریداری شده اطلاعاتی را کسب کنید و سپس نسبت به خرید اقدام فرمایید .
2- نکاتی که باید در دستگاه های جوجه کشی به آن ها توجه کنید مدت زمان ضمانت دستگاه می باشد که خود نیازمند سندی کتبی با مهر و امضای موسسه سازنده می باشد .
3- خدمات بعد از فروش و همچنین تامین قطعات یدکی مورد نیاز که توسط شرکت سازنده بسیار مهم و حیاتی است . که این موضوع نیز به خوشنام بودن آن موسسه برمیگردد.
4- سیستم های هشدار دهنده ایی داشته باشند که تمامی هشدار ها و مشکلات را به شما منتقل کنو . بنابراین لازم است تا دستگاه جوجه کشی دارای تجهیزاتی از قبیل باشد . برخی از هشدار دهنده ها به گونه ایی عمل می کند که به گوشی همراه شما متصل می شود و هشدار های لازم و خطاها را از طریق پیامت به کاربر منتقل می کند .
5- نگهداری سرویس دستگاه های جوجه کشی آسان و قابل انجام و همچنین دارای امکانات بالا باشد اما سیستم کنترل آن به گونه ایی باشد که افرادی در این راستا اطلاعات کمی دارند با مراجعه به دفترچه راهنما مشکل خود را برطرف کنند و از لحاظ هزینه مشکلی را برای شما به وجود نیاورد .
6- میزان مصرف برقی که دستگاه استفاده می کند بسیار مهم است و اهمیت بالایی دارد چرا که تاثیرات فراوان اقتصادی را بر عملکرد شما وارد می کند .
یکی از نکاتی که امروزه باید زیاد به آن توجه کنید ضرورت استفاده از دفترچه های راهنما می باشد چرا که شما می توانید اطلاعات زیادی را آز استخراج کنید ، اطلاعاتی نظیر چگونگی نگهداری و سرویس دوره ایی دستگاه ها و از جمله حقوقی که برای مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است آگاهی کامل از مشخصات تک تک قطعات و توان دستگاه ها می باشد .
خرید دستگاه های جوجه کشی برای پرورش بلدرچین های بومی از شرکت دام و طیور
شرکت دام و طیور یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده ایی است که در زمینه پرورش دام و طیور و همچنین فراهم کردن امکانات دامی و طیور فعالیت می کند و تا کنون توانسته در این زمینه تجارب مفید و ویژه ایی را کسب کند و رضایت بیشتر مشتریان خود را بدست بیاورد . شما جهت خرید دستگاه های جوجه کشی می توانید از طریق فروشگاه آنلاین شرکت دام و طیور اقدام کنید و این تجهیزات را با قیمتی باور نکردنی خریداری کنید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  نکات کاربردی در تغذیه گاو شیری
•  بالا بردن راندمان مرغ تخمگذار
•  ویژگی آبخوری دستی کله قندی
•  مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی
•  اصول جوجه کشی موفق چیست؟
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان