فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد
دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی

دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی

مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی محصول

• جنس بدنه : ورق های PVC یکپارچه، ضخیم و مقاوم

• ساختار کلی بدنه : هایژنیک، ایزولاسیون 100 درصد، کاملا قابل شستشو

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : ورق های PVC، لاستیک میانی شاسی و بدنه، رزین درب، نورگیر دو جداره، پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های مثلثی بیرونی و داخلی، کرنر های U شکل، شاسی آلومینیومی

• توضیحات : لاستیک مابین بدنه و شاسی، ریزین هوابند مابین درب و بدنه، پایه های انعطاف پذیر و نشکن، 2 عدد دریچه هوا قابل تنظیم (ونتیلاتور)، پیچ های هوابند، درب چفت شونده

• جنس بدنه : ورق های PVC یکپارچه، ضخیم و مقاوم

• ساختار کلی بدنه : هایژنیک، ایزولاسیون 100 درصد، کاملا قابل شستشو

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : ورق های PVC، لاستیک میانی شاسی و بدنه، رزین درب، نورگیر دو جداره، پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های مثلثی بیرونی و داخلی، کرنر های U شکل، شاسی آلومینیومی

• توضیحات : لاستیک مابین بدنه و شاسی، ریزین هوابند مابین درب و بدنه، پایه های انعطاف پذیر و نشکن، 2 عدد دریچه هوا قابل تنظیم (ونتیلاتور)، پیچ های هوابند، درب چفت شونده

کد محصول
موجود است وضعيت موجودی
5,200,000 تومان 
 

مقدار : 1 کیلوگرم

محصول ویدئو ندارد
راهنمای خرید محصول شرایط عودت محصول

در بین برندهای متنوع دستگاه های جوجه کشی در ایران، برند اسکندری از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهایی است که به علت فروش بالا همواره در حال بروزرسانی محصولات خود می باشد. دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی ورژن جدیدی از محصولات قبلی است که با بروزرسانی آن به کیفیت و دقت و دوام آن حدود چندین برابر اضافه گشته است. افزایش 95 درصدی راندمان، افزایش قدرت و دقت برد جوجه کشی آن، فراهم ساختن قابلیت جوجه کشی از هر پرنده ای با با هر نوع نژادی برای کاربر، امکان ذخیره اطلاعات دوره جوجه کشی قبلی تا شصت روز از مهم ترین ویژگی های افزوده شده به این دستگاه جوجه کشی اسکندری خانگی می باشد. هم چنین از جمله مواردی که در رابطه با آن ها در ادامه صحبت خواهد شد می توان به بدنه فوق العاده مقاوم در برابر ضربه و پوسیدگی، درزگیری و عایق بندی دقیق، شاسی های آلومینیومی و آنادایز شده، وجود سه سنسور حساس جوجه کشی از تخم تمامی پرنده های اهلی و زینتی، دریچه هوای قابل تنظیم، شانه های همه کاره و مقاوم از جنس  ABS، سیستم ستر و هچر همزمان جهت برخورداری از فرآیند جوجه کشی بدون وقفه اشاره داشت.

بررسی تخصصی ماشین جوجه کشی 126 عددی گروه صنعتی اسکندری
بردهای جوجه کشی JDR تولید گروه صنعتی اسکندری از سری تولیدات اولیه این گروه است که در سال 2019 با تغییراتی که روی آن انجام دادند سری JDR 950 تولید و ارائه گشت که تحول عظیمی در سیستم جوجه کشی رخ داد. با وجود انتقادهای بسیار در رابطه با حذف سیستم انتخاب پرنده در این مدل، اما این گروه صنعتی با قطعیت کامل محصول خود را به لحاظ کیفی تضمین می نماید، چرا که با حذف برخی از امکانات غیر ضروری، سبب افزایش کیفیت این محصول به لحاظ راندمان اصولی و قطعی گشته است.
برد جدید جوجه کشی JDR 950 که در دستگاه جوجه کشی 126 عددی به کار رفته است که چهار برابر نسبت به نوع قبلی خود یعنی مدل 900 JDR قدرتمند تر و دقیق تر است، زیرا در آن 2 میکروکنترلر به کار رفته و استفاده از بات های مونتاژ به روش SMD، سبب تولید دقیق قطعات و فرآیند مونتاژ این دستگاه شده که دیگر مانند محصولات قبلی امکان هنگی و خطا در حین جوجه کشی رخ نخواهد داد. قابلیت استفاده از چند سنسور برای انجام صحیح فرآیند تولید و تنظیم دما و رطوبت به صورت همزمان و افزایش راندمان جوجه کشی در این برد وجود دارد. از دیگر امکانات تعبیه شده در این برد جدید جوجه کشی می توان موارد زیر را نام برد:
-    امکان ذخیره سازی داده ها تا دو ماه
-    قابلیت جوجه کشی از تمام پرنده های اهلی و حتی پرنده های زینتی
-    امکان تغییر سرعت گرمایش و سرعت چرخش راک ها

نحوه کار با برد JDR 950

استفاده از خروجی یدکی
بهره گیری از چهار سنسور
تولید دما و رطوبت بر اساس منطق فازی
امکان اتصال به gsm مودم

مشخصات دستگاه جوجه کشی اسکندری 126 تایی

گذشته از تعبیه برد بسیار قوی و دقیقی که برای این محصول به عنوان به روزترین ماشین های جوجه کشی در نظر گرفته شده است، دستگاه جوجه کشی 126 عددی را به لحاظ ظاهر و استحکام کیفیت و قابلیت های دیگر نیز می توان به روز و پیشرفته اعلام نمود که در ادامه به بررسی دیگر قابلیت های این دستگاه پرداخته شده است:

طراحی بسیار مستحکم با عایق بندی دقیق ماشین جوجه کشی اسکندری
برخلاف دستگاه های قدیمی که برای ساخت بدنه و عایق بندی آن از PVC و شاسی آلومینیومی استفاده می شد، در تولید نسل جدید دستگاه های جوجه کشی علاوه بر به کار گرفتنPVC های فشرده و سخت، لایه ای لاستیکی بین شاسی دستگاه و ورق های  PVC جهت استحکام بیشتر و عایق بندی دقیق تر دستگاه جوجه کشی 126 تایی در نظر گرفته شده است. از جمله ویژگی های بارز بدنه دستگاه جوجه کشی می توان به موارد زیر اشاره داشت:
-    به کارگیری از ورق های PVC سخت و فشرده جهت استحکام
-    شاسی های آلومینیومی مقاوم و ضد زنگ جهت استحکام
-    لاستیک میانی بدنه PVC و شاسی های آلومینیومی جهت عایق بندی
-     استفاده از کرنر های ABC به شکل  Uجهت استحکام
-    به کارگیری از کرنر های مثلثی در چهار گوشه درب جهت استحکام
-    رِزین بین درب و بدنه جهت عایق بندی
-    استفاده از لولای قوی جهت استحکام
-    به کارگیری از چفت بند های استیل جهت استحکام
-    بهره گیری از نورگیر پلی کربنات به جای شیشه جهت استحکام و عایق بندی
-    استفاده از پیچ های هوابند جهت ایزولاسیون هر چه بهتر جهت عایق بندی
-    به کار گیری از پایه های رزینی

قابلیت سیستم چرخش حرفه ای دستگاه 126 عددی اسکندری

از آن جایی که زمان چرخش مناسب برای جوجه کشی باید با توجه به نوع و نژاد هر پرنده تنظیم گردد، دستگاه جوجه کشی 126 تایی اسکندی دارای انواع سیستم چرخش یک دور در 60 دقیقه، یک دور در 120 دقیقه، یک دور در 180 دقیقه و یک دور در 240 دقیقه است که منظور از یک دور کامل یعنی 45 درجه به سمت راست و 45 درجه به سمت چپ می باشد. تنظیم زمان چرخش متناسب با هر پرند را می توانید با خدمات پس از فروش کارخانه تنظیم نمایید. اما از اجزا و قطعات به کار رفته در سسیستم چرخش دستگاه جوجه کشی می توان موارد زیر را نام برد:
1-     راک های ضد زنگ و مقاوم
2-    موتور گرداننده ساخت کشور مالزی
3-    استفاده از شانه های همه کاره طرح آرکام

قطعات حرفه ای موجود در سیستم تامین دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی خانگی

تولید خودکار دما و رطوبت برای جوجه کشی هر پرنده، از قابلیت های اصلی و لازم برای هر دستگاه جوجه کشی است که این قابلیت در نسل جدید تولیدات این گروه صنعتی، با استفاده از سنسور های نام برده، المنت های نسوز، ظرف آب و فن دمنده تولید و در نظر گرفته شده است اما کارآیی آن ها به تنهایی تقریبا غیر ممکن است و جهت تولید دما و رطوبت مناسب به صورت هوشمند و خودکار، استفاده از سیستم کنترل مرکزی یا همان برد جوجه کشی مدل 950 JDR الزامی است. ابزارهای تولید دما و رطوبت به کار رفته در این ماشین جوجه کشی در زیر نام برده شده است:
المنت های صنعتی
فن دائم کار
ظرف آب  ABS

سیستم تهویه و گردش هوای هوشمند دستگاه جوجه کشی 126 تایی

برخلاف بسیاری از برندهای دیگر سازنده دستگاه جوجه کشی که فن های تهویه هوا مستقیما به برق دستگاه متصل شده، در تولیدات گروه صنعتی اسکندری عملیات تهویه هوا بر اساس تشخیص سیستم مرکزی انجام می شود که به صورت خودکار در مواقع ضروری روشن و خاموش می گردد و به صورت یکسره کار نمی کند. عملیات تهویه دستگاه جدید جوجه کشی به کمک فن دمنده و وانتیلاتورهای تعبیه شده در آن صورت می پذیرد.

قابلیت ستر و هچر همزمان ماشین جوجه کشی خانگی اسکندری

با استفاده از این قابلیت امکان انتقال تخم های در مرحله هچ به قسمت هچر همزمان با قرار دادن تخم های جدید در داخل دستگاه وجود دارد، چرا دمای کمتر و رطوبت بیشتر قسمت پایینی دستگاه شرایط مناسبی را برای هچ تخم ها فراهم نموده است و علاوه بر آن برخورداری از دو شانه ستر با ظرفیت 84 عدد تخم مرغ و هچر با ظرفیت 42 عدد تخم مرغ امکان انجام همزمان این دو فرآیند را فراهم ساخته است. هم چنین امکان تنظیم تمام ستر کردن دستگاه نیز برای کاربر با ظرفیت 126 تخم مرغی در صورت نیاز وجود دارد که در این حالت امکان هچر دیگر وجود نخواهد داشت.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید دستگاه جوجه کشی خانگی اسکندری
رعایت استانداردهای جهانی مانند 9001 ISO و CE اروپا و کنترل کیفی چند مرحله ای، مصرف بهینه انرژی، کنترل کیفی مهندسان توسط گروه صنعتی اسکندری، بسته بندی ایمن و استاندارد، افزایش راندمان جوجه کشی، گارانتی و خدمات پس از فروش از قابلیت های مهمی است که جهت ارائه دستگاه جوجه کشی 126 تایی اسکندری با ضمانت و جلب رضایت مشتریان از سوی فروشگاه دام و طیور برای این محصول در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن این فروشگاه معتبر امکان خرید اینترنتی دستگاه جوجه کشی 126 عددی اسکندری را علاوه بر خرید حضوری برای مشتریان غیر حضوری به صورت مستقیم با امکان ارسال رایگان به سراسر کشور فراهم نموده است.

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان