فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

چگونه با دستگاه جوجه کشی در منزل کسب درآمد کنیم؟

دستگاه جوجه کشی خانگی

ما می توانیم با به کار گیری مهارت هایمان در منزل کسب درآمد کنیم. در شرایط کنونی، بسیاری از افراد هستند که از این پیشنهاد استقبال کرده و در منزل خود علاوه بر درآمد در بیرون از خانه، کسب درآمد کرده اند و تا کنون نیز از کار خود رازی بوده اند. به دلیل آسان بودن و پول زیاد در کسب و کار های خانگی بیشتر افراد این نوع شغل را به کار گرفته اند تا کمک خرج خانواده شان باشند.یکی از راه های کسب درآمد در منزل با سرمایه گزاری نسبتا کم استفاده از دستگاه جوجه کشی می باشد. برخی افراد هستند مخصوصا روستاییان عزیز کشورمان، که همواره حامی حیوانات بوده اند و به بقای آن ها کمک می کنند. کسانی که علاقه شدیدی به پرندگان دارند، این افراد همانطور که گفتیم با به کار گیری مهارت هایشان اقدام به راه اندازی و سودآوری در زمینه پرورش پرندگانی چون مرغ و بلدرچین کرده اند. راه اندازی سیستم جوجه کشی برای پرندگان زینتی نیز از پیشنهادات ما می باشد که برخی افراد با سیاست، از سود آن بهره مند شده اند. افراد می توانند شغل جوجه کشی را به عنوان شغل دوم و پاره وقت نیز در نظر بگیرند. برخی با هوشیاری و خوش فکری خود اقدام به پرورش و تکثیر پرندگان ارزشمندی مثل طوطی و عروس هلندی کرده اند.پرورش پرندگان با دستگاه جوجه کشی نیازمند آموزش و دانش مربوط به آن می باشد که ما به شما عرض خواهیم کرد.

 

دستگاه جوجه کشی خانگی
اول از همه باید انتخاب کنید پرسود ترین پرورش پرنده در بازار کدام هستند و بازار فروش پرندگان را بسنجید. برای حمل نطفه پرنده گان باید حواستان باشد از مکان های دور تهیه نکنید زیرا کوچک ترین ضربه باعث مرگ نطفه می شود همچنین دمای محیط نگهداری تخم نطفه دار نیز باید تنظیم باشد که با خرید دستگاه های جوجه کشی این کار به راحتی امکان پذیر است. نکته اینجاست که تخم نطفه دار پرنده نباید کمتر از یک هفته سن داشته باشد و گرنه به جوجه تبدیل نخواهد شد. بعد از تهیه نطفه ما به یک دستگاه جوجه کشی خانگی با کیفیت نیاز مند هستیم، سایت دام و طیور برای مشتریان خود امکان خرید انواع دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی را فراهم کرده تا با خرید دستگاه جوجه کشی ارزان قیمت به راحتی به نتیجه مورد نظر خود برسند.

دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3: ماشین جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور یکی از محصولات حرفه ای برای پرورش انواع تخم نطفه دار پرندگان می باشد که ظرفیت آن 40 عدد تخم نطفه دار مرغ، 70 عدد تخم نطفه دار بلدرچین، 30 عدد تخم نطفه اردک و... می باشد. این دستگاه  به دلیل کوچک بودن، حجم زیادی از خانه را اشغال نمی کند و می توانید در هر قسمتی از خانه آن را قرار دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک این محصول مراجعه کنید.

دستگاه جوجه کشی 672 عددی درنا 3: این ماشین جوجه کشی یکی از محصولات صنعتی سایت دام و طیور می باشد که امکان تولید 672 تخم نطفه دار مرغ، 153 تخم نطفه دار بلدرچین، 400 تخم نطفه دار بوقلمون، 1024 تخم نطفه دار کبک، 400 تخم نطفه دار غاز، 400 تخم نطفه دار قو را دارد. برای اطلاع بیشتر می توانید از دستگاه جوجه کشی درنا دیدن کنید. معرفی این دستگاه ها با کیفیت جوجه کشی به شما کمک خواهد کرد تا با بهترین نتیجه ها رو به رو شوید. با مراجعه به این محصولات و محصولات پیشنهادی از قیمت دستگاه جوجه کشی نیز مطلع شوید. قیمت های متنوع در فروشگاه دام و طیور برای دستگاه جوجه کشی گذاشته شده است با توجه به نوع کار و هدف شما، قیمت دستگاه جوجه کشی نیز متفاوت است. توجه داشته باشید که موفقیت شما بستگی به انتخاب شما در دستگاه جوجه کشی با کیفیت دارد که سایت دام و طیور شامل انواع دستگاه های جوجه کشی جدبد و با کیفیت می باشد.

فروش دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی

بعد از تهیه دستگاه جوجه کشی، شما باید یک ناظر خوبی باشید برای نظارت بر دستگاه و عملکرد آن بر روی تخم نطفه دار!! برخی دستگاه ها کاربردی تر هستند و دارای امکانات بیشتری اند برای مثال برخی دستگاه ها دارای سیستم اتوماتیک بوده و رطوبت را خود به خود کنترل می کند و برخی دستگاه ها نیز دائما باید چک شوند.برای اطمینان شما می توانید هر 3 الی 4 ساعت آن دستگاه را چک کنید. نکته مهم در مراحل آخر جوجه کشی اینجاست که باید دما، رطوبت و چرخش تخم ها را کنترل کنید.

خرید دستگاه جوجه کشی از سایت دام و طیور
با خرید دستگاه جوجه کشی تمام اتومتیک بسیار زود و به راحتی به نتیجه خواهید رسید. شرکت پرتو دانه سیمرغ، انواع دستگاه های جوجه کشی کوچک خانگی و دستگاه های بزرگ صنعتی را با ضمانت 5 ساله و با قیمت تولیدی و نمایندگی به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رساند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  در کارخانه ی جوجه کشی به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟
•  آموزش ساخت دانخوری و ساخت آبخوری در خانه
•  تاثیر ویتامین بر گاو شیری
•  غذای مورد علاقه سگ چیست ؟
•  روش های تربیت سگ
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان