فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

عوامل موثر بر تخمگذاری بلدرچین

دانستنی های مهم درمورد بلدرچین تخمگذار

تخمگذاری صحیح بلدرچین ها روی اصول و به صورت یکنواخت به عوامل زیادی بستگی دارد که می توان آن را به دو بخش عمده عوامل موثر در تخمگذاری بلدرچین قبل از دوره تولید و عوامل موثر بر تخمگذاری بلدرچین حین دوره تولید تقسیم بندی نمود .

عوامل موثر بر تخمگذاری بلدرچین قبل از شروع دوره تولید :
یک هچ ناموفق می تواند صدمات زیادی به بلدرچین های تولیدی آن وارد کند که مهم ترین علت آن می تواند از دست دادن آب باشد و همچنین در جوجه های یک روزه عدم دسترسی صحیح جوجه به آب می تواند باعث دی هیدراته شدن جوجه ها شود و این کم آبی بدن صدمات جدی به اندام های بلدرچین ها وارد خواهد کرد .
گروه دام و طیور برای رفاه حال مشتریان گرامی اقدام به عرضه و فروش دستگاه جوجه کشی با کیفت بلدرچین دماوند می نماید که شما می توانید با مراجعه به بخش تجهیزات مرغداری شاخه دستگاه جوجه کشی در وب سایت دام و طیور دستگاه جوجه کشی خود را انتخاب و پس از کسب اطلاعات جامع از آن با گارانتی معتبر خریداری نمایید .

جیره غذایی :
مهم ترین عامل بر تخمگذاری بلدرچین ها استفاده از دان بلدرچین با کیفیت بالا می باشد . یک دان بلدرچین خوب تمامی موارد مورد نیاز بدن پرنده را در اختیار آن می گذارد و در اندازه ی درستی پلیت و یا مش شده است . حتما در مصرف دان بلدرچین به تاریخ مصرف آن توجه نمایید زیرا بهترین دان بلدرچین نیز در صورت فساد می تواند عامل صدمات جدی و حتی تلفات باشد .
توجه به این نکته خالی از سود نیست که بهتر است دان بلدرچین را در سه الی چهار دفعه در اختیار طیور قرار دهید . مصرف دان بلدرچین ها در هر روز حداکثر 30 گرم می باشد بنابراین از قراردادن میزان اضافه تر دان بلدرچین در اختیار آن ها خودداری نمایید تا از چاقی ، بیماری پرولاپس و در نتیجه آن افت تخمگذاری بلدرچین جلوگیری شود .
گروه تولیدی دام و طیور با بیش از یک دهه فعالیت موفق در زمینه تولید انواع خوراک برای مرغ ، بلدرچین ، کبک و ... و انواع کنسانتره های دامی سابقه ای درخشان در زمینه تولید خوراک بلدرچین تخمگذار می باشد که شما می توانید با مراجعه به بخش خوراک طیور فروشگاه دام و طیور دان بلدرچین تخمگذار مناسب و آنالیز شده خود را دریافت نمایید .

آب در جیره غذایی بلدرچین :
وجود آب کافی با درجه حرارت مناسب یکی از ملزومات مهم پرورش بلدرچین است و عدم وجود آب و یا دسترسی ضعیف به آب برای بلدرچین ها می تواند باعث ایجاد وقفه در تخمگذاری بلدرچین و یا حتی تلفات سنگین در گله شود . بنابراین استفاده از یک آبخوری مناسب نوع و نژاد بلدرچین ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
شما می توانید بهترین آبخوری بلدرچین دستی و یا بهترین آبخوری بلدرچین اتوماتیک خود را از میان آبخوری های بلدرچین موجود در بخش آبخوری طیور فروشگاه دام و طیور تهیه نمایید .

هوای سالن و تأثیر آن بر تخمگذاری بلدرچین ها :

تهویه صحیح سالن و اکسیژن رسانی کافی باعث آن خواهد شد که بلدرچین ها کمتر با مشکلات و بیماری های تنفسی رو به رو شوید و تولیدات منظم و بهتری داشته باشید . دمای یکنواخت در تولید تخم توسط بلدرچین بسیار مهم است و استرس دمایی می تواند دلیل توقف تخمگذاری بلدرچین باشد .

تأثیر نور بر تخمگذاری بلدرچین :
نور دهی مناسب تأثیر جدی و مثبت بالایی بر روند تخمگذاری بلدرچین ها دارد به صورتی که 16 الی 18 ساعت نور باعث تسریع تخمگذاری بلدرچین خواهد بود .

قفس بلدرچین :
استفاده از یک قفس بلدرچین مکانیزه اصولی می تواند باعث فعالیت های بلدرچین ، جمع آوری سریع کود از زیر پای پرنده ، جمع آوری مکانیزه تخم ها ، در اختیار قرار گرفتن آب به صورت مداوم و خوراک دهی یکنواخت شود گه همه این ها می تواند زمینه را برای راحتی بلدرچین و در نتیجه افزایش ضریب تخمگذاری آن باشد .
گروه دام و طیور عرضه کننده اصلی انواع قفس بلدرچین اصولی با بالاترین کیفیت و به صورت تمام مکانیزه و نیمه مکانیزه می باشد که شما توانید با صرف کمترین هزینه و همچنین دریافت خدمات مشاوره رایگان از کارشناسان گروه دام و طیور قفس بلدرچین خود را خریداری نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اهمیت استفاده از آبخوری و دانخوری در مرغداری
•  فروش انواع آبخوری طیور
•  جی اس ام جوجه کشی چیست و چگونه کار می کند؟
•  انواع غذای سگ
•  جوجه کشی کبک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان