فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور

فروش دانخوری های اتوماتیک بشقابی برای انواع طیور

شرکت دام و طیور یکی از بزرگ ترین شرکت های تولید کننده مکمل های پروتینی و پیش مخلوط های دام و طیور می باشد که در زمینه های مختلف دیگری مانند سیستم های نگهداری و ماشین و آلات و تجهیزات دام و طیور نیز فعالیت می کنند و تا کنون توانسته است نیاز خیلی از مشتریان را نیز برآورده سازد . برخی از محصولات این شرکت که مربوط به بخش خوراک طیور می باشند عبارت اند از : دانخوری بشقابی ، دانخوری سطلی لبه دار ، دانخوری جوجه بلدرچین ، دانخوری کوچک مینی و ... که این ها تنها بخشی از محصولات شرکت دام و طیور می باشد .

 

معرفی برترین دانخوری های اتوماتیک بشقابی طیور
یکی از جدیدترین و به روز ترین سیستم ها در رابطه با طیور ، سیستم دانخوری بشقابی می باشد  که یکی از انواع دانخوری اتوماتیک است که در اشکال مختلف و گوناگونی نظیر بیضی و پروانه ایی می باشد .  این سیستم به گونه ایی کار می کند که توزیع دان ها در دانخوری ها از طریق یک لوله با قطر 45 میلی متر که داخل آن یک فلز حلزونی به طول سالن قرار داده است می باشد که این سیستم به وسیله یک موتور گیربکس چرخوانده می شود و دان هایی را که در یک مخزن با ظرفیت 100 کیلوگرم می باشند را به سمت بشقاب دانخوری ها هدایت می کند و زمانی که بشقاب دانخوری آخری پر شد سنسوری که متصل به دستگاه است عمل می کند و الکترو موتور را متوقف می کند .
در قسمت های مشخصی از این لوله ( بشقاب های دانخوری در سیستم دانخوری اتوماتیک از یکدیگر 80 سانت فاصله دارند ) حفره هایی قرار گرفته است که از قسمت می توانید میزان دان های ورودی به بشقاب های دانخوری را تنظیم کنید و  هر بشقاب دانخوری را به 14 قسمت مساوی تقسیم کرده اند که به این وسیله 14 مرغ همزمان با یکدیگر خوراک مصرف می کنند .
سیستم دانخوری بشقابی اتوماتیک مخصوص گروهی از طیور نیستند یعنی هم برای طیوری که پرورش می یابند و هم برای جوجه هایی که در قفس پرورش می یابند می توان استفاده کرد . مواد و خوراک مختلفی می تواند توسط سیستم دانخوری اتوماتیک در بشقاب های دانخوری منتقل شود ، خوراکی مانند مش ، آردی ، پلت و .... که جزء خوراک طیور ها به حساب می آیند .


اگر بخواهیم برخی از ویژگی ها و مزیت سیستم دانخوری اتوماتیکی بشقابی بیان کنیم باید بگوییم که :
1- در سیستم دانخوری اتوماتیک بشقابی ، خوراک طیور با آلودگی های محیطی که شامل کود ، پر و دیگر زاید طیور ارتباط ندارد و در واقع آلوده نمی شوند .
2- از آن جایی که این دستگاه قابلیت دارد تا خوراک را به صورت یکسان بین طیور تقسیم کند سبب شده است تا ضریب تبدیل غذایی خوراک در جوجه گوشتی افزایش پیدا کند .
3- سیستم دانخوری اتوماتیک به گونه ایی طراحی شده است که امکان ورود دان به هر بشقاب دانخوری متناسب با هر سن طیور را دارد .
4- به دلیل به کار رفتن سیم بکسل و وینچ برای تنظیم ارتفاع در سیستم های دانخوری بشقابی ، مرغداران عزیز به راحتی می توانند ارتفاع ظرف های دانخوری را بر حسب سن گله پرورشی تنظیم کنند که این سیستم بسیار راحت تر از دانخوری های سطلی و یا دانخوری های رنجیره ایی می باشد .
5- هزینه سرویس و نگهداری دانخوری های اتوماتیک بشقابی خیلی کمتر از دانخوری های سطلی و زنجیره ایی می باشد و همچنین استهلاک آن ها نیز کمتر است و مرغداران خیلی آسان می توانند از دانخوری های بشقابی استفاده کنند .
6- به دلیل این که دان خوری ها توسط مخزنی بزرگ از ابتدای سال تامین می شوند دیگر ضایعات زیادی از نظر دان ایجاد نمی شود .
نکته قابل ذکری که در این جا باید به آن اشاره کنیم این است که هزینه اولیه دانخوری های بشقابی از دانخوری های سطلی و یا دانخوری های زنجیره ایی بیشتر است اما این موضوع سبب نمی شود تا ویژگی ها و مزایا آن ها دیده نشود .


مشخصات دانخوری های بشقابی اتوماتیک
طیوری که می توانند از این دستگاه استفاده کنند شامل کبک ، مرغ ، بلدرچین ، بوقلمون ، جوجه می باشد و همچنین سیستم دانخوری بشقابی تعدادی محدودی ندارد و به حالت اتوماتی می باشد .


فروش دانخوری های اتوماتیک بشقابی برای انواع طیور  از شرکت دام وطیور
شما مرغداران عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین شرکت دام و طیور انواع دانخوری های این مجموعه را مشاهده و هر کدام که مدنظر شما بود را به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دهید . همچنین می توانید برای مشاوره کرده و پشتیبانی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید .
واحد مشاوره و سفارشات : 09131616534 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  فروش انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی در ظرفیت های مختلف
•  قیمت و خرید دستگاه جوجه کشی 56 تایی مدل داتیکس
•  آموزش جوجه کشی از قرقاول با دستگاه جوجه کشی
•  مزیت استفاده از غذای خشک سگ جونیور
•  دستگاه جوجه کشی باکیفیت بالا و درجه یک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان