فروشگاه تجهیزات دام و طیور قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی لیست بروز قیمت دستگاه جوجه کشی مشاوره و پشتیبانی : 09139552810

سبد خرید تجهیزات دام و طیور
0 مورد
دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری
جهت نمایش اندازه واقعی عکس روی تصاویر زیر کلیک نمایید


دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری

مقدار: 9999999 عدد

مشخصات فنی محصول

• جنس بدنه : ورق های PVC فشرده، ضخیم و یکپارچه

• ساختار کلی بدنه : هایژنیک و بهداشتی، با درصد ایزولاسیون بالا

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : ورق های PVC، لاستیک میانی شاسی و بدنه، رزین درب، نورگیر دو جداره، پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های مثلثی بیرونی و داخلی، کرنر های U شکل، شاسی آلومینیومی

• توضیحات : لاستیک مابین بدنه pvc و شاسی آلومینیومی، ریزین هوابند مابین درب و بدنه دستگاه، پایه های لاستیکی ضربه گیر، 2 عدد دریچه هوا قابل تنظیم (ونتیلاتور)، پیچ های هوابندريا، 2 عدد چفت بند استیل

• جنس بدنه : ورق های PVC فشرده، ضخیم و یکپارچه

• ساختار کلی بدنه : هایژنیک و بهداشتی، با درصد ایزولاسیون بالا

• قابلیت ستر و هچر همزمان : دارد

• عایق بندی : ورق های PVC، لاستیک میانی شاسی و بدنه، رزین درب، نورگیر دو جداره، پیچ های هوابند

• استحکام : کرنر های مثلثی بیرونی و داخلی، کرنر های U شکل، شاسی آلومینیومی

• توضیحات : لاستیک مابین بدنه pvc و شاسی آلومینیومی، ریزین هوابند مابین درب و بدنه دستگاه، پایه های لاستیکی ضربه گیر، 2 عدد دریچه هوا قابل تنظیم (ونتیلاتور)، پیچ های هوابندريا، 2 عدد چفت بند استیل

کد محصول
موجود است وضعيت موجودی
5,500,000 تومان 
 

مقدار : 1 عدد

محصول ویدئو ندارد
راهنمای خرید محصول شرایط عودت محصول

یکی از بهترین و پیشرفته ترین ماشین های جوجه کشی در ایران که نسبت به نسل قبلی خود از داوم و قدرت بیشتری برخوردار است و توانسته در بین دستگاه های جوجه کشی با قابلیت پرورش تخم نطفه دار تمامی پرنده های اهلی و اکثر پرنده های زینتی نظر بسیاری از خریداران را جلب نماید را می توان دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری معرفی نمود. از مواردی که در ساخت این دستگاه به کار برده شده است و منجر به استحکام و دوام این دستگاه جوجه کشی شده است را می توان بدنه PVC یکپارچه، فشرده و محکم به همراه شاسی های آلومینیومی و کرنر های پلی آمیدی محکم و مقاوم اشاره نمود که سبب گشته تا دوام و استحکام این دستگاه های جوجه کشی بالا رود. البته از تاثیر به کارگیری رزین و لاستیک هایی که در عایق بندی این دستگاه ها به کار می رود نیز نباید غافل شد.
برای خرید این ماشین جوجه کشی 168 تایی نسل جدید از محصولات ساخته شده در کارخانه سازنده دستگاه های جوجه کشی اسکندری و بررسی قیمت دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری می توانید از فروشگاه اینترنتی دام و طیور دیدن نمایید و با راهنمایی گرفتن از مشاوره این مجموعه به بررسی قیمت و خرید اقدام نمایید.

مزیت دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری نسبت به نسل های قبلی
علاوه بر جنس بدنه ساخت و عایق بندی دستگاه در زمینه دوام و استحکام به کار گیری یکی از سری از قطعات در این دستگاه بوده که این نمونه از ماشین جوجه کشی را نسبت به نسل های قبل خود پیشرفته تر کردI است که در باب آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- به کار گیری برد جوجه کشی 950 JDR که نسبت به برد دستگاه جوجه کشی نسل قبل چهار برابر قدرتمند تر می باشد. دلیل افزایش قدرت این برد را می توان امکان استفاده از دو میکرو کنترلر با استفاده از 4 سنسور بیان نمود. البته از دیگر مزیت های کاربرد این برد در دستگاه جوجه کشی اسکندری می توان به امکان جوجه کشی بدون هنگی و خطا اشاره نمود و این موضوع را می توان به مجهز بودن این دستگاه به سنسور مربوط به کنترل و تامین دما و رطوبت و میکروکنترلر این ماشین جوجه کشی در جهت کنترل چرخش و تهویه اشاره داشت.
- مجهز به قابلیت ستر و هچر همزمان
- امکان نگهداری اطلاعات تا 60 روز
- تنظیم دما و رطوبت بر اساس منطق فازی
- قابلیت استفاده در تمام مناطق جنوبی و شمالی کشور
- امکان اتصال به باطری خودرو
- قابلیت اتصال به GSM مودم
شاید در این زمینه این سوال برای شما مطرح گردد که منظور از قابلیت ستر و هچر همزمان چیست؟ که در ادامه به شرح آن پرداخته ایم.

قابلیت ستر و هچر همزمان
که در این زمینه می توان به این موضوع اشاره داشت که هر پرنده در دوره جوجه کشی باید از دو مرحله ستر و هچر عبور نماید. در دوره ستر که چرخش تخم ها قرار دارد باید به شکل مرتب این چرخش صورت گیرد ولی در دوره هچر نیاز به این چرخش نیست چرا که جوجه ها رشد نموده و از تخم بیرون آمده اند. به سه روز دوره پایانی جوجه کشی هچر می گویند که برای تمای انواع پرندگان این کار صورت می گیرد. در باب هچر در دستگاه جوجه کشی 168 تایی یک سبد در کف دستگاه بدون تغییر به دما و رطوبت برای پرندگان قرار می گیرد. دارا بودن یک دستگاه جوجه کشی به قابلیت ستر و هچر همزمان شما را از خرید دستگاه های مجزا باز می دارد.

قابلیت جوجه کشی از تخم تمامی پرنده های خانگی و اکثر پرنده های زینتی
همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شده است این دستگاه جوجه کشی را می توان برای جوجه کشی از تخم تمامی پرنده های خانگی و اکثر پرنده های زینتی مورد استفاده قرار داد که در باب ظرفیت هر یک از جوجه کشی های این پرنده می توان به مقادیر زیر برای هر نوع این جوجه ها اشاره نمود:
- ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ: 168عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین: 384عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک: 256عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک: 144عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم بوقلمون: 100عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم غاز: 100عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم قرقاول: 256عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم طاووس: 100عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم قو: 100عدد
- ظرفیت جوجه کشی از تخم مرغ شاخدار: 144عدد

ویژگی های بدنه مقاوم و مستحکم دستگاه های جوجه کشی
متاسفانه برخی از تولیدکنندگان دستگاه های جوجه کشی اهمیت به بدنه و بحث استحکام و دوام را جدی نمی گیرند و در تولیدات خود به جای استفاده از بهترین نوع بدنه از فلز های معمولی و یا ورق های گالوانیزه استفاده می نمایند که این موضوع به سبب شستشوی مرتب دستگاه جوجه کشی سبب از بین رفتن دستگاه جوجه کشی و رشد بیماری های باکتریایی و در گیر نمودن تخم ها می گردند. به همین جهت توصیه می گردد از بدنه محکم و مقاومی هم چون ورق های PVC که کاملا بهداشتی و آنتی باکتریال هستند در تولید این محصولات استفاده شود. استفاده از این ورق سبک، مقاوم و انعطاف پذیر در دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری به کار برده می شود که از ویژگی های زیر برخوردار هستند:
- عدم جذب رطوبت در بدنه
- وزن کم در کنار استحکام بالا
- مقاومت در برابر آتش گرفتگی
- عدم خوردگی PVC
- جلوگیری از انتشار گازهای سمی
- مقاومت به مواد شیمیایی
- مقاومت به زنگ زدگی
- ضریب انبساط طولی
- پایداری ابعاد در اندازه بزرگ
- قابلیت چاپ پذیری
برای خرید این دستگاه جوجه کشی با این ویژگی ها که از راندمان بالایی نیز برخوردار است می توانید از فروشگاه دام و طیور اقدام به خرید این محصول نمایید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

  

بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

 
captcha_image_title
refresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

خرید دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری
امکان خرید این دسته از دستگاه های جوجه کشی که از بهترین نوع ماشین های جوجه کشی به شمار می رود از فروشگاه دام و طیور به شکل زیر مهیا می باشد:
- خرید حضوری با امکان هماهنگی قبلی با مشاورین فروشگاه دام و طیور
- خرید آنلاین یا سفارش اینترنتی از طریق فروشگاه آنلاین دام و طیور با صرف کمترین زمان و هزینه
 امکان خرید و سفارش هر یک از این دستگاه های جوجه کشی به هر شیوه با ارائه گارانتی یک ساله و ضمانت ارائه خدمات ده ساله پس از فروش با بررسی کیفیت قبل از ارسال به دست خریداران می رسد. ارسال آن به اقصی نقاط کشور رایگان بوده و امکان فروش عمده این محصولات نیز در این مجموعه وجود دارد.
به سبب فروش این محصولات به صورت رسمی به عنوان نمایندگی برند دستگاه های جوجه کشی اسکندری بوده که این محصولات با قیمت مناسب به دست خریدار عرضه می گردد. به همین جهت قیمت دستگاه جوجه کشی 168 تایی اسکندری در فروشگاه دام و طیور با مناسب ترین قیمت به علت نبود واسطه و دلالان در فروش به دست خریدار می رسد.

ضمانت پرداخت دام و طیور
نماد اعتماد الکترونیکی دام و طیور

اطلاعات تماس فروشگاه دام و طیور

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر - کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810
,واحد پشتیبانی فنی : 03155448608
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس - نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
جهت پیگیری شکایات، انتقادات و پیشنهادات : 09131616534
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان