فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند

خرید دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک

با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک وارد بازار شد که تمامی اقدامات لازم موفق را به درستی برای شما انجام می دهد و شما بدون این که هیچ گونه دردسری داشته باشید می توانید گزارش و فعالیت های آن را بررسی کنید . دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند یکی از این نمونه ها می باشد . این دستگاه جوجه کشی اتوماتیک از جنس بدنه محکم ، تهویه بهینه ، شیشه دوجداره و ... تشکیل شده است .

مشخصات دستگاه جوجه کشی 926 عددی بلدرچین دماوند :
از این دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک در مصارف صنعتی با ظرفیت بالا استفاده می شود . وزن دستگاه جوجه کشی به 105 کیلوگرم می رسد و ابعاد آن در 68 * 82 با ارتفاع 207 سانتی متری می باشد . درون دستگاه یک حسگر به نام NTC وجود دارد که جهت اندازه گیری و محاسبه دمای تر و خشک داخل دستگاه جوجه کشی در نظر گرفته شده است .همراه کالا یک دفترچه راهنما ، سی دی های آموزشی ، 11 عدد سبد برای هچر ، بخار سوز التراسونیک و 22 عدد شانه مخصوص مرغ ، غاز و اردک وجود دارد که هنگام تحویل دستگاه به مشتریان عرضه خواهد شد .
مزایای دستگاه جوجه کشی دماوند : جنس بدنه محکم و مقاوم از فلز ، شیشه دوجداره ، امکان کنترل و گزارش گیری با موبایل و اتصال با کامپیوتر ، قیمت بسیار پایین و مناسب ، قابل استفاده برای تمامی پرندگان و ...

رعایت موارد زیر در اتصال به دستگاه جوجه کشی اتوماتیک
یک سری نکات و اقدامات لازم است که قبل از استفاده از دستگاه رعایت و انجام شود که شامل ضد عفونی کردن دستگاه قبل از استفاده ، ضد عفونی و تمیز کردن تخم های نطفه دار می باشد تا از انتقال بیماری به جوجه های یک روزه که بسیار ضعیف هستند جلوگیری شود . حتما دستگاه را در جایی قرار دهید که هوا و اکسیژن در جریان باشد و از گذاشتن دستگاه در محیط های بسته خودداری فرمایید همچنین دستگاه جوجه کشی را در فضاهای خیس و دارای رطوبت و مکان هایی که مستقیما با نور خورشید ارتباط دارند قرار ندهید . اگر برای ارتباط با دستگاه از سیم کارت های اعتباری استفاده می کنید اعتبار سیم کارت را هر از گاهی چک کنید و هیچ گاه نگذارید که شارژ و اعتبار سیم کارت اعتباری تمام شود .

راه اندازی دستگاه جوجه کشی 926 تایی
قبل از استفاده از هر دستگاهی باید علم استفاده از آن را بدانید پس قبل از این که دستگاه جوجه کشی را راه اندازی کنید لازم است که دفترچه راهنما را با دقت بخوانید . پس از این که محل قرار گیری دستگاه را مشخص و تعیین کردید اتصالات را مورد بررسی قرار دهید و سپس دستگاه را با توجه به تخم نطفه دار پرنده ای که قصد دارید از آن جوجه کشی کنید تنظیم کنید سیم کارت دائمی و یا اعتباری را بر روی جی اس ام قرار دهید تا گزارش های لازم از فعالیت دستگاه جوجه کشی دماوند به شما ارسال شود . پس از این که دمای دستگاه ثابت شد تخم های نطفه دار را درون دستگاه قرار دهید و به صورت برنامه ریزی طی دوره ای فعالیت های دستگاه را چک و بررسی کنید .

جهت خرید دستگاه جوجه کشی تمام اتوماتیک می توانید به وبسایت دام و طیور مراجعه کنید و این دستگاه را با پایین ترین قیمت ممکن و کیفیت بالا خریداری کنید . همانطور که گفته شد به همراه این دستگاه دفترچه راهنما و برگه گارانتی 5 ساله نیز به مشتریان عرضه خواهد شد .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  صفر تا صد جوجه کشی کبک
•  کنسرو گربه و اطلاعات لازم برای خرید آن
•  بهترین دان جوجه باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
•  خرید دستگاه جوجه کشی اتوماتیک
•  نظافت و شستشو کردن تخم نطفه دار
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان