فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

زمان جوجه کشی و پرورش مرغ چه فصلی است ؟

بهترین فصل جوجه کشی مرغ

همان طور که می دانید ورود با بازار کار نیازمند دانستن نکات مهم در مورد آن حرفه و شغل است که در سودآوری آن تاثیر بسزایی دارد ، شناخت بازار کار محصول مورد نظر برای تولید آن  ، بهترین زمان تولید و عرضه آن از این دست مواردی است که برای شروع یک کار تخصصی به دانستن آن نیازمندیم . لازمه فرآیند تخصصی جوجه کشی و کسب درآمد از طریق آن نیز دانستن شرایط و ضوابط خاص آن است که قصد داریم جهت افزایش آگاهی افراد برای ورود به این حرفه ، مقاله ای را با عنوان بهترین فصل جوجه کشی مرغ ارائه دهیم . از موراد مهمی که باید در جوجه کشی مرغ رعایت شود می توان فصل جوجه کشی ، میزان رطوبت هوا ، دمای هوا و میزان اکسیژن موجود و چرخش تخم مرغ ها را نام برد که تاثیر بسیار زیاد در یک جوجه کشی اصولی و سالم را دارد .
زمان جوجه کشی و پرورش مرغ چه فصلی است ؟
از مهم ترین نکاتی که در جوجه کشی مرغ باید رعایت کرد ، فصل جوجه کشی مرغ است که پیشنهاد می دهیم فصل تابستان را برای این امر انتخاب نمایید تا هم بیش ترین نتیجه را بگیرید و هم این که کم ترین سرمایه گذاری را برای خرید تخم مرغ  انجام دهید ، زیرا فصل تابستان فصل گرمی است که تمایل افراد به خرید تخم مرغ و مصرف آن بسیار کم می باشد و به همین دلیل از قیمت پایینی برخوردار است ولی در پاییز به علت افزایش سردی هوا و میزان تقاضای بازار در خرید تخم مرغ تا اوایل بهار قیمت تخم مرغ بالا می رود که به صرفه نیست با سرمایه گذاری زیاد به این کار مشغول شوید ، خصوصا کسانی که برای اولین بار می خواهند جوجه کشی مرغ را تجربه نمایند که ممکن است به علت نداشتن تجربه کافی در این زمینه نتیجه دلخواه را نگرفته و متحمل زیان و ضرر زیادی گردند . هم چنین به دلیل تمایل به خرید جوجه مرغ از اوایل زمستان ، فصل مناسب جوجه کشی را اوایل بهار و تابستان در نظر گرفته می شود تا در شروع فصل سرد بتوانند جوجه های تازه متولد شده را به بازار وارد نمایند .
علاوه بر این ، به علت طولانی بودن روز در فصل بهار و تابستان و معتدل و مناسب بودن دمای هوا برای این کار ، بهترین زمان جوجه کشی مرغ می باشد اما در فصل زمستان چون روزها کوتاه بوده ، باید در مشابه سازی با فصل تابستان از نور مصنوعی و معتدل سازی دمای هوا استفاده گردد که این کار افزایش هزینه ها را برای افراد در بر خواهد داشت . زمان جفت گیری و تخم گذاری مرغ اصولا در فصل بهار صورت می پذیرد که این فصل بهترین زمان برای تخم های نطفه دار می باشد و پس از تخم گذاری مرغ بهترین زمان قرار دادن تخم در دستگاه جوجه کشی نهایتا تا یک هفته پس از آن می باشد .
خرید بهترین دستگاه جوجه کشی
فروشگاه دام و طیور به عنوان نماینده رسمی بلدرچین دماوند از برندهای مطرح در تولید انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی ، دستگاه های رطوبت ساز و سنسور دما و رطوبت در شهر کاشان در حال فعالیت می باشد . شما عزیزان اگر قصد ورود به بازار کار جوجه کشی و پرورش مرغ را دارید به پیشنهاد ما طبق تجربه ای که طی سال فعالیت در این زمینه کسب نموده ایم ، در ابتدای کار می توانید با خرید دستگاه جوجه کشی خانگی از تعداد ظرفیت تخم مرغ 84 تا 420 تایی ، به کسب تجارب مهم و مختلف در این زمینه بپردازید و سپس به خرید دستگاه های جوجه کشی صنعتی 588 تخم مرغی به بالا بپردازید تا در صورت نگرفتن نتیجه متحمل ضرر زیادی نگردید . جهت خرید انواع دستگاه های جوجه کشی می توانید به فروشگاه آنلاین دام و طیور مراجعه نمایید و در آن جا با خرید دستگاه جوجه کشی با قیمت کارخانه در تعداد تخم مورد نظر از خدمات پس از فروش ما به مدت 5 سال و گارانتی معتبر به مدت 1 سال بهره مند گردید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  چرا فرایند جوجه کشی با شکست مواجه می شود؟
•  اصول نگهداری جوجه یک روزه
•  انواع نژاد گربه
•  باهوش ترین نژاد سگ کدام است ؟
•  معرفی پرفروش ترین دستگاه های جوجه کشی اسکندری
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان