فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

قیمت آبخوری جوجه یکروزه

قیمت آبخوری جوجه یک روزه

یکی از لوازم و تجهیزات بسیار مهمی که وجود آن در سالن های مرغداری به جهت پیشگیری از تلفات و مرگ گله در پرورش پرندگان بسیار حائز اهمیت است، آبخوری جوجه می باشد. این مساله به علت سن حساس جوجه ها و اهمیت دسترسی راحت و آسان آن ها به آب بسیار در سلامت آن ها بسیار موثر است.  در همین راستا مقاله ای را در باب قیمت آبخوری جوجه یکروزه ارائه نموده ایم که به واسطه آن می توانید از ویژگی ها و خصوصیات این محصول علاوه بر قیمت آن نیز مطلع شوید.


قیمت آبخوری جوجه یکروزه

وجود آبخوری جوجه یک روزه در یک سالن مرغداری از ضروریات است که به واسطه آن می توان از شیوع بسیاری از بیماری ها و تلفات گله پیشگیری نمود. چرا که نبود ظرف آبخوری جوجه مرغ علاوه بر عدم دسترسی آسان پرنده به آب، سبب بروز انواع باکتری ها، قارچ، جلبک و ویروس ها در ظروف غیر استاندارد می شود. چرا که ظرف های غیر استاندارد به دلیل برخورداری از مواد اولیه نامرغوب و غیر قابل شستشو و حفره های میکروسکوپیک سبب تجمع این گونه آلودگی و ویروس ها در ظرف می شود. هم چنین می توان تخلیه فضولات پرندگان و بقایای غذا درون ظرف آب سبب مکانی مناسب برای رشد و نمو میکروارگانیسم ها می شود. علاوه بر آن عدم امکان تابش نور به ظرف آب به دلیل نداشتن کیفیت مناسب و مقاوم و از رفع آلودگی ها نیز از دیگر مشکلات ظروف غیر استاندارد است که تمامی این مشکلات با استفاده از ظرف آبخوری استاندارد جوجه یک روزه حل و برطرف می گردد.

آبخوری مناسب برای جوجه یک روزه، آبخوری نیم لیتری است که از قابلیت آویزان شدن نیز برخوردار است. آبخوری نیم لیتری یک نوع آبخوری دستی است که بسیار مناسب برای جوجه های یک روزه برای به کارگیری در سالن های کوچک و فضاهای محدود با جمعیت پایین پرندگان است. از مزایای استفاده از این نوع آبخوری می توان به خرهای قفل شونده، زائده های نگهداره آبخوری حین آبگیری، سایز کوچک، قیمت مقرون به صرفه و جنس بدنه مقاوم اشاره داشت که در سهولت کارآیی و هزینه های کاربر بسیار موثر است.

اصولا در نگهداری آبخوری به جهت دوام بیش تر و کاربری مناسب باید اصولی چون نظافت دوره ای شامل تعویض آب، ضد عفونی کردن ظروف و تمیز کردن و رفع فضولات و اضافات غذا داخل ظرف آبخوری رعایت گردد. البته به منظور جلوگیری از ریختن فضولات توسط پرنده به داخل ظرف می توان آن را با توجه به قد جوجه ها تنظیم و آویزان نمود.

آبخوری های عموما در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید می شود که پر و خالی شدن آن به صورت اتوماتیک و خودکار بدون نیاز به دخالت کاربر صوت می پذیرد. تفاوت قیمت آبخوری مرغ و جوجه در بین تنوع بالای محصولات موجود در بازار سبب شده تا افراد با توجه به نیاز و بودجه خود به تهیه و خریداری این محصول بپردازند. از بین محصولات می توان مناسب ترین قیمت آبخوری اتوماتیک مرغ را به قیمت آبخوری نیپل اشاره داشت که علاوه بر آن از کارآیی بسیار مناسبی نیز شامل تنظم ارتفاع با توجه به قد پرنده اشاره داشت. با مراجعه به فروشگاه دام و طیور می توانید به انواع قیمت آبخوری پرنده یک روزه و بالغ دسترسی یابید.


خرید آبخوری جوجه یک روزه

به منظور تهیه و خریداری آبخوری جوجه یک روزه می توانید به فروشگاه اینترنتی دام و طیور مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده تنوع بالایی از لوازم و تجهیزات مرغداری و پرورش طیور مختلف است که متقاضیان با توجه به نیاز خود می توانند بدان مراجعه نموده تا از محصول مورد نظر خود با کاربری مناسب و هزینه متناسب با بودجه خود بهره مند گردند. امکان خرید آبخوری جوجه یک روزه با قیمت تولیدی توسط این وب سایت فروشگاهی به صورت مستقیم و بی واسطه برای مشتریان فراهم می باشد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انواع آبخوری اتوماتیک
•  قیمت دان مرغ به چه چیز هایی بستگی دارد ؟
•  ارزان ترین دستگاه جوجه کشی کدام است؟
•  در کارخانه ی جوجه کشی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟
•  چطور میتوانیم دستگاهی مناسب برای جوجه کشی تهیه کنیم ؟!
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان