فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

کسب درآمد از طریق دستگاه جوجه کشی

چگونه از طریق دستگاه جوجه کشی درامد داشته باشیم

یکی از سوالاتی که همواره برای کار آفرینان زیادی پیش امده و به دنبال جواب آن ها هستند کسب درآمد از طریق دستگاه های جوجه کشی می باشد . اگر شما در این زمینه تخصص کافی را نداشته باشید و صرفا بدون در نظر تجربه می خواهید کارش را شروع کنید نه تنها موفق نمی شوید بلکه ممکن است ضرر های زیادی را بابت این کار بپردازید . شرکت دام و طیور یکی از شرکت هایی است که به تولید انواع دستگاه های مرتبط با جوجه کشی اشتغال دارد و همچنین مکمل های طیور را نیز تامین می کند .
چگونه با دستگاه جوجه کشی به سود برسیم
1- سود جوجه کشی و پرورش کدام یک از پرندگان بیشتر و جذاب تر می باشد ؟
عده زیادی از افراد هستند که به دنبال راه اندازی کسب و درآمدی جدید می باشند که سود دهی بالایی داشته باشد . در واقع کسانی که به شغل پرورش طیور خانگی علاقه مند هستند می دانند که درگیر شغلی جذاب و شیرین شده اند . یکی از مهم ترین مواردی که سبب می شود تا شما از طریق دستگاه های جوجه کشی درآمد های بالایی داشته باشید این است که برخی از طیور مایحتاج خوراکی انسان ها می باشند که تمامی بدن ما انسان ها به این ماده غذایی مفید احتیاج بسیاری دارد . از این رو شما می توانید به پرورش طیور بپردازید و در بازار کسب و کار جایگاه ویژه ایی را نسیب خود کنید . نکته ایی که در این جا باید به ان اشاره کنیم این است که برای رسیدن به سود باید مسائلی را مورد بررسی قرار بدهیم مانند نوع پرنده ، تجهیزات مورد استفاده ، تغذیه و بهداشت و ...... از مواردی هستند که رعایت کردن آن ها سبب می شود تا شما پیشرفت چشمگیری را در این زمینه داشته باشید.
2- آیا مکان جوجه کشی و پرورش بر سود جوجه کشی تاثیرات فراوانی را ایفا می کند ؟
شاید این سوال برای شما پیش امده است که برای پرورش طیور خانگی و جوجه کشی به فضا های مخصوصی نیازمند هستیم یا می توانیم در جاهای مختلفی مانند پشت و بام ، حیاط و ..... استفاده کنیم . در جواب این سوال باید بگوییم که هر چند که نام این کسب و کار پرورش طیور خانگی است اما این بدان معنا نیست که شما می توانید از منازل مسکونی برای این کار استفاده کنید  چراکه سبک زندگی مردم امروزه بسیاری با قدیم فرق می کند و شما باید به حریم آن ها احترام بگذارید . در واقع اگر می خواهید این کار را در منزل خود انجام بدهید باید این را بدانید که کسانی که در روستاها زندگی می کنند تا حدودی می تواند این کار را انجام دهند چرا که جزئی از سبک زندگی روستاییان محسوب می شود . البته برخی از پرندگان را با توجه به مقیاس کم می توانید در پشت و بام منازل و حیاط ها پرورش دهید چرا که مزاحمتی برای ساکنان ایجاد نمی کند . به عنوان مثال نگهداری از چند جفت قرقاول تزئینی گران قیمت که جوجه کشی آن ها بسیار سود مند است و از ارزش بسیار بالایی برخوردار است را می توانید انجام دهید .
یکی از راه کار هایی که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم این است یک دستگاه جوجه کشی با ظرفیت 1000 تایی تهیه کنید و زمانی که جوجه ها از تخم بیرون آمدند آن ها را در بازار عرضه کنید و یا به محل ثابتی که برای پرورش است منتقل کنید .
3- سود پرورش کدام پرنده ارزش افزوده بسیار بالاتری را دارد ؟
برای شروع پرورش طیور باید بدانید که چه پرنده ایی از سود دهی بالاتری برخوردار است و وقت خود صرف پرورش آن کنید که به اصطلاح از ارزش افزوده بالاتری برخوردار است . هر چند که پرورش پرنده هایی که از ارزش بالایی برخوردار هستند کمی گران تر از سایر پرندگان است اما در عوض از سود بیشتری را به همراه دارد . البته شما برای این که از طریق دستگاه های جوجه کشی کسب درآمد کنید باید از دستگاه جوجه کشی استفاده کنید که تمامی استاندارد های لازم را داشته باشد .
زمانی که ارزش یک پرنده بیشتر از سایر طیور است نشان دهنده چند موضوع مختلف می باشد . اول از همه این است که این پرنده ارزشمند در طول سال تعداد تخم های کمتری را می گذارد و همچنین بارور بودن تخم این پرندگان ممکن است بسیار کم باشد . دوما این که شما باید دانش تغذیه ، تولید به مثل و پرورش این پرندگان را به طور کاملا دقیق آموزش دیده باشید .
4- راه افزایش سود جوجه کشی چیست ؟
اول از همه شما باید نسبت به پرنده ایی که می خواهید آن را پرورش بدهید از فرآیندی جوجه کشی آن اطلاعات کافی و مفید زیادی را داشته باشید تا به مشکلی از این جانب بر نخورید . به عنوان مثال مثلا در طول دوران جوجه کشی باید در چه دمایی قرار بگیرند و آیا نیاز هست که این دما ها تغییر کنند و یا جنین برخی از پرندگان مانند قرقاول به شدت نسبت به صداهای اطراف حساس هستند و ممکن است بر اثر شوکی که به جنین وارد می شوند سکته کنند .
دوم این که شما برای تغذیه پرندگان باید بدانید طی هر دوره به چه میزان غذا نیازمند هستند و ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز را برای ان ها تامین کنید .
سوما توجه داشته باشید که پرندگان نر شما باید جوان و سالم باشند چرا که میزان تخم های نطفه دار را نیز افزایش می دهند . شما برای تامین ویتامین های مورد نیاز پرنده باید از محلول های خوراکی در آب خوری پرندگان استفاده کنید و در نهایت سبب می شود تا درصد جوجه درآوری و یا درصد هچ افزایش پیدا کند .
چهارم انتخاب دستگاه جوجه کشی با کیفیت و استاندارد می باشد که باید تمامی آپشن های لازم را برای یک جوجه کشی سودمند داشته باشد و زمانی که مشکلی در دستگاه پیش امد آن را به کاربر منتقل کند مثلا به سیستم موبایل کاربر متصل شده و پیام هشداری را برای آن ارسال کند .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دانخوری مرغ
•  تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی
•  مقایسه دستگاه جوجه کشی شتر مرغ اسکندری با دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  بررسی تخصصی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند
•  خرید کنسانتره و مکمل معدنی مرغ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان