فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها

دستگاه جوجه کشی با کیفیت و خوب

امروزه بحث جوجه کشی از هر نوع پرنده از نوع پرندگان زینتی گرفته تا پرندگانی که به صورت گوشت و تخم آن را مورد مصرف قرار می دهیم توانسته سهم عظیمی از سود آوری را برای هموطنان در پی داشته باشد. به همین جهت فعالان در این عرصه به دنبال افزایش راندمان جوجه کشی هستند. در باب این افزایش راندمان توجه به یک سری نکات مربوط به هر پرنده الزامی می باشد که باید بسته به پرنده پرورشی آن را رعایت نمود. اما عامل مشترکی که برای همه به شکل یکسان بر روی ارتقای راندمان تاثیر دارد را می توان تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها برای جوجه کشی بیان نمود که مستلزم خرید یک دستگاه جوجه کشی با کیفیت و خوب می باشد که در ادامه می توانید به این موضوع دست پیدا نمایید و آگاهی خود را در این باب ارتقا بخشید.
  
تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها
در باب افزایش راندمان جوجه کشی باید در مرحله اول به تهیه تخم نطفه دار با کیفیت توجه نمایید تا بتوانید با قرار دادن آن در دستگاه های جوجه کشی به جوجه آوری بدون هیچ تلفاتی دست یابید. البته چند روزگی تخم ها و زمان قرار گیری آن در دستگاه نیز از عامل های مهمی است که در باب جوجه کشی باید مورد توجه قرار گیرد.
البته قبل از این کار انتخاب دستگاه جوجه کشی بر اساس ظرفیت نگهداری جوجه ها و حتی نوع جوجه کشی که به صورت صنعتی می باشد یا خانگی باید صورت گیرد. خرید بهترین مارک دستگاه جوجه کشی یکی از مطالبی است که در باب افزایش آگاهی از آن می توانید به مقاله تهیه شده در این راستا با موضوع بهترین مارک دستگاه جوجه کشی ایرانی مراجعه نمایید و به خرید بهترین دستگاه جوجه کشی دست یابید.

حال بعد از انتخاب با کیفیت ترین دستگاه جوجه کشی و تهیه بهترین تخم نطفه دار چهار شرط لازم برای تبدیل تخم به جوجه در دستگاه های جوجه کشی باید مهیا باشد که در باب آن می توان به بحث دما، رطوبت، هوا و چرخش تخم ها اشاره داشت که کل فرایند جوجه کشی بر پایه این چهار عامل انجام می گیرد.
دستگاه جوجه کشی با کیفیت و خوب دستگاهی است که بتواند این 4 شرط لازم را برای دوره جوجه کشی به صورت کامل فراهم آورد و قابلیت تبدیل تخم به جوجه را دارا باشد. امروزه این 4 شرط در دستگاه جوجه کشی به صورت اتوماتیک از طریق سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی انجام می گیرد. اما گاها در دستگاه های جوجه کشی دستی از طریق تنظیم به صورت دستی است که سیستم کنترلگر در این زمینه فعال می گردد.
توجه و کنترل این 4 عامل باید بر اساس ظرفیت دستگاه های جوجه کشی انجام گیرد که مبنای آن گنجایش تعداد تخم ها در هر دوره جوجه کشی می باشد.
از مزیت های دستگاه های جوجه کشی اتوماتیک می توان به دارا بودن سامانه جی اس ام اشاره نمود که در صورت وجود شرایط بحرانی از طریق سیستم های هوشمند شما را آگاه می سازد.
البته در کنار این عوامل توجه به کیفیت بدنه و جنس آن در دستگاه جوجه کشی را نیز می توان عاملی دانست که در باب کیفیت و سلامت جوجه ها اثر گذار می باشند. انتخاب دستگاه های جوجه کشی با بدنه ضد زنگ و مقاوم بهترین گزینه برای خرید یک چنین دستگاه هایی است که در زمینه جوجه کشی مورد استفاده قرار می گیرد.
از دیگر موضوعاتی که می توان موثر بر تاثیر دستگاه جوجه کشی در کیفیت سلامت جوجه ها بیان نمود بحث ضدعفونی نمودن و تمیز کردن به موقع این دستگاه ها است که باید در فصول مرتب و در زمان لازم انجام گیرد.
توجه به المان های ذکر شده در بالا از نکاتی است که در جوجه کشی و تضمین سلامت جوجه ها از طریق دستگاه جوجه کشی باید مورد توجه قرار گیرد تا بتوان به بالاترین راندمان بدون هیچ گونه تلفاتی دست یافت.

دستگاه جوجه کشی با کیفیت و خوب
به منظور بهره مندی از دستگاه جوجه کشی با کیفیت و خوب در زمینه جوجه کشی و سلامت جوجه ها می توانید از گروه مشاورین مجرب فروشگاه دام و طیور به کسب اطلاعات به شکل رایگان بپردازید. حتی در زمینه خرید می توانید از انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی این فروشگاه با ظرفیت های مختلف دیدن نمایید به خرید این محصولات دست یابید. خرید از این مجموعه علاوه بر خرید حضوری به صورت آنلاین نیز صورت می پذیرد. در باب قیمت دستگاه جوجه کشی با کیفیت نیز در این مجموعه توجه به فروش مستقیم و بدون واسطه را می توان مطرح کرد که قیمت مناسبی را برای فروش برای خریداران به همراه دارد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  اثر دان مرغ مادر در جوجه در آوری
•  خرید ظرف دان مرغ
•  معرفی انواع دانخوری موجود در بازار ایران
•  مراحل رشد جنین در داخل ماشین جوجه کشی
•  راهنمای خرید تخم نطفه دار مناسب برای جوجه کشی
ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان