فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد
دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3 دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3 دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3 دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3 دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3 دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3

دستگاه جوجه کشی 40 عددی ایزی باتور 3

مقدار: 98 عدد

مشخصات فنی محصول

• مرغ : 40 عدد

• بلدرچین : 100 عدد

• اردک : 18 عدد

• غاز : 18 عدد

• بقلمون : 18 عدد

• کبک : 40 عدد

• طوطی سانان : 100عدد• مرغ : 40 عدد

• بلدرچین : 100 عدد

• اردک : 18 عدد

• غاز : 18 عدد

• بقلمون : 18 عدد

• کبک : 40 عدد

• طوطی سانان : 100عدد

• قرقاول : 40 عدد

• جنس بدنه : ABS

• سنسور دما و رطوبت : سوئیس SHT

• موتور چرخشی : گیربکس دار تولید مالزی

• نحوه مونتاز برد : تامین دما ورطوبت کاملا هوشمند

• سیستم رطوبت : پمپ آب و پد سلولزی

• قابلیت ستر وهچر همزمان : ندارد

• برند : ELG

• گارانتی : 12 ماه

• خدمات پس از فروش : 10 سال

کد محصول
موجود است وضعيت موجودی
3,100,000 تومان 
 

مقدار : 1 عدد

محصول ویدئو ندارد
راهنمای خرید محصول شرایط عودت محصول
محصولات مشابه

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 یک ماشین جوجه کشی خانگی حرفه ای می باشد که توانایی جوجه کشی از انواع تخم نطفه دار را داراست . راندمان حداکثری ، طول عمر زیاد ، تنظیم دقیق دما و رطوبت و ... از محاسن بی شمار این دستگاه جوجه کشی فوق اتوماتیک می باشد .

دستگاه جوجه کشی 40 تایی یک انتخاب مطمعن به عنوان ماشین جوجه کشی خانگی با امکانات تکامل یافته روز دنیا می باشد .

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 40 عدد تخم نطفه دار مرغ ، 70 عدد تخم نطفه دار بلدرچین ، 30 عدد تخم نطفه دار اردک ، 16 عدد تخم نطفه دار غاز ، 16 عدد تخم نطفه دار بوقلمون ، 30 عدد تخم نطفه دار طاووس ، 40 عدد تخم نطفه دار قرقاول ، 40 عدد تخم نطفه دار کبک و ...می باشد .

 

قیمت دستگاه جوجه کشی خانگی

قیمت ماشین جوجه کشی خانگی ایزی باتور 3 در فروشگاه دستگاه جوجه کشی دام و طیور برابر با قیمت دستگاه جوجه کشی درب کارخانه می باشد و شما با خرید دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از دام و طیور می توانید از یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش آن بهرمند شوید .

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

بررسی کامل دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3

در این بخش به بررسی ریز جزئیات و امکانات دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 40 تایی می پردازیم و همه ی نکات مثبت و منفی این دستگاه جوجه کشی خانگی را به صورت مو به مو مورد توضیحات جزئی قرار می دهیم .

 

ظرفیت دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3

دستگاه جوجه کشی خانگی ایزی باتور 3 امکان جوجه کشی از تخم نطفه دار همه پرندگان را داراست که در اینجا به برخی از آن ها اشاره خواهیم نمود . دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ظرفیت 40 عدد تخم نطفه دار مرغ ، 70 عدد تخم نطفه دار بلدرچین ، 30 عدد تخم نطفه دار اردک ، 16 عدد تخم نطفه دار غاز ، 16 عدد تخم نطفه دار بوقلمون ، 30 عدد تخم نطفه دار طاووس ، 40 عدد تخم نطفه دار قرقاول ، 40 عدد تخم نطفه دار کبک و ... را داراست .

 

شانه دستگاه جوجه کشی 40 تایی

شانه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور سه شبیه ترین شکل چرخش 360 درجه تخم ها به صورت افقی را به چرخش تخم نطفه دار توسط پرنده مادر اعمال می نماید و از خطر افتادن تخم نطفه دار جلوگیری می کند . این شانه جوجه کشی مناسب ترین روش برای اعمال چرخش تخم نطفه دار می باشد که این باعث بالا رفتن درصد هچ موفق در دستگاه جوجه کشی درنا 3 شده است .

 

بدنه دستگاه جوجه کشی 40 تایی ایزی باتور

بدنه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 به دو بخش بدنه خارجی دستگاه جوجه کشی و بدنه داخلی دستگاه جوجه کشی تقسیم می شود . بدنه خارجی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از ABS براق ساخته شده و برای سهولت در دید بدون دردسر به محیط داخلی دستگاه جوجه کشی یک درب ترقی از جنس پلی کربنات آن را کامل می کند . بدنه خارجی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 ضد زنگ و ضد سایش می باشد و به راحتی قابل ضد عفونی کردن است . پلی کربنات به کار رفته روی درب دستگاه جوجه کشی از شیشه استحکام بیشتری دارد و اشعه های مضر نور خورشید را فیلتر می کند .

بدنه داخلی دستگاه جوجه کشی نیز از جنس همین ABS است و علاوه بر استحکام بالا به راحتی قابل شستشو و ضد عفونی کردن می باشد .

 

سنسور دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از دو سنسور فوق پیشرفته بهرمند است . سنور اول از نوع SHT3 ساخت کشور سویس می باشد که از دقیق ترین سنسور های سنجش دقیق میزان رطوبت و دماست که کاربری های پزشکی و جنگی نیز دارد . سنسور دوم یک سنسور سنجش دما و رطوبت محیط بیرون دستگاه جوجه کشی است که نوسانات دما و رطوبت محیط را به برد پیشرفته این دستگاه جوجه کشی گزارش می دهد تا از شوک دمایی و یا رطوبتی جلوگیری شود .

 

سیستم تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی

ایزی باتور 3 مجهز به رطوبت ساز اتوماتیک می باشد . این رطوبت ساز از یک پمپ آب و پد نانو سلولزی تشکیل شده است که آب از بیرون توسط پمپ آب بر روی پد سلولزی پمپاژ می شود و در اثر دمای داخل دستگاه جوجه کشی آب بخار شده و توسط فن ها به صورت یکنواخت در محیط دستگاه جوجه کشی توضیع می گردد .

 

برد دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3

مغز متفکر هر دستگاه جوجه کشی برد دستگاه جوجه کشی می باشد . برد دستگاه جوجه کشی ایزی باتور سه از هوش مصنوعی بهرمند است و دارای قابلیت های بسیار فراوانی است . این برد به یک نمایشگر دیجیتالی مجهز شده که کار نمایش اطلاعات را بدون نویز و خطا انجام می دهد .

 

سیستم تهویه دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3

فن های داخلی دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از نوع دائم کار است که عمر مفید بسیار بالاتری دارند . حداقل میزان اصتحکاک بین شفت و هسته آن وجود دارد ، لرزش و نویز آن ناچیز است و ...

کف دستگاه جوجه کشی سوراخ هایی جهت اکسیژن رسانی به محیط داخلی تعبیه شده و علاوه بر آن ها بر روی درب دستگاه جوجه کشی یک پلاگ هوا موجود است که در شرایط هچ و یا شرایط اضطراری می تواند مورد استفاده واقع شود .

نکته بسیار مهم در این دستگاه جوجه کشی امکان کنترل میزان دی اکسید کربن دستگاه جوجه کشی توسط دریچه نصب شده روی درب آن است .

 

راندمان دستگاه جوجه کشی خانگی

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور سه از قطعات با کیفیت و تکنولوژی ساخت بالا بهرمند است علاوه بر قطعات این دستگاه جوجه کشی از تکنولوژی چرخش 360 درجه تخم نطفه دار استفاده می کند که باعث خاص شدن آن در بین دستگاه های جوجه کشی تولید داخل شده است و این دستگاه جوجه کشی را هم تراز دستگاه های جوجه کشی خارجی موفق کرده است .

 

موتور چرخشی دستگاه جوجه کشی

موتور دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از چرخ دنده های فولادی و 4 گیربکس داخلی بهمرند است . این موتور دستگاه جوجه کشی ساخت کشور مالزی است که در برابر نوسان جریان برق مقاوم بوده و کیفیت بسیار بالایی دارد .

 

قابلیت اتصال به برق اضطراری

تامین برق دستگاه جوجه کشی در شرایط خاص مانند قطع برق یکی از مهم ترین موارد در بحث جوجه کشی است . ماشین جوجه کشی ایزی باتور 3 علاوه بر امکان تغذیه به وسیله برق 220 ولت می تواند با کمک یک اینورتر به باطری 12 ولت وصل شده و در شرایط عملکرد دستگاه جوجه کشی خللی ایجاد نشود .

 

گارانتی دستگاه جوجه کشی

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 3 از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله در صورت خرید از نمایندگان مجاز فروش دستگاه جوجه کشی اسکندری مانند فروشگاه دام و طیور می باشد که خیال شما را از بابت هر گونه مشکل احتمالی راحت خواهد کرد .

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان