فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد
دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری

مقدار: 1000000 عدد

مشخصات فنی محصول

• جنس بدنه : ورق های یکپارچه، آنتی باکتریال و با دوام از جنس ABS

• ساختار کلی بدنه : ایزولاسیون 100 درصد، کاملا هایژنیک، محکم و با دوام

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : رزین های میانی، رزین های هوابند، نورگیر پلی کربنات، وانتیلاتور و پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های خارجی و داخلی، ورق های pvc و شاسی های آلومینیومی

• توضیحات : سنسور CO2 – مودم GSM – مبدل برق 220 ولت، سنسور LM35 – درگاه خروجی – سیستم برق اضطراری، تمامی اطلاعات جوجه کشی تا 60 روز و حداقل و حداکثر دما و رطوبت در طول 24 ساعت گذشته

• جنس بدنه : ورق های یکپارچه، آنتی باکتریال و با دوام از جنس ABS

• ساختار کلی بدنه : ایزولاسیون 100 درصد، کاملا هایژنیک، محکم و با دوام

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : رزین های میانی، رزین های هوابند، نورگیر پلی کربنات، وانتیلاتور و پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های خارجی و داخلی، ورق های pvc و شاسی های آلومینیومی

• توضیحات : سنسور CO2 – مودم GSM – مبدل برق 220 ولت، سنسور LM35 – درگاه خروجی – سیستم برق اضطراری، تمامی اطلاعات جوجه کشی تا 60 روز و حداقل و حداکثر دما و رطوبت در طول 24 ساعت گذشته

کد محصول
موجود است وضعيت موجودی
19,700,000 تومان 
 

مقدار : 1 عدد

محصول ویدئو ندارد
راهنمای خرید محصول شرایط عودت محصول

یکی از انواع دستگاه های جوجه کشی صنعتی ارائه شده توسط گروه اسکندری مناسب برای جوجه کشی در مرغداری ها و سالن های بزرگ، دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری است که از تغییرات آن نسبت به انواع دیگر دستگاه های جوجه کشی می توان به افزایش کیفیت بدنه و برد جوجه کشی آن اشاره نمود.
این دستگاه با قابلیت جوجه کشی برای تخم های نطفه دار تمامی پرنده های اهلی و حتی پرنده های زینتی با تخم های درشت و متوسط مناسب می باشد که در باب ظرفیت هر یک از این تخم ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ در این دستگاه برابر با 2016 عدد می باشد.
ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین با تعداد 4608 عدد در این دستگاه امکان پذیر می باشد.
ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک و قرقاول 3072 عدد می باشد.
ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک و تخم مرغ شاخدار با این دستگاه جوجه کشی برابر با 1728 عدد است.
ظرفیت جوجه کشی از تخم های بوقلمون، تخم غاز، تخم طاووس و تخم قو با قابلیت 1200 عدد امکان پذیر است.

ویژگی و مزایای استفاده از دستگاه جوجه کشی اسکندری 2016 تایی
- امکان ستر و هچر همزمان در این دستگاه وجود دارد. مرحله ستر که با چرخش و تنظیم دما و رطوبت به تبدیل نطفه به جوجه کمک می نماید و دوره آخر برای متولد شدن جوجه و بیرون آمدن از تخم بوده که به مرحله هچر شناخته می شود در این جا چرخش تخم متوقف و تنظیم دما و رطوبت با مرحله ستر متفاوت می باشد.
- در صورت سفارش خریداران امکان تبدیل این دستگاه به صورت تمام ستر نیز امکان پذیر است.
- ظرفیت ستر برای تخم مرغ در این دستگاه 1680 و ظرفیت هچر آن برابر با 336 تخم مرغ می باشد.
- دارای 40 عدد سبد ستر و تعداد 8 عدد سبد هچر می باشد.
- جنس بدنه دستگاه از ورق های PVC یکپارچه، ضخیم و کاملا متراکم بوده که افزایش مقاومت و ایزولاسیون را به همراه دارد.
- برخلاف دیگر دستگاه های جوجه کشی چارچوب کلی این دستگاه از آلومینیوم آنادایز شده با پوشش کوره ای ساخته شده تا در برابر با فشار، ضربه و رطوبت مقاوم باشد.
- استفاده از کرنر های بیرونی و داخلی تعبیه شده در بدنه این دستگاه نیز به منظور افزایش استحکام کلی به کار برده شده است.
- نوع برد مورد استفاده از این دستگاه برخلاف برد های JDR 900 از نوع JDR 950  می باشد که از قدرت و سرعت بیشتری برخوردار است و جوجه کشی حرفه ای و دقیق را برای شما به همراه دارد. استفاده از این برد سبب می گردد تا بر اساس انتخاب نژاد های مختلف هر پرنده دما و رطوبت بسته به نژاد مشخص شده تعیین شود تا علاوه بر راندمان بالای کار از ایجاد بروز مشکل تازه کاران نیز جلوگیری نماید.
- سیستم تامین گرما و حرارت در این دستگاه جوجه کشی اسکندری بر اساس منطق فازی به صورت کاملا آهسته انجام می گیرد. در باب تامین گرما از المنت استیل و برای تامین حرارت از بخار ساز های آتومایزر استفاده می گردد که گرمایی مطلوب و تمیز را وارد دستگاه می نماید.
- استفاده از سنسور های برد جوجه کشی 950 امکان جوجه کشی با این دستگاه را در مناطق شمالی و جنوبی امکان پذیر می نماید.
- مجهز به سیستم ذخیره سازی اطلاعات جوجه کشی تا 60 روز و حداقل و حداکثر دما و رطوبت در طول 24 ساعت گذشته از طریق برد پیشرفته به کار رفته دراین دستگاه می باشد.
- شانه های به کار رفته در این دستگاه از نسل جدید شانه های ساخته شده بر اساس برند ارکام می باشد که قابلیت تبدیل شدن به سبد هچر را دارا هستند و به راحتی امکان تبدیل انواع تخم را به جوجه امکان پذیر می نماید.
- امکان استفاده از سه سنسور همزمان با امکان نصب سنسور چهارم در این دستگاه های جوجه کشی امکان پذیر می باشد. در باب سه سنسور همزمان این دستگاه در برد 950 می توان به سنسور SHT که امکان سنجش دما و رطوبت داخل دستگاه را به همراه دارد و دو سنسور 35 LM که یکی به عنوان سنسور محیطی و دیگری به عنوان سنسور جایگزین SHT استفاده می شود که در صورت بروز ایراد در سنسور اول فعال می گردد، اشاره نمود. سنسور چهارمی که در این دستگاه در صورت درخواست نصب می گردد سنسور CO2 می باشد.

نکاتی که قبل ازخرید دستگاه جوجه کشی صنعتی اسکندری باید بدانید
به جهت خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی برای مرغداری های بزرگ لازم است تا قبل از خرید به اطلاعات لازم در باب تهیه آن دست یابید. خرید دستگاه های اتوماتیک با برخورداری از هوش مصنوعی که امکان دخالت دست را کمتر می نماید و بدین صورت افزایش راندمان را به همراه دارد یکی از نکاتی است که باید قبل از خرید از آن آگاه باشید. بررسی ظرفیت دستگاه در باب جوجه کشی از تخم مورد نظر نیز از دیگر مسائلی است که باید در نظر بگیرید. البته در کنار این ویژگی ها آگاهی از یک سری از مسائل که به شکل تخصصی می باشد را می توانید از مشاورین فروشگاه دام و طیور یا همان گروه پرتو دانه سیمرغ به صورت رایگان با تماس تلفنی کسب نمایید.
البته از مهم ترین نکته در زمینه خرید به غیر از مطالب ذکر شده در بالا را می توان بحث خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بیان نمود که خود به عنوان یک ضمانت کیفیت برای خریدار خواهد بود. تمامی محصولات برند اسکندری عرضه شده در فروشگاه دام و طیور را می توانید با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله تهیه نمایید.
در باب نحوه خرید نیز می توانید به شکل غیر حضوری از طریق تماس تلفنی یا حتی مراجعه به وب سایت اینترنتی دام و طیور به سفارش و خرید اقدام نمایید. در باب خرید به شکل حضوری نیز می توانید با واحد پشتیبانی هماهنگی های لازم برای حضور را انجام داده و به خرید حضوری نیز از این فروشگاه دست یابید.
از مزیت خرید از این فروشگاه که در باب جلب رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است را می توان ارسال رایگان این محصولات با بسته بندی دقیق و کامل که بعد از بحث کنترل کیفی انجام می گیرد، اشاره نمود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

قیمت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری
در باب خرید دستگاه جوجه کشی باید به این مطلب توجه داشته باشید که نوع دستی یا اتوماتیک بودن این دستگاه ها و حتی ظرفیت آن بوده که تفاوت قیمت را برای این محصولات به همراه دارد. با توجه به این موضوع به طبع قیمت نوع دستگاه های صنعتی جوجه کشی نسبت به دستگاه های نیمه صنعتی و خانگی دارای قیمت بالاتر خواهند بود. به همین جهت می توان به این موضوع پی برد که قیمت دستگاه جوجه کشی 2016 تایی اسکندری نسبت به دیگر انواع دستگاه جوجه کشی قیمتی بالاتر را دارا هستند که با خرید از مجموعه فروشگاهی دام و طیور به عنوان نمایندگی رسمی برند اسکندری به شکل مستقیم و بدون واسطه می توانید به قیمت تولیدی این محصول دست یابید.

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان