فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی

تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی

امروزه استفاده از دستگاه های جوجه کشی توانسته مورد استقبال بسیاری از افراد قرار بگیرد. جوجه کشی یکی از شغل های پرطرفدار و پردرآمد در ایران شناخته شده است. همانطور که می‌دانید برای جوجه کشی باید از دستگاه جوجه کشی استفاده کنیم. برخی افراد بر این باورند که می توان از روش های طبیعی هم جوجه کشی را انجام داد. در پاسخ به آنها باید بگوییم که در روش های طبیعی زمان زیادی صرف می شود و نیاز به مهارت و تخصص در این زمینه دارد.

استفاده از دستگاه جوجه کشی می تواند در زمان شما صرفه جویی کند و باعث افزایش راندمان جوجه کشی می شود. به همین خاطر برخی افراد مایل هستند تا برای خرید دستگاه جوجه کشی از تجربیات سایر کاربران استفاده کنند تا بهترین دستگاه را خریداری کنند. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله به تجربیات مشتریان در مورد خرید انواع دستگاه جوجه کشی بپردازیم تا برخی ابهامات شما عزیزان را برطرف کنیم.

 

تجربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی خانگی

اگر بخواهیم در مورد تحربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی خانگی صحبت کنیم، باید بگویی که این دستگاه ها به دلیل اینکه کوچک هستند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. بسیاری از افراد بر این باورند که دستگاه جوجه کشی خانگی می تواند برای افرادی که تازه می خواهند در زمینه ی جوجه کشی فعالیت کنند مناسب است. این دستگاه ها به گفته مشتریان به دلیل دارا بودن از کیفیت و قیمت مناسب می تواند انتخاب بسیار خوبی باشد. همچنین بازدهی خوبی دارد. برخی افراد گفتند که به دلیل اینکه دستگاه جوجه کشی باید در یک مکان ثابت باشد و دما و رطوبت آن یکسان باشد. به همین دلیل خرید دستگاه جوجه کشی خانگی فضای زیادی را اشغال نمی کند و می تواند در یکی از اتاق های منزل شما قرار بگیرد، اما باید توجه داشته باشید که دمای آن محیط به صورت ثابت باشد.

 

تجربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی

اگر بخواهیم در مورد تجربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی صحبت کنیم، باید بگوییم که این ماشین ها از سایز بسیار بزرگی برخوردار است و اولین سایز آن می تواند 3000 تخم نطفه دار را پشتیبانی کند. از بهترین قابلیت های این ماشین جوجه کشی بزرگ سیستم ستر و هچر همزمان آن است. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی می بایست یک فضای بزرگی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید. این دستگاه ها به دلیل اینکه دارای گارانتی 1 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش هستند توانستند رضایت بسیاری از مشتریان را کسب کنند. همچنین باید بگوییم که این دستگاه های پرکاربرد به سایر کشور ها از جمله عراق، آذربایجان، ترکیه، افغانستان و بسیاری از دیگر کشور ها صادر می شود. پس این موضوع نشان دهنده ی قدرت و کیفیت بالای دستگاه های جوجه کشی ایرانی است.

 

تجربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی دستی و اتوماتیک

اگر بخواهیم در مورد تجربیات مشتریان در مورد خرید دستگاه جوجه کشی دستی و اتوماتیک صحبت کنیم. باید بگوییم که نظرات افراد برای این دو نوع دستگاه متفاوت است. برخی کاربران بر این باورند که استفاده از دستگاه جوجه کشی دستی می تواند کاربردی و مفید باشد، به دلیل اینکه خود به تنهایی می توانند دما و رطوبت و سایر امکانات را تنظیم کنند. اما باید بگوییم که استفاده از دستگاه جوجه کشی دستی برای افرادی مفید است که در این حوزه فعالیت داشته اند و دارای تجربه کاری هستند. اما برخی افراد نیز بر این باورند که استفاده از دستگاه جوجه کشی اتوماتیک برای آنها می تواند کاربردی باشد. به دلیل اینکه تمامی امکانات از جمله دما و رطوبت به صورت اتوماتیک تنظیم می گردد و دیگر شما دغدغه ی تنظیم دستگاه را نخواهید داشت. اما نکته ای که در این میان باید به آن توجه داشته باشید این است که اگر بخواهید تخم های نطفه دار خود را از مرغ به پرندگان زینتی تغییر دهید، می بایست دما و رطوبت را نیز در دستگاه جوجه کشی اتوماتیک تغییر دهید. در این میان برخی از مشتریان به قیمت دستگاه جوجه کشی اتوماتیک می پردازند. باید بگوییم که این دستگاه ها به دلیل اینکه از تنظیمات اتوماتیک برخوردارند و در واقع تکنولوژی آنها برتر از نوع دستی است، پس قیمت بالاتری نیز دارد.

 

خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی

به دلیل استفاده از قطعات بسیار با کیفیت در دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی، کاربران بسیاری به خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی اطمینان می کنند. باید بگوییم که حتی اگر شما هیچ گونه اطلاعات فنی و تخصصی در مورد جوجه کشی ندارید، توانایی این را خواهید داشت که از تخم های نطفه دار با استفاده از دستگاه جوجه کشی، جوحه کشی کنید. بهره مندی از هوش مصنوعی باعث شده تا نیاز به تغییرات فنی نداشته باشید و بتوانید به راحتی از دستگاه خود استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی دام و طیور عرضه کننده ی انواع دستگاه جوجه کشی با بهترین قیمت و کیفیت موجود در بازار است. تمامی دستگاه هایی که در فروشگاه اینترنتی ما به فروش می رسند دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است، که این موضوع باعث شده کاربران زیادی به ما اطمینان کنید و با خیال راحت خرید خودشان را ثبت کنند. هدف تیم ما نشاندن لبخند رضایت بر روی لبان شما است.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  کسب درآمد از طریق دستگاه جوجه کشی
•  اصول جوجه کشی و پرورش شترمرغ
•  دانخوری ناودانی مرغ
•  روش‌های نوین برای زیادشدن شیر در گاوها
•  آموزش پرورش قرقاول در فضای کوچک
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان