فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دقیق ترین کنترل دستگاه جوجه کشی

خرید کنترل دستگاه جوجه کشی

یکی از دستگاه ها و ابزار هایی که بسیار کاربرد و مفید در محصولات دام و طیور می باشد کنترل دستگاه جوجه کشی می باشد . شرکت دام و و طیور با تولید این دستگاه سعی دارد تا به شما مرغداران عزیز کمک کند تا به آسانی عملکرد و وضعیت دستگاه های خود را چک کنید .
دقیق ترین کنترل دستگاه جوجه کشی
از قابلیت ها و ویژگی هایی که برای کنترل دستگاه جوجه کشی اتوماتیک می توان نام ببریم این است که این کنترل برای تمامی دستگاه های جوجه کشی مناسب می باشد و همچنین قابلیت اتصال به گوشی موبایل و نرم افزار اندروید ضمن بررسی وضعیت و عملکرد دستگاه جوجه کشی را دارد . از دیگز مزایای این دستگاه راهنمای صوتی و روز شمار پرندگان می باشد . کنترلر دستگاه های جوجه کشی این امکان را برای شما فراهم می اورد که در صورت بروز مشکلی نا چیز در دستگاه تنها با استفاده از موبایلتان آن مشکل را برطرف کنید و دیگر لازم نیست تا حتما به صورت فیزیکی دستگاه های جوجه کشی را بررسی کنید . در واقع در کنترلر دستگاه جوجه کشی تمامی پارامتر های مورد نیاز یک دستگاه جوجه کشی پوشش داده می شود .
حساسیت و دقتی که کنترل دستگاه های جوجه کشی دارد بسیار فراتر از ماشینی های جوجه کشی است و به نوعی این دستگاه های پیشرفته قابلیت های زیادی را دریافت کرده اند که دستگاه و سیستم های قبلی فاقد این خواص هستند . به عنوان مثال ترمینال رطوبت ساز موجود در کنترل دستگاه های جوجه کشی به قدری حساس و دقیق است که توانایی تحمل جریانی مانند 40 آمپر را دارد . نکته مهمی که در این جا قابل ذکر است این است که این کنترلر دستگاه جوجه کشی می تواند در واقع هر نوع رطوبت ساری را که برای دستگاه جوجه کشی می باشد را کنترل کند . اکثر کنترلر های دستگاه های جوجه کشی رطوبت سازشان جریانی حدود 2 آمپر را دارد که این مقدار بسیار کم است اما این مورد را هیچ وقت فراموش نکیند که حتی همین رطوبت ساز کم مصرف ممکن است به دلیل اختلالاتی جریان های زیادی را مصرف کند و قطعاتی که ضعیف هستند و توانایی زیادی ندارند به راحتی اسیب ببینند که این موضوع خود سبب می شود تا شما هزینه های اضافی زیادی را متحمل شوید بنابراین زمانی که شما این دستگاه را که تحمل جریان 40 آمپری را دارد از شرکت دام و طیور خریداری کنید مطمن هستید که چنین مشکلاتی برای شما پیش نمی آید .
شرکت دام و طیور برای تولید این محصول از بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین قطعات استفاده کرده است و بهترین گروه و واحد مهندسی در حین تولید این دستگاه نظارت های کافی و لازم را داشته اند . دستگاه کنترلر زمانی بی مصرف و بلا استفاده می شود که توانایی این را نداشته باشد که خروجی های خوبی را ارائه کند که این موضوع سبب می شود تا هزینه های زیادی را برای مصرف کننده این دستگاه ایجاد می کند .
خرید کنترل دستگاه جوجه کشی از شرکت دام و طیور کاشان
شرکت دام و طیور کاشان با راه اندازی فروشگاه اینترنتی این امکان را برای شما فراهم آورده است تا شما انواع محصولات و ماشین آلات و تجهیزات این مجموعه را مشاهده کنید و دستگاه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید . شما با مشاهده نماد الکترونیکی این شرکت با خیالی آسوده می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری . کارشناسان این مجموعه همواره در تلاش هستند تا پاسخگوی شما عزیزان به نحوه احسن باشند . جهت ارتباط و مشاوره با پشتیبان شرکت دام و طیور با شماره های زیر تماس بگیرید .
واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  دستگاه جوجه کشی 84 عددی بلدرچین دماوند
•  خرید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک
•  همه چیز مورد انتخاب دستگاه جوجه کشی خوب
•  معرفی انواع دانخوری موجود در بازار ایران
•  جوجه کشی صحیح با راندمان بالا
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان