فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد

شانه جوجه کشی ، سبد هچ ، رطوبت ساز

فروش انواع ظروف و شانه های جوجه کشی انواع پرندگان به قیمت کارخانه و قیمت عمده
فیلتر محصولات براساس
      
موجود نیست
شانه تخم کبک 64 عددی

 شانه تخم کبک 64 عددی 

18,000 تومان

موجود نیست
شانه تخم شتر مرغ

 شانه تخم شتر مرغ 

19,200 تومان

موجود نیست
شانه تخم بوقلمون

 شانه تخم بوقلمون 

19,000 تومان

موجود نیست
شانه مرغ 42 عددی

 شانه مرغ 42 عددی 

18,000 تومان

موجود نیست
شانه تخم بلدرچین 96 عددی
موجود نیست
سبد هچر پلاستیکی HB2000
موجود نیست
سبد هچر پلاستیکی HB1000
موجود نیست
رطوبت ساز فلر AH150
موجود نیست
رطوبت ساز ALP X مدل GS526
موجود نیست
رطوبت ساز دیسکی مدل T-40
موجود نیست
رطوبت ساز دیسکی مدل T-20

دستگاه های جوجه کشی با استفاده از قطعات و تجهیزات پیشرفته مختلفی، شرایط مورد نیاز جوجه کشی از تخم نطفه دار انواع طیور و ماکیان را فراهم می کنند. از جمله این تجهیزات، می توان به شانه های جوجه کشی، دستگاه های رطوبت ساز و سبد هچر اشاره کرد. تخم نطفه دار پرندگان، داخل شانه های جوجه کشی و راک های دستگاه جوجه کشی قرار گرفته و با نیرویی که توسط راک از موتور دستگاه دریافت شده، شروع به چرخش می کنند.
در واقع شانه های دستگاه جوجه کشی، وظیفه نگهداری و مراقبت از تخم نطفه دار پرندگان داخل ماشین جوجه کشی را داشته و نقش تاثیرگذاری در عملکرد دستگاه جوجه کشی دارند. در صورتی که هنگام شروع فرایند جوجه کشی، از شانه های غیر استاندارد استفاده کنید، راندمان دستگاه جوجه کشی افت کرده و شما فرایند ناموفقی خواهید داشت.

 

انواع شانه جوجه کشی

شانه های جوجه کشی انواع مختلفی دارند که با توجه به کارکرد و نیاز شما در فروشگاه دام و طیور موجود است که شامل شانه جوجه کشی سنتی، شانه جوجه کشی شاخک دار، سایزیک و راک دوار در اندازه های مختلف تولید و به فروش می رسند. البته به این نکته توجه داشته باشید که اندازه شانه دستگاه جوجه کشی با توجه به ظرفیت شانه و نوع کاربری دستگاه جوجه کشی مختلف است. انواع شانه های جوجه کشی موجود در فروشگاه دام و طیور، طبق استاندارد دستگاه های جوجه کشی و در سایز های مختلف به فروش می رسد تا هنگام خرید به مشکلی برنخورید.

البته شانه های جوجه کشی برای پرندگان مختلف دسته بندی می شوند. از جمله انواع شانه های جوجه کشی، می توان به شانه جوجه کشی بوقلمون، شانه جوجه کشی بلدرچین، شانه جوجه کشی مخصوص مرغ اشاره کرد. همچنین یکی از پرمصرف ترین و پرکاربردترین این محصولات، شانه جوجه کشی همه کاره است که برای جوجه کشی از انواع پرندگان کاربرد بسیار زیادی داشته و شما می توانید تخم نطفه دار انواع پرندگان را بدون هیچ محدودیتی داخل این شانه ها قرار دهید.


خرید اینترنتی شانه جوجه کشی

گروه صنعتی اسکندری بعنوان یکی از فعالین در حوزه تولید و فروش تجهیزات جوجه کشی، انواع تجهیزات و لوازم مورد نیاز پرورش دام و طیور شامل انواع دستگاه جوجه کشی، شانه های جوجه کشی و دستگاه های مورد نیاز پرورش طیور را تولید کرده و به فروش می رساند.
فروشگاه دام و طیور با فروش مستقیم کلیه محصولات خود از درب کارخانه تولیدی، در تلاش است تا بهترین قیمت موجود در بازار را برای کلیه محصولات خود تعیین نماید. در همین راستا قیمت شانه های جوجه کشی موجود در این فروشگاه، بسیار مناسب تر از سایر فروشگاه ها در نظر گرفته شده است. اگر قصد خرید اینترنتی شانه جوجه کشی دارید، می توانید با بررسی قیمت شانه های جوجه کشی و کیفیت هر محصول، به صورت اینترنتی خرید نمایید.
همچنین اگر قبل از خرید، قصد مشاوره گرفتن دارید، با تماس با واحد فروش، به صورت رایگان در مورد تمامی کالا های موجود در سایت مشاوره دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نمایید. همچنین سبد هچر جوجه کشی و دستگاه های رطوبت ساز با قیمت مناسب موجود است.

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان